StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 24, 2024, 04:07:30 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  Dark Templar Vote
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Który klan powinien wystąpić w StarCraft 2?
Lenassa - 6 (26.1%)
Zer'atai - 1 (4.3%)
oba szczepy - 16 (69.6%)
Głosów w sumie: 0

Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Dark Templar Vote  (Przeczytany 12304 razy)
Rohdegar
VIP
*
Wiadomości: 26


Corazon de fuego...


« dnia: Stycznia 09, 2009, 02:46:57 am »

To, który z Mrocznych Templariuszy wystąpi w StarCraft 2 zależy od fanów – tak zdecydował Blizzard. Jakie jest Wasze zdanie? Tutaj można się przyjrzeć zaproponowanym wariantom: http://www.starcraft2.com/features/protoss/darktemplar-vote.xml
Zapisane

"If there is anything You want, anything at all... Come to me. I will be Your Guardian Angel..."
Imb
Level 3-5
*
Wiadomości: 54


SCA jest ZŁE!


WWW
« Odpowiedz #1 dnia: Stycznia 09, 2009, 10:16:44 am »

Wg. mnie lepszy byłby ten pierwszy. Wygląda tak jakoś... bardzie "asasynowato" :)
Zapisane

Sprinter
Level 4-3
*
Wiadomości: 74



« Odpowiedz #2 dnia: Stycznia 09, 2009, 10:53:50 am »

Hmm oba się mi podobają i do obu mam zastrzeżenia.
Na pierwszym zdjęciu twarz DT wygląda jak po kuracji patelnią a postać połączona z głową ryby.
Na drugim postać mi się podoba (twarz itd) ale mam zastrzeżenia do broni używanej przez nich jak i to tego że obwieszają się kośćmi zabitych zergów. Ten ostatni powód wywodzi się stąd że uważam prottosów za rase bardzo dumną i wyniosłą a im nie przystoi przybierać się w coś do czego nie mają szacunku. Rozumiem natomiast sprawę że jest do odłam tossów który zmienił się na przestrzenie eonów dlatego więc zagłosowałem na wariant 3. Wilk syty i owca cała.
Zapisane

!!!!!!!!!!!!!!!!!!Odpowiecie na mój apel - http://forum.scarea.pl/index.php?topic=483.0   ??!!!!!!!!!!!!!!!!!
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #3 dnia: Stycznia 09, 2009, 01:55:04 pm »

W dużej części zgadzam się z wypowiedzią Sprintera - twarz przedstawiciela Lenassa wygląda co najmniej dziwnie, powiedział bym, że nawet nie do końca protossko. Co do kości, którymi obwieszają się Zer'atai - faktycznie wygląda to trochę dziwnie, aczkolwiek w przypadku myśliwych jest to dosyć często spotykane. Inna sprawa, że ograniczanie się w tym przypadku tylko do kości Zergów jest trochę niepoprawne raczej, gdyż Protossi mają styczność Zergami od stosunkowo niedawna.
Dochodząc do sedna, czyli głosowania - jestem za tym, aby w grze pojawiły się oba modele. Raz, że wprowadzi do do gry kolejne urozmaicenie, rozgrywka wizualnie stanie się ciekawsza. Kolejnym powodem przemawiającym za obydwoma modelami jest to, że w ten sposób gra jeszcze bardziej będzie "zintegrowana" z uniwersum.

Ps. Tribe to nie klan, ale szczep/plemię i nawet pomijając kwestie tłumaczenia w tym przypadku mowa zdecydowanie bardziej o szczepach niż klanach.
Zapisane

Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #4 dnia: Stycznia 09, 2009, 02:02:50 pm »

Uważam, że Dark Templar, czyli Mroczny Templariusz musi być przede wszystkim... mroczny :p. Dlatego za jedyną dopuszczalną opcję wybieram jedynkę. Jednakże wygląda on trochę jak Skalmar ze SpongeBoba. Przede wszystkim powinni zmienić mu jego kształt tego płatu, który ma na górnej części głowy, nie powinien aż tak być płaski i zasłaniający praktycznie całą twarz. Plus za fajną broń, rażące oczy i chustę. Druga opcja jest trochę nie z tej bajki. A trzeciej opcji nie zrozumiałem, co mają losowo się robić? xP

Wybieram 1 :)
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #5 dnia: Stycznia 09, 2009, 02:13:35 pm »

Njalepiej było by połączyć oba wizerunki. Pierwszy jest taki bardziej klasyczny, ale ten kształt głowy jakoś mi nie pasuje za bardzo. W drugie wersji ta głowa jest bardziej normalna, ale DT powinien być zamaskowany.
Zapisane
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #6 dnia: Stycznia 09, 2009, 02:22:14 pm »

Druga opcja jest trochę nie z tej bajki. A trzeciej opcji nie zrozumiałem, co mają losowo się robić? xP

W momencie wybudowania Dark Templara jego model-wizerunek wybierane są losowo, czyli może ci się trafić albo Zer'atai albo Lenassa.
Analogicznie w Age of Empires 2 p wybudowaniu wieśniaka losowo trafia się kobieta lub mężczyzna.
Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #7 dnia: Stycznia 09, 2009, 02:55:19 pm »

Mi się właśnie bardzo podoba Lenassa. Ale wolałbym opcję 3 żeby było ciekawiej.
Zapisane
svartee
Gość
« Odpowiedz #8 dnia: Stycznia 09, 2009, 05:13:07 pm »
Modyfikuj wiadomość

Trudno mi się było zdecydować. Obie postacie świetnie wyglądają i jednocześnie avatar tylko drugiej postaci (Zer'atai) mi nie pasuje. Nie wiem dlaczego, ale zbyt mocno kojarzy mi się z Predatorem po zdjęciu maski. :p
Wybrałem jednak trzecią możliwość: powody takie same jakie wymienił już Negro.
Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #9 dnia: Stycznia 09, 2009, 05:17:01 pm »

Przychylam się do opinii dotyczących opcji nr 3. Popieram takie zróżnicowanie, z tego też względu, że nie potrafiłbym raczej wskazać modelu który podoba mi się dużo bardziej od drugiego. Niech więc zostaną oba. ;)
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Glymbol
Level 3-1
*
Wiadomości: 26


How can you challenge a perfect, immortal machine?


« Odpowiedz #10 dnia: Stycznia 09, 2009, 07:42:31 pm »

Bardziej podoba mi się pierwszy, bliższy oryginału wariant, ale zagłosowałem na 3, z powodów wymienionych już wyżej.
Zapisane
Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #11 dnia: Stycznia 09, 2009, 08:17:22 pm »

Odrzucenie któregokolwiek byłoby raczej stratą - wobec tego opcja trzecia. Jak dla mnie obaj są fajni, nie mam obiekcji odnośnie rybiej głowy, dziwacznej broni czy czegokolwiek innego. Przynajmniej na razie.

Ja zresztą jestem za opcją numer 4. Jest to opcja, w której każdy gracz może wybrać czy chce mieć postać pierwszą, drugą czy obie i nie widzę ku takiemu rozwiązaniu przeciwskazań.
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #12 dnia: Stycznia 16, 2009, 02:14:16 pm »

Ja wybrałem bez zastanowienia DT1 ;D. Bardziej... ładny :D.
Zapisane

ziemek8
Level 2-5
*
Wiadomości: 21



WWW
« Odpowiedz #13 dnia: Stycznia 16, 2009, 04:11:24 pm »

Moim zdaniem najgorzej jak będą oba.
Może to tylko moje przewrażliwienie na punkcje trudności w identyfikowaniu jednostek (może to jakość udostępnianych materiałów, a może po prostu trzeba będzie się tego nauczyć, zapamiętać - wtedy będzie lepiej), ale jak będądwa to będzie to wprowadzać pewien chaos w rozgrywce.
No chyba, żę to dotyczy tylko Singla, a w Multi będzie jeden.
Zapisane

Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #14 dnia: Stycznia 16, 2009, 11:05:57 pm »

Ankieta zorganizowana przez Blizzard dotyczy właśnie multi. Jeżeli chodzi o singla, to niemal na pewno będą obydwa modele - ze względów fabularnych.
Zapisane

Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »