StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 26, 2024, 06:11:24 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Avatary
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Drukuj
Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 26075 razy)
CoobaCom
Level 3-2
*
Wiadomości: 32


Kto stoi w miejscu, ten się cofa.


« Odpowiedz #30 dnia: Marca 01, 2009, 07:04:34 pm »

Myślę, że nie zosatnie poddany cenzurze, bo nawiązuje do ważnej sprawy. Niektórzy ignoranci zakładają koszulki  z symbolami, których nie rozumieją i myślą, że obecnie dawny bolesny problem jak komunizm czy nazizm jest nieaktualny i można go lekceważąco manifestować, widząc ich zastanawiam się jakie muszą mieć uszkodzenie mózgu, iż pozwalają sobie na coś takiego. Chcą się wyróżnić, być fajni, dla mnie to świadczy o ich idiotyźmie... >:(
Zapisane

You talkin' to me???

When you lose the one you wanted
Cause he’s taken you for granted
Sprinter
Level 4-3
*
Wiadomości: 74



« Odpowiedz #31 dnia: Marca 04, 2009, 10:11:21 pm »

Co do Terror Drone'a, to znam doskonale tę jednostkę - grałem kiedyś w RA2, ale już nie gram. I raczej ponownie po niego nie sięgnę.
Seria Red Alert kompletnie zeszła na psy już od drugiej części. Nagle wprowadzono konwencję, która ani trochę mi nie pasuje, robiąc z konfliktu zbrojnego komedię. Jeśli panów z Westwooda stać obecnie na przedstawianie wojny (nawet jeśli jest to wojna wymyślona) w postaci błazenady, bandy przerysowanych postaci i idiotycznych jednostek, to chętnie pogratulowałbym im wyzbycia się poczucia dobrego smaku.
To już StarCraft jest pod tym względem poważniejszy, mimo że opisuje konflikt nierzeczywisty.

Osobiście się do tego odniosę. Nie czytałem całości więc możecie mnie zjechać że się wtrącam ale.... no właśnie, jestem Polakiem więc dorzucę swoje przysłowiowe 5 gr.

Co do avatarów odnoszę się do nich jako symbol osoby pod względem "ok podoba mi się a jak się znudzi to sobie zmienię". Bez próżnych przesłanek ideologicznych i religijnych. Jeżeli już chcecie coś przesłać to swoim zachowaniem proszę bo znaki (rysunkowe w tym przypadku właśnie avatary) mogą być przeróżnie odczytywane, w zależności od osoby i jej poglądów.
Avatar powinien być też odpowiednio dobrany, czyli bez ogólnie potępionych znaków. Np. swastyki czy odwróconego krzyża. Dlaczego? Nie dlatego że Ci ktoś zabronił (Polak jest taki że na zakaz reaguje kontrą) ale dlatego że jest to w dobrym smaku, nie obraża odczuć innych. Internet nie ma państwa i religii ale można się zachowywać na poziomie. Tekst powyżej jest moim przemyśleniem na temat znaków zamieszczanych na forum i nie odnosi się do żadnego użytkownika, bo mnie to nie obchodzi kto co tu robi (to sprawa adminów).
Co do RA2 to dla mnie ta gra jest na 2 miejscu w rankingu RTS zaraz za SC:BW!
Ma klimat i dynamikę, muzyka świetna i chce się jej ciągle słuchać. Jednostki inne niż w podobnych grach (RTS) i ta szybkość. WOW! Dla mnie bomba. Świetne podejście do klimatu zimnej wojny wg mnie. Der_SpeeDer  uważa że to śmieszne jest ale takie były plany i założenia w 90% miały miejsce w rzeczywistości. To historia alternatywna stricte oparta na wymysłach naukowców z czasów zimnej wojny. Wtedy projektowano jednostkę (sprzęt) a później sprawdzano czy da się ją w ogóle zbudować. To gra strategiczna z przymrużeniem oka i jeżeli podchodzisz do niej na poważnie to po co w ogóle po nią sięgasz? Skoro wszyscy o tym wiedzą.
Jeżeli chodzi o kontynuacje to faktycznie porażka na całej linii ale i tak dodam sprostowanie że studio westwood zostało zakupione przez EA i zmodernizowane (czyt. przemodelowane [zwolnienia, zmiana priorytetów] itd).
No trochę tego wypociłem, czasami nachodzi mnie chęć napisania czegokolwiek  ;).
Zapisane

!!!!!!!!!!!!!!!!!!Odpowiecie na mój apel - http://forum.scarea.pl/index.php?topic=483.0   ??!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rico
Gość
« Odpowiedz #32 dnia: Marca 05, 2009, 04:43:38 pm »
Modyfikuj wiadomość

Wcześniejszy mój avatar przedstawiał archanioła Tyraela z Diablo 2 (ulubiona postać z tej gry) a teraz... jest to Mr. Oizo. Niektóre osoby powinny go skądś kojarzyć. :D
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #33 dnia: Marca 05, 2009, 04:57:51 pm »

Ale żeby samemu nie robić offtopa, przyznam: Tropheus, masz fajny avek. Na forum headcrab.pl widziałem taki, tyle, że po angielsku.

Kolega niedawno (chyba wczoraj :P) dał mi linka do gifa. Uśmiałem się co niemiara. A ponieważ mi się bardzo spodobał, to postanowiłem ustawić go sobie jako avatar xD.
Zapisane

Silvermoon
Level 1-5
*
Wiadomości: 4



« Odpowiedz #34 dnia: Marca 10, 2009, 07:18:17 am »

Co tu mówić na temat mojego avatara? To Sędzia Aldaris ze StarCrafta 1. Akurat jest moim ulubionym bohaterem.

Lukin: Przecinki, kropki, wielkie litery - takie twory istnieją w naszym języku i radzę ich używać.

« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2009, 09:10:58 am wysłana przez Lukin » Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #35 dnia: Marca 24, 2009, 07:49:55 pm »

Co tu mówić na temat mojego avatara? To Sędzia Aldaris ze StarCrafta 1. Akurat jest moim ulubionym bohaterem.

Mhmmm... A nick? Mam pewne domysły, ale nie chcę Tobie zdradzać ^^'.
Zapisane

Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #36 dnia: Kwietnia 16, 2009, 11:06:01 pm »

Mój avatar jest dość świeży i przedstawia Catherine Weaver (Shirley Manson), jako terminatora T-1001 i właśnie wychodzi z pisuaru :).

TUTAJ można zobaczyć to w akcji xD.
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
Terror Drone
Level 3-2
*
Wiadomości: 34



« Odpowiedz #37 dnia: Kwietnia 17, 2009, 01:20:14 pm »

debil666 - A twój nick? xD

Ja dodam że mój avatar i nick mam we wszystkich forach internetowych...
Wystarczy wpisać w google TERROR DRONE. :P
Jeden jedyny wyjątek - Na naszej-klasie mam swoje imię a w forum CS'a mam "TERROR DRONE !" bo ktoś kiedyś założył konto z moją nazwą i je opuścił. :/
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #38 dnia: Kwietnia 17, 2009, 03:40:22 pm »

Imo, avatar debila666 to Żebrowski z tego nowego, ruskiego filmu.
Zapisane

Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #39 dnia: Kwietnia 17, 2009, 07:15:58 pm »

Dla mnie wygląda trochę jak Johnny Deep ;p.
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #40 dnia: Kwietnia 17, 2009, 08:51:41 pm »

troph, pewnie chodzi Ci o '1612' jak Polacy zdobyli Moskwę (niezbyt już nowy ten film w sumie :P ) Moim skromnym zdaniem to nie jest Żebrowski na pewno.
Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
Glymbol
Level 3-1
*
Wiadomości: 26


How can you challenge a perfect, immortal machine?


« Odpowiedz #41 dnia: Kwietnia 18, 2009, 04:08:49 pm »

Imo, avatar debila666 to Żebrowski z tego nowego, ruskiego filmu.
Freddie Mercury...
Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #42 dnia: Kwietnia 18, 2009, 07:11:13 pm »

"Gotrek: ja ci dam "Kakahi" ty profanie... Poza tym mnie uczyli, że imiona się odmienia... " :D

Mój awatar przedstawia... KLESZCZA! Kleszcz jest super bohaterem z mojej ulubionej kreskówki z dzieciństwa :P, i ogólnie do tej pory to według mnie to najlepszy super bohater. Kleszcz jest niezniszczalny i ...tępawy, prawi zajebiste filozofie (xD). Choć nie ma nić z kleszczem wspólnego, no może tylko czułki, to nazywa siebie Kleszczem. Natomiast pod awatarem pisze "Łychaaa!" - to jest okrzyk bojowy Kleszcza :P.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #43 dnia: Kwietnia 25, 2009, 10:25:13 am »

Hmmm... Postanowiłem zmienić avka, bo tamten był już monotonny. :)
Zapisane
Terror Drone
Level 3-2
*
Wiadomości: 34



« Odpowiedz #44 dnia: Kwietnia 25, 2009, 03:32:41 pm »

Co ty taki patriotyczny? xD
to jest mój avek w akcji:



:)
Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5 Drukuj 
« poprzedni następny »