StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 23, 2024, 08:03:50 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  Klan SCA
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] Drukuj
Autor Wątek: Klan SCA  (Przeczytany 26912 razy)
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #75 dnia: Sierpnia 14, 2009, 09:55:10 am »

I chciałem jeszcze zapytać, czy nie lepiej było najpierw zakutalizować stronę, a dopiero potem ją wrzucić?
Zapisane

Muzi
Level 3-5
*
Wiadomości: 51


chillout


« Odpowiedz #76 dnia: Sierpnia 17, 2009, 01:51:52 pm »

Ja nie wiem, ci narzekają , ważne że strona jest, może długo się czekało, ale jest! A poprawki zawsze będą, jak tak chcecie, to może wy się tym zajmiecie?? A Negro będzie miał mniej do roboty.


Der_SpeeDer: popracuj lepiej nad składnią.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 04:10:22 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Czy ten kot po lewo wygląda na zestresowanego? NIE! kitiket i wszystko jasne!
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #77 dnia: Sierpnia 17, 2009, 06:12:46 pm »

Muzi, fajnie, że bronisz Negro, ale nie wiem czy zauważyłeś, ale Negro wrzucił STARĄ stronę klanu SCA i, oprócz dodania bannerów icc i strony SCA, nic na niej nie zmienił. Dodam, że stronę wrzucał ponad 2 miesiące. Przez ten czas, pracując nad gotową stroną 15-20 min 3 razy w tygodniu, można wprowadzić wiele zmian, np. wyczyścić forum ze starych postów, zakutalizować skład.
Zapisane

Dawka
Level 4-4
*
Wiadomości: 88



« Odpowiedz #78 dnia: Sierpnia 17, 2009, 08:13:55 pm »

Osobiście zamiast strony wolałbym jakieś klanówy, ale to zadanie Clan Leadera. A strona wymaga poprawek, ale wszystko w swoim tempie ;).
Zapisane

I to jest ochrona
Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #79 dnia: Sierpnia 17, 2009, 08:43:48 pm »

I chciałem jeszcze zapytać, czy nie lepiej było najpierw zakutalizować stronę, a dopiero potem ją wrzucić?

Nie, bo tak się nie da. Strona korzysta z bazy danych i wszystkie operacje na niej trzeba przeprowadzać online. A to, że na stronę czekaliście 2 miesiące to moja wina, bo Negro nie mógł się mnie doprosić żebym coś zrobił z brakiem polskich znaków na stronie. A rozwiązanie było proste, ale wiadomo, że proste rozwiązania przychodzą dopiero z czasem.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #80 dnia: Sierpnia 18, 2009, 03:50:51 pm »

Usunąłem poprzedniego posta, ponieważ dowiedziałem się od Magicznego, że widział stronę klanową na serwerze przed wyjazdem (wyjechał miesiąc temu). I co Negro? Przez miesiąc nie znalazłeś chwili czasu, żeby usunąć stare posty na forum i chociaż wyczyścić liste członków klanu (nie wspominam o wpisaniu nowej listy, ponieważ mógłbyś kogoś pominąć) oO?
Zapisane

MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #81 dnia: Sierpnia 18, 2009, 06:07:11 pm »

Tak jak mówiłem strona była, ale nie było polskich znaków, czyli to co powiedział Lukin ;).
Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #82 dnia: Sierpnia 18, 2009, 06:36:13 pm »

Widzę, że prace nad stroną ruszyły, co mnie bardzo, ale to bardzo cieszy :).
Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #83 dnia: Września 23, 2009, 05:10:36 pm »

Wszystkich członków załogi klanu SCA proszę o wizytę na forum http://clan.scarea.ayz.pl/news.php i "zaktywizowanie" się.
jednocześnie wszystkich chętnych do dołączenia prosiłbym o wpisywanie się w tym temacie wraz z informacjami czego oczekujecie od klanu, co chcielibyście osiągnać i co możecie zaoferować.
Zapisane

Strony: 1 ... 4 5 [6] Drukuj 
« poprzedni następny »