StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 11:42:34 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Executor
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Executor  (Przeczytany 3708 razy)
Executor
Level 2-2
*
Wiadomości: 12


Open your mind...


« dnia: Października 18, 2008, 10:49:21 am »

Pojdę w ślady większości forumowiczów. Na imię mam Paweł, jestem w czołówce najstarszych userów tego forum (25 lat niestety  :D), tego roku skończyłem studia (politologia - nie polecam tego kierunku ;D ) z tytułem magistra, od 2 miesięcy jestem szczęśliwym mężem i z tego powodu m.in. mieszkam w Kielcach (myślę, że już na stałe :D).
   Z SC mam do czynienia od 10 lat tj. pierwszy raz zagrałem w demo SC (gazetka Gambler) w 1998 roku; parę miesięcy później "załatwiłem" sobie pełną wersję, ponieważ demo Tej gry  bardzo mnie zafascynowało. Nick wiadomo skąd się wziął :D. Na BN gram/łem od 2 lat, byłem/ jestem kiepskim graczem (choć czasem mam "porywy" i gram w miarę dobrze ;)), ostatnia moja rozgrywka była z Gotrekiem (czerwiec) w której dostałem w d***. Nie gram często (w ogóle) z braku czasu (zazdroszczę tym co się uczą jeszcze ;D), jednakże SC jest nieodzownym elementem mojego życia od tylu lat - w mojej hierarchii zajmuje 1 miejsce :D.
    Słucham ogólnie mocnego brzmienia - nie mam ulubionej kapeli (wybieram utwory, które mi przypadają do gustu).
Przedstawiłem w skrócie moją skromna osobę - inni to zrobili lepiej ;D
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2008, 01:29:57 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

Daj mi dokonać egzekucji...
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #1 dnia: Października 18, 2008, 01:08:52 pm »

Witamy starą gwardię. Mam nadzieję, że będziesz miał trochę czasu na SC. :)
Zapisane
Executor
Level 2-2
*
Wiadomości: 12


Open your mind...


« Odpowiedz #2 dnia: Października 18, 2008, 02:30:59 pm »

Dosłownie przed chwileczką skończyliśmy show "lamek" z nAiLem; po 5 miesiącach przerwy. Już nie ta sama forma co kiedyś (nigdy dobrze nie grałem, ale były momenty, że super gra mi szła).
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2008, 02:47:56 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

Daj mi dokonać egzekucji...
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #3 dnia: Października 18, 2008, 02:32:58 pm »

Jakbyś chciał kiedyś potrenować (czy ktokolwiek inny) to z chęcią pogram. Ja z poważnym graniem czekam do ICCupu, a teraz tworzę sobie nowe buildy. :) Ktokolwiek chce ze mną zagrać, niech napisze do mnie PMa, bo zazwyczaj mam 1-2h dziennie wolne i mogę pograć. :)
Zapisane
Pojotr
Global Moderator
*****
Wiadomości: 41



« Odpowiedz #4 dnia: Października 18, 2008, 08:37:49 pm »

Witaj czcigodny starcze*. Swoją drogą czy wszyscy już używają określenia "stara gwardia" czy też po prostu ktoś dokonuje na mnie intelektualnej kradzieży?

*To były czasy... Pierwszy turniej SCA (później uznany za nieformalny), w którym brało udział ośmiu użytkowników (nie licząc mnie sama śmietanka) i moim pierwszym przeciwnikiem był chyba właśnie Executor (jeśli pomyliła mi się kolejność z Gotrekie to przepraszam). Wtedy to były nerwy/emocje  :).
Zapisane

Executor
Level 2-2
*
Wiadomości: 12


Open your mind...


« Odpowiedz #5 dnia: Października 18, 2008, 08:44:28 pm »

Być może i ja, jak zwykle przegrałem ;D! Ze starcem to nie przesadzaj :D! Będziesz w moim wieku to będziesz wiedział, że to nie jest jeszcze starość :D!
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2008, 08:46:13 pm wysłana przez Pojotr » Zapisane

Daj mi dokonać egzekucji...
Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #6 dnia: Października 18, 2008, 08:51:48 pm »

Ja jestem 4 lata młodszy i już czuję się staro :P
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
Executor
Level 2-2
*
Wiadomości: 12


Open your mind...


« Odpowiedz #7 dnia: Października 18, 2008, 08:58:51 pm »

Bez przesady Gotrek. Intelektualnie to nie znaczy życiowo (jak ja bym tak myślał, to bym sobie już dawno w łeb strzelił obserwując ten "świat" ;D)!
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2008, 09:01:49 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

Daj mi dokonać egzekucji...
Lord_Pyther
Level 3-3
*
Wiadomości: 37


Naczadzony Pikacz


« Odpowiedz #8 dnia: Października 18, 2008, 09:57:54 pm »

Drogi Pojotrze, jedno i drugie:P Wszyscy ci już ukradli ten tekst :P To nie jest forum o StarCrafcie, to jest forum SCA :P
Executorze, ty jesteś stary? nie wydaje mi się, żeby średnia wieku była tu większa niż jakieś 19 lat...^^
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »