StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 03:15:27 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Potrzebni gracze do testowania mapy
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Potrzebni gracze do testowania mapy  (Przeczytany 9541 razy)
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« dnia: Marca 10, 2009, 07:33:26 pm »

Zrobiłem część mapy i muszę ją przetestować, czy wszystko działa i jest ok... ale to mapa na Multi Player. Niestety nie mam możliwości Hostingu, a moja stara ekipa SC po prostu odeszła. Tak więc potrzebuje kogoś kto ze mną będzie testował moje jeszcze bez rąk dzieło.

Wymagania:
- Możliwość Hostingu (może być Zlagowany byle dało się jakoś coś zrobić)
- Codziennie parę minut wolnego czasu

Jak widać nie mam dużych wymagań. Można się skontaktować ze mną pisząc posta w tym temacie lub pisząc do mnie na GG, mój numer: 2524177.
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2009, 10:15:20 am wysłana przez Negro » Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #1 dnia: Marca 11, 2009, 02:57:42 pm »

No cóż - co prawda aktywnie już nie gram, ale mapkę z ciekawości mógłbym potestować. Myślę, że znam się na takich rzeczach. :)
Zapisane
Terror Drone
Level 3-2
*
Wiadomości: 34



« Odpowiedz #2 dnia: Marca 11, 2009, 04:08:35 pm »

A ja uwielbiam testować mapy grając na single playerze z 1 kompem. Mogę przetestować każdą mapkę.  ;)
Tylko że też nie mogę Hostować. :-\
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #3 dnia: Marca 11, 2009, 04:14:29 pm »

TERROR - myślę, że mu bardziej chodzi o przetestowanie balansu w poszczególnych match-upach, dopracowaniu szczegółów, etc. Tak czy inaczej możemy razem potestować - jak chcesz, to mogę ci dać kilka fajnych buildów. :P
Zapisane
None
Level 1-3
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #4 dnia: Marca 11, 2009, 05:16:01 pm »

Xeron, a mi się wydaje, że mu chodzi o testowanie UMSa i aż się zdziwiłem, kiedy zobaczyłem, że się wpisałeś... Ale mogę się mylić. W każdym razie ja na pewno się na to nie piszę, nie mam zbytnio czasu i hostowac nie mogę.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #5 dnia: Marca 11, 2009, 05:19:35 pm »

Ahhhhh... Nie wziąłem tego pod uwagę. :D Dla mnie UMSy właściwie nie istnieją, więc kompletnie o nich zapomniałem. Pozostaje się tylko modlić do Boga (Odyna), by to była zwykła mapa 1v1. :D
Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #6 dnia: Marca 11, 2009, 07:07:47 pm »

Euro, czy ty czasem nie masz bana? ;)
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #7 dnia: Marca 11, 2009, 07:27:32 pm »

Najwyraźniej administratorzy szanują prawo wolności słowa, więc bana nie otrzymałem. Proste.

Właśnie się dowiedziałem, że to jednak jest UMS, więc moje zgłoszenie nieaktualne. ^^
Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #8 dnia: Marca 11, 2009, 10:35:56 pm »

True, true... ale nie zniechęcajcie się, to nie B.netowy madness czy coś, to strategia.
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #9 dnia: Marca 12, 2009, 10:32:32 pm »
Modyfikuj wiadomość

Nawet jeśli jest to mapka z serii "impossible", to ciągle jest to UMS. Posty Xerona do końca mnie zniechęciły do testowania mapek...
Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #10 dnia: Marca 12, 2009, 11:21:31 pm »

Czuje się dyskryminowany, ale dobrze dam rade sam!
Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #11 dnia: Marca 13, 2009, 07:27:25 am »

Ja mogę pomóc =)
Jestem przy kompie codziennie od 20 (lub 21 jeśli pracowałem po południu) do 23. Jeśli tylko nie wyskoczysz mi z tym wszystkim w samym środku tego przedziału możemy coś podziałać. A problemu z hostowaniem nigdy nie miałem.
Zapisane

oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #12 dnia: Marca 13, 2009, 08:41:54 am »

Napisz do mnie na GG, żebym Twój numer miał, a do testowania daleko, bo muszę wszystkie Triggery od początku robić >_<. I jeszcze dużo roboty mam, szkoła mnie kiedyś wykończy^_^.
Zapisane

black
Level 3-3
*
Wiadomości: 38



« Odpowiedz #13 dnia: Marca 26, 2009, 10:48:46 pm »

No to może napisz coś o tej mapie. Jaki jest cel gry, jakie są jej atuty? Czy są jakieś nowatorskie rozwiązania? Czy to kolejna mapa z cyklu "leci sobie wojo a ty niszczysz" ? Na ilu graczy jest ta mapa?
Jak ładnie opiszesz to w sobote moge potestować.
Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #14 dnia: Marca 30, 2009, 08:03:21 pm »

Xman mógłbyś tu odpowiedzieć na post wyżej? Też jestem ciekaw. :P

Nie chcę zakładać nowego tematu więc...

Wiecie co, ja też sobie z niedosytu StarCrafta robię UMSa. Potrzebni mi dwaj cwani (cwani - to chyba nie jest zbyt łatwa mapka) testerzy, jest to gra drużynowa dla dwóch osób. Teren to Installation, gra polega na zwiedzaniu bazy wojskowej spustoszonej przez obcych. Systemy obronne bazy nie znają takich organizmów więc ich nie atakują, ale gracze zostają wykryci jako intruzi i muszą zmagać się zarówno z obcymi (Zergowie i Protossi) jak i z obroną bazy. Starałem się urozmaicić rozgrywkę różnymi sztuczkami i sprawić by przypominało to mini-RPG. Do wyboru jest Marine i Ghost, który zajmuje się głównie zamykaniem działek i machin.
Mapkę dopiero zacząłem, będę ją stale rozbudowywał. Na razie nie ma wiele terenu do gry, można zrobić wszystko w 20min.

Czy znajdzie się dwoje chętnych 'umsiarzy'? Ewentualnie może to być jedna osoba, która może zakładać gry na batku - wtedy sam mogę zagrać. Tylko że ja znam wszystkie sztuczki... :P

PS. Nie, to nie tak - nie porzuciłem tradycyjnych 1v1. ;]
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »