StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 18, 2024, 11:21:32 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne
| | |-+  Muzyka (Moderator: oOldXman)
| | | |-+  Daft Punk - InterStella (The he 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem)
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Daft Punk - InterStella (The he 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem)  (Przeczytany 20132 razy)
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #15 dnia: Lutego 22, 2009, 05:01:35 pm »

Jak ktoś ma pracę i rodzinę, to nie ma czasu zachwycać się głębokimi tekstami i dlatego sięga po pop.

Jedno z najgłupszych zdań, jakie pojawiły się na tym forum. A co ma jedno wspólnego z drugim?
Inna sprawa, że chwilę później wspominasz, że twój ojciec też słucha metalu - a to podobno jest muzyka ambitna według ciebie - a domyślam się, że prócz rodziny ma też jakąś pracę. Czyli - wnioskując z powyżej cytowanego zdania - albo metal  jest muzyką "prostacką" albo zaczynasz bredzić.

Nawiasem mówiąc - trochę przesadzasz z tym gloryfikowaniem metalu przy jednoczesnym "deptaniu" wszystkich pozostałych gatunków.

Odnosząc się do tematu - nie dałem rady, za długie. Na pewno nie pomagał też fakt, że fanem aniem nie jestem, a i Daft Punka nie słucham. Choć pojedyncze fragmenty już kiedyś widziałem.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #16 dnia: Lutego 22, 2009, 05:08:33 pm »

Chodziło mi o to, że jak ktoś nie chce nic wymagającego, jakąś lekką muzykę, to wtedy sięga po pop. :P

A nie każdy taki jest (chociaż większość), więc... Nie widzę żadnych problemów. To, że większość osób coś robi, nie znaczy, że muszę ja również to robić. Dlatego niektóre osoby nie "przerzucają" się na pop, tylko nadal słuchają metalu.

Poza tym tylko powiedziałem, że to muzyka nie dla mnie. A Spychi powiedział, że gadam bzdury (czyżby lepiej wiedział, jaka muzyka mi się podoba?) oraz zapewnił mnie, że za kilka lat zacznę słuchać popu. Dużo słyszałem argumentów broniących popu, ale ten jest chyba najgłupszym z nich wszystkich. Po prostu czytając takie głupoty musiałem odpisać, przez co powstała ta "dyskusja". Nie mam zamiaru się kłócić w nieskończoność broniąc tak oczywistych rzeczy, jak to, że każdy ma swój gust i nie można nikogo zaszufladkować na zasadzie "dorośli słuchają popu, dzieci metalu". Z mojej strony koniec dyskusji. ^^
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2009, 05:17:11 pm wysłana przez Euronymous » Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #17 dnia: Lutego 22, 2009, 06:50:55 pm »

Ja powiem, że też nie zamierzam zmieniać gustu muzycznego. Jak zobaczyłem na koncercie Iron Maiden sproą grupę ludzi po 40, którzy skaczą, machają głowami i śpiewają, to wiedziałem, że też za 20 lat też będę się tak samo bawił na koncertach (daj Boże na Iron Miaden również xD).
Zapisane

svartee
Gość
« Odpowiedz #18 dnia: Lutego 22, 2009, 08:15:44 pm »
Modyfikuj wiadomość

Panowie, czy moglibyście się powstrzymać od mówienia, bądź co bądź, nie do końca na temat, otworzyć jakiś wątek o metalu i tam go gloryfikować, miast robić to w każdym niemal temacie?

A teraz na temat: po raz pierwszy spotkałem się z Daft Punkiem i to, co zaserwowałeś w pierwszym poście, Spychi, jest dla mnie świetne, mimo, iż strony wizualnej za bardzo docenić nie mogłem, gdyż za mangą/anime nie tyle nie przepadam, co się na niej nie znam. Puściłem ten album na moich ukochanych głośnikach, usadowiłem się wygodnie w fotelu i słuchało mi się tego świetnie (mimo, że pokój ostatnio mam zagracony i akustyka jest nie ten teges). Ani razu nie usnąłem, a to już coś ;)
Podsumowując, bardzo odprężająca i przyjemna muzyka.
Zapisane
spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #19 dnia: Lutego 22, 2009, 08:38:34 pm »

Heh ja też za anime nie przepadam, choć czasami mam napady na oglądanie na hyperze lub coś co kumpel "zarzuci".
Zapisane

Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »