StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 04:15:44 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Miejsce dla was
| |-+  Artykuły, opowiadania (Moderator: oOldXman)
| | |-+  [G] ZvZ w pigułce
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Jak oceniasz ten artykuł?
1 - 0 (0%)
2 - 0 (0%)
3 - 0 (0%)
4 - 0 (0%)
5 - 0 (0%)
6 - 0 (0%)
7 - 1 (10%)
8 - 2 (20%)
9 - 5 (50%)
10 - 2 (20%)
Głosów w sumie: 0

Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: [G] ZvZ w pigułce  (Przeczytany 29913 razy)
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #30 dnia: Czerwca 23, 2009, 11:49:10 am »
Modyfikuj wiadomość

Nie ma czegoś takiego, jak PvP w pigułce. To jest dużo bardziej skomplikowany MU.
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #31 dnia: Czerwca 23, 2009, 12:32:01 pm »

On pytał ogólnie dla tosa a nie PvP. Chociaż wszystkie będą bardziej skoplikowane, jako, ze w walce liczy się wiecej rodzajów jednostek niż 3. Z Tossa to bym wolał już PvZ ew. PvT, bo PvP trochę nudne jest.
Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #32 dnia: Czerwca 23, 2009, 01:30:14 pm »

Mógłbym coś naskrobać, jak bym wrócił do aktywnego grania. Niestety nie ma "bodźca", który by mnie zachęcił do aktywnej gry. :P Rychła premiera SC2 sprawi pewnie, że wielu graczy przestanie grać w jedynkę, chooociaż... Tak czy inaczej strategie pewnie się pozmieniały od czasu, gdy ja grałem aktywnie (chociaż pewnie nadal wiele z moich działa). Jakbym wrócił do aktywnej gry, to na pewno bym coś nowego napisał. :)
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #33 dnia: Czerwca 23, 2009, 01:41:06 pm »
Modyfikuj wiadomość

Richard, XeroN... stara gwardia się sypie.
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #34 dnia: Czerwca 23, 2009, 02:02:17 pm »

Chyba niedawno grałeś, nie wiem co się jeszcze może zmienić w tej grze, w którą tyle ludzi młoci od 11 lat. Chyba, że jakieś bardzo drobne szczegóły. Albo Koreańczycy wprowadzą Queeny  :D ;).


Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #35 dnia: Czerwca 23, 2009, 02:08:22 pm »

Devourer, Starcraft cały czas się zmienia. Ponieważ powstają nowe mapy, które mają troche wspólnego z poprzednimi, ale też posiadają kilka nowych cech, to gracze muszą się przystosowywać taktykami, buildami itp. do mapy.

I PvP nie jest nudne (no może jest na poziomie d-, gdzie każdy mu jest nudny). Imo, jest to najciekawszy mirror. Jak ktoś ogląda Averatec Intel Classic, to na pewno emocjonował się bardzo w trakcie oglądania mirrorów :D.
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #36 dnia: Czerwca 23, 2009, 02:45:46 pm »

Z mirrorów najciekawszy, ale zawsze mirror. Mnie głownie interesuja matchupy, które ja zazwyczaj gram. Zreszta  kto trafi na D- to nie znaczy od razu, że nie umie grać. Nudne to jest jak sie nie wiele dzieje i gracze bunkrują się w bazach.
Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #37 dnia: Czerwca 23, 2009, 04:46:57 pm »

Zreszta  kto trafi na D- to nie znaczy od razu, że nie umie grać. Nudne to jest jak sie nie wiele dzieje i gracze bunkrują się w bazach.

Ten, kto się bunkruje - nie umie grać. A bunkrują się zazwyczaj D-...
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #38 dnia: Czerwca 23, 2009, 05:17:05 pm »

No tak, ale mi chodziło, ze nie wszyscy D-.
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #39 dnia: Czerwca 23, 2009, 07:59:56 pm »
Modyfikuj wiadomość

Uogólnianie to straszna pułapka... To, że ktoś ma D- nie znaczy, że będzie siedział w bazie. Często pojedynki noobków są całkiem sexy. Odkrywają nowe "możliwości" jednostek^^
Zapisane
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #40 dnia: Czerwca 23, 2009, 09:34:35 pm »

Takie gry są najśmieszniejsze. Widziałem jedną taką, co ter z uporem maniaka rzucał matrixa na muty :D
Toss wchodzący wszystkim we własne stormy to też niezły widok. Ale prawdziwa perełka (autentyk, jak znajdę repa to wrzucę tutaj) to gate przez, którym przelazł goon :D
Zapisane

And that's to say "thank you".
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #41 dnia: Czerwca 23, 2009, 11:05:07 pm »

Kiedyś też raz miałem  w grze, ze terran rzucał matrixa na moje Goony. Innym razem miałem sytuacje jak Zerg rzucał dark swarm na swoje hydraliski jak ja atakowałem zetami  :D. Ale dobra, część będących na D- nie grają źle, czasem trafiają tam nawet D+ z poprzednich sezonów.
Zapisane
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #42 dnia: Czerwca 24, 2009, 12:25:36 am »

Nie bardzo rozumiem.  ??? Ja jestem (jeszcze) noobkiem (chociaż wolałbym określenie - newbie). I się dopiero uczę i ćwiczę itd. u mojego tajnego mistrza jedi  ;D. Ale na litość czegokolwiek bunkrować się w bazie? Swarm na hydraliski? WTH?  Zawsze myślełem, że na iCCup'ie nawet Ci słabi to grają nieźle.
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #43 dnia: Czerwca 24, 2009, 10:19:46 am »

Ja też dorzucę coś od siebie. W grze Muziego z jakimś gosciem (TvT), pod koniec gry tanki Muziego miały zaraze :P.
Zapisane

Strony: 1 2 [3] Drukuj 
« poprzedni następny »