StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 30, 2024, 05:53:29 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Turnieje, mecze
| | |-+  Turniej dla "Słabszych"
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 11 Drukuj
Autor Wątek: Turniej dla "Słabszych"  (Przeczytany 57721 razy)
MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #30 dnia: Marca 15, 2009, 09:26:52 pm »

Każdy może grać nawet po DŁUGIEJ przerwie;). Wystarczy się zapisać i grać:).
Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
black
Level 3-3
*
Wiadomości: 38



« Odpowiedz #31 dnia: Marca 15, 2009, 09:32:06 pm »

Aha jeszcze mam takie pytanie: Bedzie ciągle bo1 czy bo3 ? Bo grałem ostatnio turniej klanowy  ( http://www.d4you.yoyo.pl/turniej.php?turniej=8&id=5 ) i było bo1. Głupio jak ktoś cie pojedzie rushem z 5 drona i nie mozesz sie odegrac...
Zapisane
MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #32 dnia: Marca 15, 2009, 09:36:52 pm »

Chciałbym się dowiedzieć o co z tym chodzi?
]A ja śmiem przypuszczać, że cały ten turniej dzisiaj ogłoszony to moja zasługa... choć zupełnie przypadkowo. Widzę, że niektórzy zdecydowali się grać Terranem... normalnie szacun dla was! Ja próbuję od jakiegoś czasu opanować te mechy i kompletnie nic nie wychodzi.

Będzie tu BO3 aby było sprawiedliwie;).
Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #33 dnia: Marca 15, 2009, 09:41:59 pm »

Deimos0 będą VOD'y? :D
Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #34 dnia: Marca 15, 2009, 09:51:00 pm »

Jeśli wszystko dojdzie do skutku, to czemu nie :D Mogą być nawet live :D
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #35 dnia: Marca 15, 2009, 09:52:44 pm »

Zacząłem kasować te wasze głupoty/offtop/pomówienia/żółć a potem zobaczyłem jakiego to jest rozmiaru i dałem sobie spokój. Tak się czasem zastanawiam czy na tym forum zostali jeszcze jacyś normalni ludzie bo pieniactwa tu więcej niż kiedykolwiek. Jak wszystkie dziewczyny witacie w ten sposób to się nie dziwię, że żadnych tu nie ma ^^'.

Z innej beczki: czy upadłe anioły* też mogą grać? Z chęcią zobaczyłbym na jakim poziomie (haha) grają obecnie forumowicze ale na konfrontację z Xeronami jakoś nie mam ochoty (chyba, że Xeron lubi odbierać dzieciom lizaki :P).

*Ludzie, którzy nie grali w SC od stu lat a i ICCP słyszeli tylko z opowieści, np. ja.

Yhy, tylko ja już od kilku miesięcy aktywnie nie gram (dzisiaj zagrałem 2 gry i jestem wielce zmęczony :P). Teraz wątpię, żebym wygrał jakąkolwiek grę. :P Jak wam to nie przeszkadza, to mogę zagrać (a gram tragicznie - Dawka poświadczy).
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #36 dnia: Marca 15, 2009, 09:53:53 pm »
Modyfikuj wiadomość

Chciałbym się dowiedzieć o co z tym chodzi?

Wczoraj pisałem do Ciebie coś w pewnym sensie związanym z turniejem, a dzisiaj ogłaszasz zapisy...

Deimos0 będą VOD'y? :D

Już chyba lepiej ograniczyć się do komentowania dobrych gier, a nie byle-czego...
Zapisane
Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #37 dnia: Marca 15, 2009, 10:05:45 pm »

Będą obowiązywać wszystkie mapy z ICCupa czy tez jakaś ich część (np. tych najbardziej znanych gdzie każdy się w miarę orientuje)? Wybierają mapę gracze między sobą czy będę jakieś ustalenia, że pierwszy mecz na jakiejś konkretnej itp?
Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #38 dnia: Marca 15, 2009, 10:13:10 pm »

Będą obowiązywać wszystkie mapy z ICCupa czy tez jakaś ich część (np. tych najbardziej znanych gdzie każdy się w miarę orientuje)? Wybierają mapę gracze między sobą czy będę jakieś ustalenia, że pierwszy mecz na jakiejś konkretnej itp?

A wiec mapy ja wybiorę. Będą to mapy które wszyscy znają na pewno.:)
Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #39 dnia: Marca 15, 2009, 10:24:04 pm »
Modyfikuj wiadomość

Yhy, tylko ja już od kilku miesięcy aktywnie nie gram (dzisiaj zagrałem 2 gry i jestem wielce zmęczony :P). Teraz wątpię, żebym wygrał jakąkolwiek grę. :P Jak wam to nie przeszkadza, to mogę zagrać (a gram tragicznie - Dawka poświadczy).

Nie bądź śmieszny... ty w takim turnieju? To jest fizycznie niemożliwe, żeby B- przegrał z D. Po 2 grach z Dawką (egzekucjach?) ja też miałem wrażenie, że nie jestem w stanie nic wygrać.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #40 dnia: Marca 15, 2009, 10:26:10 pm »

Dawka to gracz conajmniej C, więc nie ma się co martwić przegraną xD.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #41 dnia: Marca 15, 2009, 10:44:56 pm »

Yhy, tylko ja już od kilku miesięcy aktywnie nie gram (dzisiaj zagrałem 2 gry i jestem wielce zmęczony :P). Teraz wątpię, żebym wygrał jakąkolwiek grę. :P Jak wam to nie przeszkadza, to mogę zagrać (a gram tragicznie - Dawka poświadczy).

Nie bądź śmieszny... ty w takim turnieju? To jest fizycznie niemożliwe, żeby B- przegrał z D. Po 2 grach z Dawką (egzekucjach?) ja też miałem wrażenie, że nie jestem w stanie nic wygrać.

No dobra - jak chcecie. Mówię tylko, że moja gra ostatnimi czasy to naprawdę żal, ponieważ w ogóle nie trenuje i śmieszne rzeczy wychodzą z tego. :P
Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #42 dnia: Marca 16, 2009, 08:22:47 am »


Yhy, tylko ja już od kilku miesięcy aktywnie nie gram (dzisiaj zagrałem 2 gry i jestem wielce zmęczony :P). Teraz wątpię, żebym wygrał jakąkolwiek grę. :P Jak wam to nie przeszkadza, to mogę zagrać (a gram tragicznie - Dawka poświadczy).

Nie no, sorry Euro ale jeśli Ty, masz zagrać w turnieju dla SŁABSZYCH graczy, no to Ty się w ogóle nie nadajesz :P. Jednak te B które wykręciłeś to daje w kość ;P.

PS. Pamiętasz twoją miazge którą mi sprawiłeś po "miesiącu nie grania"??
Zapisane

Imb
Level 3-5
*
Wiadomości: 54


SCA jest ZŁE!


WWW
« Odpowiedz #43 dnia: Marca 16, 2009, 03:06:44 pm »

Hmm... Jako, iż jestem tutaj najsłabszym graczem (nie ma to jak odrobina samokrytycyzmu ^^), to czy ktoś mógłby mi pomóc jakoś się "rozegrać" (nie gram gdzieś od 1,5 - 2 miesięcy, a i przedtem nie pokonywałem gracza na zwykłym D). Najlepiej na gg 7932381; czas mam głównie wieczorami, ale w weekend będę miał więcej czasu.
Zapisane

Barol
Level 4-4
*
Wiadomości: 86


« Odpowiedz #44 dnia: Marca 16, 2009, 03:18:08 pm »

W tym turnieju mógłbym wziąć udział jeżeli się zgodzicie, nie grałem prawie rok (no może poza jedna grą z Glymbolem) a i tak na ICC nigdy nie miałem więcej niż jakieś 2200 punktów więc teoretycznie wymogi spełniam. Chętnie też poznałbym mapki na których będzie się toczyć gra.
Rasa - Protoss
Make - tak
Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 11 Drukuj 
« poprzedni następny »