StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 28, 2024, 08:34:48 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Avatary
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 5 Drukuj
Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 26077 razy)
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« dnia: Stycznia 06, 2009, 08:27:14 pm »

Proponuję, aby w tym temacie userzy mający co ciekawsze avki powiedzieli kilka zdań na ich temat.

Mój awatar pochodzi z okładki amerykańskiego wydania dziesiątego (i ostatniego) tomu cyklu Czarnej Kompanii, zatytułowanego Żołnierze Żyją. Choć żadnej z książek cyklu nigdy nie przeczytałem, urzekła mnie okładka, na którą się natknąłem zupełnie przypadkiem na jednym z zagranicznych forów (gdzie też pełniła rolę avka). Nieliczni wiedzą, że ja po prostu uwielbiam wszelkiej maści jaszczury (stąd podpis pod awatarem), stąd wizerunek jednego z nich, stojącego nad ubitym przed chwilą człowiekiem i zamierzajacego się do rozprawienia z kolejnym, nie mógł mi się nie spodobać.

Moim pierwszym awatarem (z poprzedniej edycji forum) był wizerunek Aeona Calcosa (szerzej znanego jako Lizardman) z Soulcalibura. Powodem jego wyboru po raz drugi (a raczej pierwszy, bo to było wcześniej) była sympatia do jaszczurów w rozmaitej formie.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #1 dnia: Stycznia 06, 2009, 08:39:26 pm »

Mój poprzedni avatar (czacha z dziurą i dwie spluwy) to okładka płyty Made of Hate pt. Bullet in Your Head. Obecny pochodzi z płyty Burzum pt. Draugen. Jest to taka składanka "największych hitów" :P.
Zapisane

Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #2 dnia: Stycznia 09, 2009, 02:32:36 pm »

Odpowiem to co zawsze - swój zrobiłem sam (podobnie zresztą jak usebara w podpisie). Właściwie składa się on tylko z dwóch elementów:
- Dark Templar - moja ulubiona jednostka w SC, jednocześnie w pewien sposób odwzorowująca moją naturę.
- Czerwony napis - chyba każdy widzi co tam jest napisane.

Dodam jeszcze, że w przeciwieństwie do większości userów nie zmieniam co chwilę avka - obecnego posiadam od ok. 2 lat.
Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #3 dnia: Stycznia 09, 2009, 04:53:02 pm »

Moim avatarem przez dłuższy czas był hexagram (ale w thelemicznej wersji), ze względu na podobającą mi się jego symbolikę. Obecnie jest to maska V z V jak Vendetta, która po prostu mi się podoba i zapewne zostanie ze mną na dłużej.
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Glymbol
Level 3-1
*
Wiadomości: 26


How can you challenge a perfect, immortal machine?


« Odpowiedz #4 dnia: Stycznia 09, 2009, 08:11:04 pm »

Mój obecny awatar przedstawia SHODAN, sztuczną inteligencję przeciwko której walczy gracz w System Shock i System Shock 2. Zmiana była tylko jedna, spowodowana powstaniem nowego forum. Na poprzednim moim awatarem była scena z Obcych, w której jeden z nich atakuje Ferro pilotującą dropshipa (poniżej). Wnikliwi forumwicze zauważyli, że takiego ujęcia nie ma w filmie :) .

« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2015, 03:59:16 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Imb
Level 3-5
*
Wiadomości: 54


SCA jest ZŁE!


WWW
« Odpowiedz #5 dnia: Stycznia 09, 2009, 10:40:41 pm »

@Up
A zawsze myślałem, że ten poprzedni avatar to babka w foliowym worku (jak na zwłoki). Dopiero teraz się przyglądłem i zauważyłem Obcego. ;]

U mnie teraz jest Marine z trzeciego odcinka komiksu Gamer9, a konkretniej z tego kadru

A wcześniej, to był po prostu Antlion, jeden z moich ulubionych przeciwników w HL2 (zapewne z tego powodu, że był wzorowany na Arachnidach z Starship Troopers) :)
Zapisane

spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #6 dnia: Stycznia 09, 2009, 11:27:44 pm »

Mój jest z Blizzforums, gościu o nicku Carnage robił komiks JAD (just another day) i uwzględniał osoby które się często na Chit Chat wypowiadały no i tak od odcinka do odcinka zaczął robić avatary postaciom, a że jestem jedynym Polakiem niestety...to każda moja wypowiedź była parodiowana i skaracana do 3 tych samych wyrazów: polish, polish, polish no i oczywiście barwy narodowe odwrócone.
Oryginalny temat http://www.blizzforums.com/showthread.php?t=19925 jednak wątpię czy jeszcze coś tam jest z obrazków.
Strona też była JAD Comic ale Carnage przestał pisać więc ta strona umarła.
Szkoda czekałem na każdy odcinek.
Zapisane

ZelgadisGW
Level 2-2
*
Wiadomości: 10



WWW
« Odpowiedz #7 dnia: Stycznia 10, 2009, 12:00:58 am »

No cóż, mój avatar naturalnie ma ścisły związek z nickiem, bo przedstawia Zelgadisa z anime "Slayers". Właściwie to nie ja znalazłem ten obrazek na awatara, ale kumpel/współpracownik z YouTube w celu podziękowania mi w filmie za w sumie nie wielką pomoc. Jak nietrudno się domyślić, obrazek mi się bardzo spodobał i dlatego widnieje jako mój avatar.

W przyszłości mam zamiar sam wykonać dla siebie jakiś dobry avek, ale do tego niestety potrzeba mi trochę praktyki. To samo dotyczy sygnaturki, której nigdy zresztą nie miałem.
Zapisane

Martial Arts, Philosophy
Anime, Manga, AMV.
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #8 dnia: Stycznia 10, 2009, 11:45:05 am »

Hehe, to może teraz ja :). Mój av, przedstawia DR. Gregory'ego House'a, a dokładniej, aktora Hugh'a Laurie'a ;D.
Zapisane

Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #9 dnia: Stycznia 10, 2009, 03:06:42 pm »

Mój awatar przedstawia Boba Marley'a, Najbardziej dobrego człowieka w dziejach świata.
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #10 dnia: Stycznia 10, 2009, 05:11:24 pm »

Mój avatar przedstawia "Kakashi" z mangi "Naruto" 8).

Gotrek: ja ci dam "Kakahi" ty profanie... Poza tym mnie uczyli, że imiona się odmienia...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2009, 05:16:16 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
Muzi
Level 3-5
*
Wiadomości: 51


chillout


« Odpowiedz #11 dnia: Stycznia 13, 2009, 08:14:33 am »

Mój avatar to kot. Jest to mój prywatny kot domowy, który jest podobny do tygrysa Syberyjskiego ale tak naprawdę to zwykły dachowiec. Wcześniej miałem jakieś monstrum z płyty Disturbed. Usunąłem go z powodów, że dużo jest podobnych avatarów zespołów metalowych.
Zapisane

Czy ten kot po lewo wygląda na zestresowanego? NIE! kitiket i wszystko jasne!
HiDie
Level 3-5
*
Wiadomości: 49


aka Av


« Odpowiedz #12 dnia: Stycznia 13, 2009, 08:49:37 am »

Mój wyraża tylko moją opinię :)
Zapisane

"Nie boję sie śmierci, byłem martwy przez miliardy, miliardy lat zanim się narodziłem i nie doznałem nawet najdrobniejszej niedogodności z tego powodu."
Mark Twain
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #13 dnia: Stycznia 13, 2009, 02:09:54 pm »

Wcześniej miałem jakieś monstrum z płyty Disturbed. Usunąłem go z powodów, że dużo jest podobnych avatarów zespołów metalowych.

Akurat Disturbed to hard rock.
Zapisane

Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #14 dnia: Stycznia 13, 2009, 02:38:58 pm »

Mój avatar to kot. Jest to mój prywatny kot domowy, który jest podobny do tygrysa Syberyjskiego ale tak naprawdę to zwykły dachowiec. Wcześniej miałem jakieś monstrum z płyty Disturbed. Usunąłem go z powodów, że dużo jest podobnych avatarów zespołów metalowych.

Fajny kot  :D
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
Strony: [1] 2 3 ... 5 Drukuj 
« poprzedni następny »