StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 09:15:18 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft Area
| |-+  SCA - pytania i sugestie
| | |-+  Szata graficzna
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Drukuj
Autor Wątek: Szata graficzna  (Przeczytany 26026 razy)
Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« dnia: Października 19, 2008, 12:08:43 am »

W tym temacie chciałbym abyście wypowiedzieli się na temat oprawy graficznej zarówno forum jak i serwisu SCArea.pl.

Chciałbym poznać Wasze opinie, dowiedzieć się co Wam się podoba, a co powinno pójść pod skalpel :D. Osobiście mam jeszcze kilka planów: forum oczywiście zostanie wyrównane, a niektóre ikonki zastąpione. Na stronie też pewne rzeczy zostaną jeszcze zmienione.

Za każdą wypowiedź będę b. wdzięczny ;).
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #1 dnia: Października 19, 2008, 12:19:26 am »

No to może ja.

Muszę przyznać, że początkowo stronka nie przypadła mi do gustu. Jakaś taka dziwna, kanciasta. Może i nowoczesna, może i w klimacie ogólnie, ale raczej nie w moich klimatach. Teraz się już przyzwyczaiłem. Ogólnie marudzę (jak zawsze), a potem się przyzwyczajam (btw. dziwne to jest... człowiek zgodzi się na małe M1, ale wymagania względem dziewczyn - astronomiczne :P).

Co do forum, to było lepiej, chociaż też mam zastrzeżenia:
a) buttony w górnej listwie (menu). Jakieś takie mało czytelne, mało gustowne i, co tu dużo pisać, ogólnie małe.
b) nie wiem czy to kwestia szaty graficznej (pewnie nie), ale przy pisaniu postu poniżej jest okienko z poprzednimi postami. Problem w tym, że wiadomości są od siebie nieoddzielone...

Na razie to tyle.
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #2 dnia: Października 19, 2008, 08:02:06 am »

Mi się wszystko podba, ale... zawsze jakieś musi być :P. Zgadzam się z Gotrekiem, że posty powinny być oddzielone. Poza tym na stronie, przy pisaniu i czytaniu komentarzy, nie ma odnośnika do forum.
Zapisane

Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #3 dnia: Października 19, 2008, 12:55:57 pm »

Co do forum, to było lepiej, chociaż też mam zastrzeżenia:
a) buttony w górnej listwie (menu). Jakieś takie mało czytelne, mało gustowne i, co tu dużo pisać, ogólnie małe.
b) nie wiem czy to kwestia szaty graficznej (pewnie nie), ale przy pisaniu postu poniżej jest okienko z poprzednimi postami. Problem w tym, że wiadomości są od siebie nieoddzielone...

ad a. Zgadzam się buttony nawet już próbowaliśmy zmieniać ale jakoś nam to nie wyszło ;].
ad b. To raczej kwestia układu, na którym lepiej Lukin się zna ale jak go się o to poprosi, to na pewno to zmieni :)

Tropheus, link do Forum zostanie dodany na belce górnej strony :)
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #4 dnia: Października 19, 2008, 02:25:06 pm »

Tropheus, link do Forum zostanie dodany na belce górnej strony :)

Dziękuję. To o wiele ułatwi sprawę, jak ktoś bedzię chciał przejść na forum po napisaniu/przeczytaniu komentarza/y.
Zapisane

Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #5 dnia: Października 19, 2008, 04:38:42 pm »

Zasadniczo wszystko ok, nawet te nieszczęsne ikonki według mnie są ok - można by im jedynie trochę kolor zmienić, bo aktualnie do szaty graficznej nie pasują.
W wolnym czasie trzeba by też pomyśleć o tych grafikach w opisach jednostek - aktualnie zupełnie nie pasują do strony. Gorzej - psują cały efekt.
Zapisane

Lord_Pyther
Level 3-3
*
Wiadomości: 37


Naczadzony Pikacz


« Odpowiedz #6 dnia: Października 19, 2008, 09:49:13 pm »

Pisać mi się wiele nie chce, jest dobrze. Stare, unikalne logo forum było lepsze.
Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #7 dnia: Października 20, 2008, 02:08:21 pm »

Layout jest w porządku, co prawda to powinien być bardziej serwis o SC, a grafika bardziej nawiązuje do nadchodzącego SC2 i jest zapożyczona właściwie ze zbiorów blizza oraz artworków. Ale w końcu chodziło o lepszą jakość, a nie o to że wolimy SC2. :] Poruszanie się po serwisie jest z pewnych względów ciut trudniejsze w porównaniu do poprzedniej wersji SCA. A mi się tam przyciski podobają. :D Trochę kontrastują z resztą...
Zapisane
Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #8 dnia: Października 20, 2008, 03:01:24 pm »

Dla mnie przyciski są niegustowne, to raz, a dwa: małe i nieczytelne. Powiększyć je (tzn. na wysokość, nie długość) tak z 1.5 raza, zrobić ten niebieski ciemniejszy, żeby napisy było widać i już byłoby dużo lepiej.
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
Sprinter
Level 4-3
*
Wiadomości: 74



« Odpowiedz #9 dnia: Października 21, 2008, 08:20:40 am »

Zauważyłem, że na stronie w zakładce "highlights" jest tylko parę filmików, nie ma stron jak było wcześniej.
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2008, 12:19:15 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

!!!!!!!!!!!!!!!!!!Odpowiecie na mój apel - http://forum.scarea.pl/index.php?topic=483.0   ??!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #10 dnia: Października 21, 2008, 12:30:18 pm »

No tak, Lukin zapomniał. Nie dodał linków do reszty podstron. Zrobi to gdy będzie mógł.
Na razie pozostaje wam "manualny" dostęp do tych stron wpisując na pasku adresu http://scarea.pl/index.php?strona=highlightsX, gdzie X to numer podstrony.
Zapisane
MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #11 dnia: Października 22, 2008, 02:33:50 pm »

Osobiście uważam że grafika na stronie jest cudowna. Na pewno lepsza od starej strony. Raczej nikt nie powinien narzekać na grafikę. :)
Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #12 dnia: Października 22, 2008, 08:42:50 pm »

Miło to słyszeć :D.
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
svartee
Gość
« Odpowiedz #13 dnia: Października 24, 2008, 02:13:21 pm »
Modyfikuj wiadomość

Wg. mnie nowy layout strony i forum jest bardzo ładny, bardzo mi się podoba. Nie zauważyłem jakichś większych uchybień w grafice, może mi się wzrok popsuł. :E Stary layout też mi się podobał i nie odczuwałem jakiejś potrzeby zmiany tegoż, niemniej narzekać nie ma sensu, zwłaszcza, iż nowy layout wymiata. Chylę czoło przed autorem/autorami layouta.
Zapisane
Ghoster
Level 3-5
*
Wiadomości: 52


Przewrócić kulkę...


« Odpowiedz #14 dnia: Października 27, 2008, 08:36:03 pm »

Cytat: Darth Pyther
Stare, unikalne logo forum było lepsze.
Co prawda, to prawda. Teraz wszystkie serwisy mają nowoczesne grafiki, super-duper-wypadowe artworki z gier które jeszcze nawet nie wyszły. A ja myślę, że lepiej byłoby dać jakieś łobrazki z SC1. Dlaczego? Po pierwsze: Będzie lepiej wyglądać. Po drugie: Będziemy się jakoś wyróżniać. Po trzecie: Będziemy wyglądać jak stare wiarusy. Najlepsi i najstarsi. ;D
Powiem tak, tło (Czyli to, co jest rozmyte i jest z tyłu.) wygląda fajnie, ale to logo, te znaczki... Masakryczne. Najlepiej byłoby (Jak już mówił Pyther) zamienić to na jakieś zmodyfikowane (A to ode mnie. ^^) logo ze starego SCA.
Zapisane

Strony: [1] 2 3 Drukuj 
« poprzedni następny »