StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 10:54:59 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Turnieje, mecze
| | |-+  Turniej dla "Słabszych"
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 9 10 [11] Drukuj
Autor Wątek: Turniej dla "Słabszych"  (Przeczytany 57509 razy)
Dawka
Level 4-4
*
Wiadomości: 88



« Odpowiedz #150 dnia: Maja 05, 2009, 12:14:03 pm »

Papa jest graczem o nieprzeciętnym skillu, jego styl gry jest dokladnie taki sam, jak legendarnego Rico :P.
Zapisane

I to jest ochrona
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #151 dnia: Maja 05, 2009, 02:20:48 pm »

Chłopie, teraz to ktoś tu zmyśla. Niedawno mówiłeś mi, że robisz "mass game" i dlatego w 2 miesiące udało Ci się dobić do c-.
Zapisane

Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #152 dnia: Czerwca 04, 2009, 05:43:43 pm »

Sorki, że odświeżam temat, ale Rico prosił o mnie, abym pomógł mu w sprawie, w której zarzucacie mu, że on = Kerrigan. Dysponuję logami z tych kont i mogę powiedzieć, tyle że Rico i Kerrigan mają inne adresy IP. Co więcej Rico ma stały IP, więc przekręty, że sobie zmienił odpadają. Zresztą te dwa IP należą do zupełnie innych podsieci. Musiałby chyba zasuwać w inny kawałek kraju, żeby się przypiąć do innej podsieci (chociaż dostawca Internetu był ten sam, ale nie ma się co dziwić). Nie mamy wielu dostawców w naszym kraju. Przydałoby się przeprosić właściwe osoby. Sprawcy wiedzą do kogo mówię.
Zapisane
MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #153 dnia: Czerwca 04, 2009, 06:15:24 pm »

A ja przypominam, że tu piszemy tylko o turnieju, a nie czy Rico to PapaSmerf czy tam Kerrigan ;), co wy się tak do tego Rico przyczepiliście?.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2009, 04:07:19 pm wysłana przez MagiczneJadro » Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #154 dnia: Czerwca 04, 2009, 08:19:32 pm »
Modyfikuj wiadomość

Czy jest to jakiś problem techniczny, żeby "pożyczyć" lkomuś komputer, choćby był po drugiej stronie Polski? Wystarczy mieć znajomego, który pozwolił na chwilę przejąć stery nad swoim systemem np. progamem https://secure.logmein.com/home.asp?lang=pl . I można w jednej przeglądarce pozorować rozmowę dwóch osób z różnego IP. Oczywiście tylko na forum. Nie sprawdzicie IP, gdy ktoś gra na BN^^
Cytuj
Tak więc proszę się tu nie burzyć i nie buntować (rafikozor?) tylko grzecznie się dostosować.

Bunt? Z której strony? Zaznaczyłem tylko, że jeżeli ktoś chce coś upozorować/pozostać anonimowym, to zrobi to używając odpowiednich środków, i żadne sprawdzanie IP nie pomoże. A to, że Papa != Rico to wręcz jestem pewien. I wiem dlaczego.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2009, 11:26:54 pm wysłana przez rafikozor » Zapisane
Winth
Level 4-3
*
Wiadomości: 75


Commence nullification of data link.


« Odpowiedz #155 dnia: Czerwca 04, 2009, 08:59:24 pm »

Dajcie spokój, to przecież dowcip. Wszyscy wiedzą, że Rico potrafi zownić XeroNa ORAZ Dawkę za pomocą włosów na klacie, więc trend się przyjął - PapaSmerf, który pojawił się niedawno i zaczął wszystkich przerabiać na mydło, co nie szczypie w oczy, to musi być fastnick Rico.

It's just a joke, chyba nikt się nie obraził. (ja bym chciał mieć tak dobrze grające w SC włosy na klacie).
Zapisane

Yuki Nagato <3
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #156 dnia: Czerwca 27, 2009, 11:03:50 pm »

A ja przypominam, że tu piszemy tylko o turnieju, a nie czy Rico to PapaSmerf czy tam Kerrigan ;), co wy się tak do tego Rico przyczepiliście?.

A ja przypominam, że pierwsze zdanie regulaminu forum, czyli: "Admin ma zawsze rację." Tak więc proszę się tu nie burzyć i nie buntować (rafikozor?) tylko grzecznie się dostosować.
Zapisane

Strony: 1 ... 9 10 [11] Drukuj 
« poprzedni następny »