StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 30, 2024, 04:43:47 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Turnieje, mecze
| | |-+  Turniej dla "Słabszych"
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11 Drukuj
Autor Wątek: Turniej dla "Słabszych"  (Przeczytany 57719 razy)
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #15 dnia: Marca 15, 2009, 08:02:44 pm »

Fajnie. Ja nie kwestoinuję tego, że kobieta gra w SC. Po prostu kwestionuję to, że Rico zrobił sobie drugie konto na sca, żeby zagrać w turnieju.
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #16 dnia: Marca 15, 2009, 08:04:27 pm »

Fajnie. Ja nie kwestoinuję tego, że kobieta gra w SC. Po prostu kwestionuję to, że Rico zrobił sobie drugie konto na sca, żeby zagrać w turnieju.

<hahaha>!
Zapisane

Rico
Gość
« Odpowiedz #17 dnia: Marca 15, 2009, 08:09:11 pm »
Modyfikuj wiadomość

Jesteście żałośni jeżeli wierzycie w to że ja, chciałbym za wszelką cenę grać w tym turnieju... nie mam ani powodu ani czasu by to robić. A to że... jestem znany z wielu nicków to w tej kwestii jestem malutki w porównaniu do Xerona. ;p

I tak wiem że moje słowo i zdanie pani Kerrigan nic nie zmieni... ja wiem swoje ona zresztą też. Wierzcie lub nie - I don't carre.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #18 dnia: Marca 15, 2009, 08:13:13 pm »

A to że... jestem znany z wielu nicków

Nie. Ty jesteś znany z gadania bajek, że jesteś koreańskim tossem b i jedziesz Saviora jak chcesz.
Zapisane

Rico
Gość
« Odpowiedz #19 dnia: Marca 15, 2009, 08:17:33 pm »
Modyfikuj wiadomość

To też... błędy przeszłości i co z tego? Wiedziałem że przytoczysz ten właśnie argument bo nic innego nie znajdziesz... jakbyście byli tacy inteligentni na jakich się kreujecie, :P zrobilibyście to po cichu pytając administrację o sposoby udowodnienia mi tego że niby podaje się za tego i tego (z całym szacunkiem)...
Zapisane
MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #20 dnia: Marca 15, 2009, 08:18:40 pm »

Nie wiem o co chodzi wam?? Kobieta się pojawiła a wy się tak podniecacie:D. Ludzie ja się tam cieszę, że dziewczyna będzie brała udział w tym turnieju:). Koniec tego tematu.
Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #21 dnia: Marca 15, 2009, 08:19:26 pm »

Ja tam Rico wierze, jak i Kerrigan :). Niech tam gra :).
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #22 dnia: Marca 15, 2009, 08:21:52 pm »

Mam prośbe. Chciałbym w ramach treningu to turnieju pograć z Kerrigan, bo potrzebuję terrka mojego poziomu, żeby przypomnieć sobie timingi i buildy xD. Dałabyś rade dziś?
Zapisane

Kerrigan
Level 1-4
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #23 dnia: Marca 15, 2009, 08:43:51 pm »

Nie za bardzo rozumiem o co się tu rozchodzi, ale nie jestem Rico a tym bardziej facetem  ;)
Chciałam wam powiedzieć, że grająca w sc dziewczyna to wcale nie taka rzadkość sama znam kilka.
Tropheus - dzisiaj niestety nie dam rady (już jutro prędzej)  i nie wiem czy nawiązała bym walkę, ale zaczynam grać na iccupie i mam nadzieję że troszkę się do turnieju podciągnę.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #24 dnia: Marca 15, 2009, 08:46:18 pm »

Spoko. Jutro od 19 będę mógł grać. Wyślij mi na priva swoje gg lub pisz: 7619160.
Zapisane

Muzi
Level 3-5
*
Wiadomości: 51


chillout


« Odpowiedz #25 dnia: Marca 15, 2009, 09:00:19 pm »

Nick:MUZI
Rasa:Terran
Make:Jak ktoś jęczy to mogę założyć.
Statystyki na Iccupie: zeszły sezon d+ ale to historia.
A kobieta to nie człowiek też może grać w SC. Witamy na pokładzie Scarea.
Zapisane

Czy ten kot po lewo wygląda na zestresowanego? NIE! kitiket i wszystko jasne!
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #26 dnia: Marca 15, 2009, 09:02:33 pm »
Modyfikuj wiadomość

Nie żebym był upierdliwy... MJ, tak spontanicznie wpadłeś na pomysł turnieju, czy ktoś Ci pomógł w decyzji?

Nie chcę nic mówić, ale Magiczny w temacie poprzedniego turnieju pisał, że zbiera graczy do turnieju dla noobów i prosi o kontakt na pm/gg, żeby zobaczyć ilu graczy się zbierze.
A ja śmiem przypuszczać, że cały ten turniej dzisiaj ogłoszony to moja zasługa... choć zupełnie przypadkowo. Widzę, że niektórzy zdecydowali się grać Terranem... normalnie szacun dla was! Ja próbuję od jakiegoś czasu opanować te mechy i kompletnie nic nie wychodzi.
Zapisane
Pojotr
Global Moderator
*****
Wiadomości: 41



« Odpowiedz #27 dnia: Marca 15, 2009, 09:09:30 pm »

Zacząłem kasować te wasze głupoty/offtop/pomówienia/żółć a potem zobaczyłem jakiego to jest rozmiaru i dałem sobie spokój. Tak się czasem zastanawiam czy na tym forum zostali jeszcze jacyś normalni ludzie bo pieniactwa tu więcej niż kiedykolwiek. Jak wszystkie dziewczyny witacie w ten sposób to się nie dziwię, że żadnych tu nie ma ^^'.

Z innej beczki: czy upadłe anioły* też mogą grać? Z chęcią zobaczyłbym na jakim poziomie (haha) grają obecnie forumowicze ale na konfrontację z Xeronami jakoś nie mam ochoty (chyba, że Xeron lubi odbierać dzieciom lizaki :P).

*Ludzie, którzy nie grali w SC od stu lat a i ICCP słyszeli tylko z opowieści, np. ja.
Zapisane

black
Level 3-3
*
Wiadomości: 38



« Odpowiedz #28 dnia: Marca 15, 2009, 09:24:22 pm »

Nicki
iccup: s.a-Black
NTc: s.a-Black
Rank na icc:
- utrzymam D
- czasem zrobie D+
- raz udało mi się nabić C-

Moje statystyki w LCW to : 4 - 10
Statystyki klanu "salvation team" : 9 - 80

Nadaje sie?

aha moja rasa : Protoss
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #29 dnia: Marca 15, 2009, 09:25:08 pm »

Wiecie, sprawa z Kerrigan się wyjaśniła, więc jest spoko. A tak btw to ja nigdy nie mówiłem, że dziewczyna nie może grać w SC. Popatrzcie chociażby na TossGirl. Wszystkich by pojechała poza Koreą i nawet by się nie zmęczyła xD.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 ... 11 Drukuj 
« poprzedni następny »