StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 02:47:55 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Problemy
| | |-+  Kampania Zerg'ów : "The New Dominium" - Problem
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Kampania Zerg'ów : "The New Dominium" - Problem  (Przeczytany 13205 razy)
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #15 dnia: Stycznia 29, 2009, 02:11:15 pm »

Ostatnio kilka razy już spotkałem ten build jak grałem PvZ. Ale gram na razie z początkującymi, jeżeli chodzi o Protossa. I tak sprawiają mi często problemy.  Ten build Protossem łatwo oczywiście  rozwalić, wystarczy 4 sztormy, albo przewaga liczebna Dragoonów z dodatkiem Archonów i całego oddziału Guardianów nie ma, tylko Devki zdążą spieprzyć, ale one nie są wtedy groźne.
Raz też to spotkałem jak grałem TvZ, gośc to robił w takich ilościach, że Vesselami nie dawałem rady i musiałem zrobić Valkyrie. Ale później i tak przegrałem przez wojsko naziemne.
Sam używam jeszcze tego Builidu, ale zawsze po Mutaliskach i upewnieniu się, że nie przeciwnik nie ma takiej siły, aby to rozwalić.
Początkujący Protossi często idą w Carriery, chociaz z tym akurat jest większy problem niż z Guardian/Devourer. Najlepiej nie dopuścić do zbyt duzej ich liczby, bo wtedy bardzo ciężko to rozwalić. W PvP się dzisiaj trochę z nimi męczyłem, jako, że ja Carrierów nie nie miałem. Najgorzej jak zwieją nad klif, to Dragoony ich nie sięgną.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2009, 02:55:06 pm wysłana przez Pojotr » Zapisane
Pojotr
Global Moderator
*****
Wiadomości: 41



« Odpowiedz #16 dnia: Stycznia 29, 2009, 02:45:02 pm »

Zastanawia mnie Devourer, czy ty tak w każdym temacie musisz sprzedawać swoje (niewątpliwie świetne) taktyki  ;). Nawet wtedy gdy nie ma to nic wspólnego z tematem. Swoją drogą, jeżeli autor tematu wyrazi zgodę to może warto by przekształcić go (temat znaczy się) na jakiś o charakterze bardziej ogólnym (np. "Jak radzicie sobie w różnych misjach kampanii ?"). Ktoś rzucałby temat i na bieżąco moglibyście go sobie tutaj "rozkminiać". Co wy na to?
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #17 dnia: Stycznia 29, 2009, 03:20:29 pm »

Ja tylko odpowiedziałem na pytanie Rafikozora. Co do taktyk, przeważnie gram standardowo Zergiem, rzadko mi się zdarza robić Devourery czy Guardiany, bo przeważnie się nie opłaca.
Zapisane
Winth
Level 4-3
*
Wiadomości: 75


Commence nullification of data link.


« Odpowiedz #18 dnia: Stycznia 29, 2009, 03:31:08 pm »

Cytuj
Swoją drogą, jeżeli autor tematu wyrazi zgodę to może warto by przekształcić go (temat znaczy się) na jakiś o charakterze bardziej ogólnym (np. "Jak radzicie sobie w różnych misjach kampanii ?"). Ktoś rzucałby temat i na bieżąco moglibyście go sobie tutaj "rozkminiać". Co wy na to?

Fajny pomysł. Lubię sobie odświeżać kampanie, znalazłem już kilka zabawnych sposobów na rozwalenie komputera na różnych misjach korzystając z ułomności AI  ;D
Zapisane

Yuki Nagato <3
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #19 dnia: Stycznia 30, 2009, 12:22:49 pm »

Dzięki wielkie... Z 3 tuzinami Mutów sobie poradziłem. Przepraszam, że tak późno odpowiadam i przez to ciągnie się temat... Jak najbardziej się zgadzam, jeśli to możliwe na zmianę tego tematu. Dzięki za radę chłopaki. Teraz jestem w misji 8.

Dzięki i pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2009, 03:06:31 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »