StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 23, 2024, 07:23:08 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  Klan SCA
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6 Drukuj
Autor Wątek: Klan SCA  (Przeczytany 26914 razy)
MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #15 dnia: Kwietnia 03, 2009, 09:53:00 am »

Kiedy będzie wiadomo, kto w jakim teamie jest?

Myślę, że dopiero jak powstanie strona internetowa klanu;). Chcę też aby każdy kto jest w SCA napisał mi na GG. Myślę nad treningiem w sobotę od godziny 22 do 24, :D jeżeli ktoś w tych godzinach nie może grać to proszę mnie poinformować na GG ;).
Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #16 dnia: Kwietnia 03, 2009, 12:55:32 pm »

Mi takie godziny bardzo pasują, bo pamiętajcie, że mamy (przynajmniej ja :P) jeszcze prywatne życie, które mimo wszystko jest ważniejsze. :P

Generalnie mógłbym (prawie) codziennie poświęcać godzinkę lub dwie na trening wieczorem. Myślę, że od 21-22 miałbym spokojnie czas, więc jeśli ktokolwiek chce zagrać, prosiłbym o napisanie do mnie na GG o tej porze. :)
Zapisane
Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #17 dnia: Kwietnia 03, 2009, 01:18:52 pm »

Ostatnio obijam się na uczelni jak się da więc czasu mam niby sporo. Soboty są jednak dniem kiedy w zasadzie nie mam życia prywatnego i praktycznie jestem wykluczony z gry (czasem tam się zdarzy co któraś wolna). Ogólnie mam sporo wolnego ale w dość niestandardowych godzinach (np wtorek 11-18 albo czwartek 10-13)
Jeśli chodzi o weekendy to już prędzej niedziela.
Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #18 dnia: Kwietnia 03, 2009, 01:21:41 pm »

Ja raczej mogę po południu albo wieczorem. :/ Ale nie w nocy, tylko wieczorem. Do godziny 21 00 co najwyżej...
Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #19 dnia: Kwietnia 03, 2009, 01:40:25 pm »

Tak czy inaczej - dokładnie ustalimy to, gdy klan będzie bardziej ustabilizowany (stronka i te sprawy :P). Do tego czasu możemy potrenować spontanicznie, więc - jak już mówiłem - gdy tylko ktoś chce zagrać, niech pisze. Pasują mi oczywiście godziny wieczorne, ale na pewno czasem znajdzie się również trochę czasu za dnia. :)
Zapisane
Dawka
Level 4-4
*
Wiadomości: 88



« Odpowiedz #20 dnia: Kwietnia 03, 2009, 04:14:05 pm »

Mi pasuje.
Zapisane

I to jest ochrona
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #21 dnia: Kwietnia 03, 2009, 04:15:06 pm »
Modyfikuj wiadomość

Dzień klanowicza? :D Wstajesz o 7.30 rano, do 15.30 SC - sparingi, wymiana pampersa (bo przecież nie ruszysz się sprzed kompa, jak "on robi dropa!") i dożylne przyjęcie pokarmu. 15.30 - 17.30 omówienie repów i połajanka szefostwa. Potem to już nie wiem, bo dotrwać ciężko :D

Zaskoczyłeś mnie, wcześniej dałbym głowę se uciąć za to, że nie byłeś nigdy w żadnym klanie (ty i granie w StarCrafta?). Ale przynajmniej mnie dostatecznie zniechęciłeś co do szukania team'u. Ja mam wolne w bardzo niestandardowych godzinach i do tego bardzo nieregularnie (staram się czas dużo wcześniej  zorganizować i zawsze zapomnę ustawić sc w terminarzu...). Teraz muszę sobie znaleźć jakiś konkretny, dobry cel do osiągnięcia w SC.
Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #22 dnia: Kwietnia 03, 2009, 05:12:38 pm »

Bo nie byłem ;) To po prostu taki joke - również zwykle jestem wolny w różnych godzinach, więc klan także dla mnie nie jest dobrym wyjściem ;) ale mogę wspierać w każdy inny sposób :D
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #23 dnia: Kwietnia 03, 2009, 05:58:26 pm »

Klan to taka bardziej zorganizowana gra. :) Jako, że zbieracie się na treningach z ludźmi, którzy również chcą zwiększyć skilla, więc łatwo o dobrych sparring partnerów. Oprócz lepszego treningu, klany organizują sparringi (przyjacielskie gry mające na celu tylko i wyłącznie sprawdzenie swoich umiejętności) oraz CW (Clan Wars), które są już poważnymi grami. Na przykład klany walczą w 5 grach 1v1 i 2 grach 2v2. Wtedy kapitanowie drużyny dobierają składy i pary rozgrywają swoje mecze. Na końcu okazuje się, który klan jest lepszy. :)

Co do dnia klanowicza - mam nadzieję, że nie będzie tak, jak ironizował Deimos. :) Jak już mówiłem - mam swoje osobiste życie i z chęcią poświęce godzinkę czy dwie wieczorem (+ ew. jakiś sparring czy inny CW), ale nie więcej. :) Tak czy inaczej, Rafikozor, zachęcam cię do pogrania w klanie. Będziesz miał przynajmniej chętnych do gry sparring partnerów i możliwość szybkiego ulepszenia skilla.

Sława 14/88!
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #24 dnia: Kwietnia 03, 2009, 08:29:12 pm »

Ja od 16 maja do końca września mogę grać 24 h na dobe xD.
Zapisane

MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #25 dnia: Kwietnia 17, 2009, 02:47:02 pm »

W sobotę odbędzie się II trening SCA ;) tak około godziny 22/23. Wyślę jeszcze wszystkim wiadomość na gg:).
Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #26 dnia: Kwietnia 17, 2009, 05:49:17 pm »

Drugi? To kiedy w takim razie był pierwszy? XD

Tak czy inaczej - będę.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #27 dnia: Kwietnia 17, 2009, 06:35:15 pm »

Jakiś czas temu. Chyba nie byłeś, więc wiesz. Możesz nie pamiętać :P.

A tak btw, to mój poprzedni trening to było coś. Jedna gra vs Dawka. Ja z, On p. Ja robie 7 drona, a ten mi probami do maina wbija ;D.
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #28 dnia: Kwietnia 17, 2009, 11:01:30 pm »

Euro, OWNED XDDDDDDDDDDD.

Pierwszy trening był całkiem, całkiem ^^. Mam tp, dobrego tp, i się nie chwalę xDD.
Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #29 dnia: Kwietnia 18, 2009, 09:25:12 am »

O ile mialem zepsuty jeden komputer to teraz mam drugi popsuty i grac wcale nie moge. :( Zostal mi jeden przedopotopowy na ktorym ledwo rusza przegladarka internetowa i nie ma polskich znaczkow... Chociaz moze uda sie odpalic SC, jedna juz gra z 98 roku dziala tutaj. :P
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6 Drukuj 
« poprzedni następny »