StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 09:56:20 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne
| | |-+  Muzyka (Moderator: oOldXman)
| | | |-+  [Koncert] Dragonforce z supportem Turisas
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: [Koncert] Dragonforce z supportem Turisas  (Przeczytany 9016 razy)
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« dnia: Lutego 04, 2009, 11:16:53 pm »

Miejsce: Berlin
Data: 22.02.09
Cena: 23 Euro za bilet / doliczyć trzeba koszty transportu, jakiś wikt i tym podobne drobiazgi.
Chętni: na razie ja i moja dziewczyna :)
I dlatego uderzam na forum bo ludzi lubiących ostrzejsze brzmienia mamy sporo, czy ktoś przypadkiem nie chciałby się zabrać? Wiadomo, że w kupie cieplej. Zespoły bardzo dobre i muzyka wpadająca w ucho, polecam w szczególności Turisas.
Im więcej ludzi pojedzie grupką tym będzie przyjemniej a całkowite koszty na osobę powinny się pomieścić poniżej 200pln. Zależnie kto skąd musiałby łapać pociąg.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #1 dnia: Lutego 05, 2009, 10:21:44 am »

Turisas jest faktycznie świetne - taki finlandzki Bathory. :P Dragonforce specjalnie nie miałem specjalnie okazji słuchać. ;/ Normalnie bym pojechał tylko, że planuję wyjazd na jakiś koncert Marduka albo Immortala (może nawet Gorgoroth :D) i nie wiem, czy mogę sobie pozwolić na 2 koncerty. ;P Tak czy inaczej zobaczymy, zobaczymy...
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #2 dnia: Lutego 05, 2009, 07:15:13 pm »

Hehe, ja na koncert Dragonforce raczej nie pojade :P. W wawie w czerwcu w ramach Panzerfest III gra Made of Hate i na nich bym sie wybrał xD. Poza tym czekam na koncert Children of Bodom w Polsce xD.
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »