StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 03:16:09 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Darigan
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Darigan  (Przeczytany 16728 razy)
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #15 dnia: Stycznia 30, 2009, 10:20:00 pm »

Match up, rodziaj gry, np. PvP.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #16 dnia: Stycznia 30, 2009, 10:50:57 pm »

Czy tym "sposobem" nie jest czasem ciągłe ćwiczenie jednego mu'pu i jednego buildu aż do obrzydzenia? Wspominałeś o tym wielokrotnie.

Nie. To znaczy nie jest to tak dosłownie. Jest kilka dokładnych sposobów na trening, dzięki którym w kilkanaście dni możesz nauczyć się porządnie grać dany match-up.

P.S. MU oznacza właśnie match-up. :) To z kolei oznacza np. TvT, PvZ itd.
Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #17 dnia: Stycznia 31, 2009, 10:09:59 am »

Masz u mnie w plecy Darigan, za te "dzieci neo". Mam lat 13 i jadę na Espolu! -,- Witaj, najwyraźniej już w temacie powitalnym dowiedziałeś się czegoś o grze w StarCrafta. Chcesz być dobry to się ucz. :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 03:33:31 pm wysłana przez Negro » Zapisane
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #18 dnia: Stycznia 31, 2009, 02:02:03 pm »

No cóż, jeśli się uważasz za "dziecko neo" to jakoś specjalnej skruchy nie odczuwam.  ;)

Negro: Zdanie kończy się KROPKĄ, a nie wielokropkiem. Podobnie w środku zdania nie używamy wielokropków a PRZECINKÓW. Dotyczy to również wszystkich twoich poprzednich wypowiedzi!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 03:36:32 pm wysłana przez Negro » Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #19 dnia: Stycznia 31, 2009, 02:32:24 pm »

Właśnie nie jestem neo, napisałeś tak jakby wszyscy młodzi ludzie byli dziećmi neo. :(
Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #20 dnia: Stycznia 31, 2009, 03:26:02 pm »

Większość jest :P Ale z wypowiedzi Darigan'a nie wynikało nic takiego ;) Witam nowego forumowicza i na wstępie oznajmiam, w SC jest coś takiego jak spectator ;) Albo na youtubie można pooglądać rozgrywki, albo jeszcze pozasysać mappacki z np gosugamers.net
Zapisane

Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #21 dnia: Czerwca 09, 2009, 06:31:27 pm »

Dzięki! Za wielokropki przepraszam, ale mam takie przyzwyczajenie.

Ehh... Długa przerwa mi się zdarzyła :'(. Ale wracam z powrotem do SC. Także : Witam ponownie!

Pojotr: Bez double postingu proszę.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2009, 08:26:33 pm wysłana przez Pojotr » Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #22 dnia: Czerwca 09, 2009, 07:25:27 pm »

Ehh... Długa przerwa mi się zdarzyła.  :'( Ale wracam z powrotem do SC. Także : Witam ponownie !

Hi ;).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2009, 08:26:45 pm wysłana przez Pojotr » Zapisane

Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #23 dnia: Stycznia 02, 2010, 05:42:30 pm »

Witajcie!
Przepraszam, że się powtarzam, ale miałem znów długą separacje z naszą ukochaną grą.  ;)
Także chcę Was (już po raz 3) powitać z powrotem.  ;D
Pozdrowionka
Szczerze oddany, Darigan
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Flying Piano
Level 2-2
*
Wiadomości: 12



« Odpowiedz #24 dnia: Stycznia 02, 2010, 06:16:04 pm »

Cześć,
jeśli nadal nie jesteś, na moje szczęście ;), zbyt mocno zaexpiony w tej grze, to moglibyśmy może coś razem pograć. Na ICCupie byłem jakiś czas na D potem spadłem do D-, wygrzebałem się i wczoraj znów spadłem, więc raczej Gosu mi na per nie mów ;D Jakby co to wal, gg 11445390
Zapisane

Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #25 dnia: Stycznia 02, 2010, 06:19:23 pm »

Och! Dziękuję za zaproszenie, ale raczej nie skorzystam; za duży ze mnie n00bek wciąż. Jak kończyłem ze starcraftem to trenowałem z śp. Euronymousem, ale to było jakiś czas temu.
Ale zobaczymy przyexpię i pogramy :D

Pozdro
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »