StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 01:43:08 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Darigan
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Darigan  (Przeczytany 16787 razy)
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« dnia: Stycznia 30, 2009, 12:32:41 pm »

Witajcie! Mam 12 lat, jestem uczniem szkoły podstawowej numer... -.-"  ;D nie no żartowałem.

A tak serio... Posiadając pewne doświadczenie w RTS'ach wziąłem się za SC i stwierdzam jednogłośnie, że
jest to gra moich marzeń.

Mieszkam w Wołominie, a uczę się w Wawie. Interesuję się matematyką / filozofią / informatyką z czego tylko 2 ostatnie jakoś intensywnie rozwijam.
Muzyka? Raczej klasyka - Led Zeppelin, The Rolling Stones, Pink Floyd, Guns'N'Roses i tego typu starocie.

Hmm... to chyba wszystko co mógłbym napisać, także pozdrawiam i do zobaczenia na Battle.necie (jak już się naumiem grać,, żeby wiochy nie robić).

Gotrek: spacja PO przecinku, tylko i wyłącznie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 03:16:27 pm wysłana przez Negro » Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #1 dnia: Stycznia 30, 2009, 01:26:00 pm »

Muzyka? Raczej klasyka... Led Zeppelin ,The Rolling Stones ,Pink floyd ,Guns'N'Roses i tego typu starocie...

Kolejny zapalony rock'man xD. Witam ;D.

Witajcie! Mam12 lat ,jestem uczniem szkoły podstawowej numer... -.-"  ;D nie no żartowałem...

Mieć 12 lat, to wstyd? Oo
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 02:00:00 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #2 dnia: Stycznia 30, 2009, 04:45:44 pm »

Nie, ale nie lubię dzieci neo. ;D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 03:17:44 pm wysłana przez Negro » Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
svartee
Gość
« Odpowiedz #3 dnia: Stycznia 30, 2009, 04:50:28 pm »
Modyfikuj wiadomość

Ja też nie. Witam kolejnego forumowicza. ;) Ciekawe masz zainteresowania, a i gust muzyczny podobny do mojego. Im starsze zespoły, tym lepsze. ;)
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #4 dnia: Stycznia 30, 2009, 04:57:09 pm »
Modyfikuj wiadomość

Cytuj
do zobaczenia na Battle necie (jak już się naumiem grać żeby wiochy nie robić.

No to do wiosny, tak się składa, że SC to najtrudniejsza gra do załapania na świecie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 03:11:00 pm wysłana przez Negro » Zapisane
Rumak
Level 2-4
*
Wiadomości: 17



« Odpowiedz #5 dnia: Stycznia 30, 2009, 05:14:01 pm »

Fakt, żeby w miarę ogarnąć tę grę trzeba sporo trenować, mam na myśli grę na Battle.necie. Jak będziesz grał, podpatrywał lepszych i wyciągał wnioski to szybko się nauczysz.
Witam nowego forumowicza :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 03:11:27 pm wysłana przez Negro » Zapisane

Trening czyni mistrza
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #6 dnia: Stycznia 30, 2009, 05:49:24 pm »

Dzięki za zachętę i słowa otuchy. ;D

Żałuję, że nie ma opcji "spectator" na BN'ie to bym sobie popatrzył jak to wygląda.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 03:18:41 pm wysłana przez Negro » Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #7 dnia: Stycznia 30, 2009, 06:46:16 pm »
Modyfikuj wiadomość

Ojacie... Na początek (w przerwach między grami) poczytaj guide for fast improvement.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 03:19:28 pm wysłana przez Negro » Zapisane
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #8 dnia: Stycznia 30, 2009, 07:01:37 pm »

Fiuuu, sporo tego. Do zobaczenia za tydzień. ;D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 03:21:24 pm wysłana przez Negro » Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #9 dnia: Stycznia 30, 2009, 07:32:31 pm »

Znam sporo metod dotyczących tego, jak naprawdę szybko ulepszyć swój gameplay i dojść do ranka C/C+ tylko dzięki odpowiednim ćwiczeniom oraz chęci do regularnej gry. Ale ich nie zamieszczę, bo i tak nikt tego nie użyje. ^^
Zapisane
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #10 dnia: Stycznia 30, 2009, 07:52:13 pm »

Jeśli możesz to wyślij mi to na priva. ;D I jak ktoś mógłby mi wytłumaczyć co znaczy to C/C+ to byłbym wdzięczny.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 03:22:38 pm wysłana przez Negro » Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #11 dnia: Stycznia 30, 2009, 08:00:46 pm »

Rangi na ICCup - najlepszym i najtrudniejszym serwerze do SC. Zaczynasz od D. Możesz spaść do D- (najniższa ranga) jak przegrywasz, albo możesz awansować do D+. Kolejne rangi to C-, C, C+, B-, B, B+, A-, A, A+, olimpijka.

Co do priva - jak już mówiłem, nikt tych metod nie wykorzysta, bo uzna je za "gÓpie" lub za "zbyt czasochłonne, wolę sam do tego dojść". Wtedy cała pisanina pójdzie na marne. :P

Negro: Rank jest słowem angielski. Forum jest polskojęzyczne, używaj słów polskich!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 03:25:50 pm wysłana przez Negro » Zapisane
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #12 dnia: Stycznia 30, 2009, 09:14:15 pm »

Zaryzykuj. :D Nie uznam ich za "gÓpie" bo nie znam żadnych "mUndrych".
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 03:30:03 pm wysłana przez Negro » Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #13 dnia: Stycznia 30, 2009, 09:54:05 pm »
Modyfikuj wiadomość

Czy tym "sposobem" nie jest czasem ciągłe ćwiczenie jednego mu'pu i jednego buildu aż do obrzydzenia? Wspominałeś o tym wielokrotnie.
Zapisane
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #14 dnia: Stycznia 30, 2009, 10:16:02 pm »

Heh! "Build" rozumiem, ale co to mup?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 03:32:31 pm wysłana przez Negro » Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »