StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 02:23:27 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Avatary
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Drukuj
Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 26056 razy)
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #15 dnia: Stycznia 13, 2009, 03:40:51 pm »

Mój awatar.. hmm gdzieś taką jednostkę w jakiejś grze chyba widziałem. I chyba ma coś wspólengo z moim nickiem. ;D
Zapisane
Muzi
Level 3-5
*
Wiadomości: 51


chillout


« Odpowiedz #16 dnia: Stycznia 13, 2009, 04:50:49 pm »

Mój avatar to kot. Jest to mój prywatny kot domowy, który jest podobny do tygrysa Syberyjskiego ale tak naprawdę to zwykły dachowiec. Wcześniej miałem jakieś monstrum z płyty Disturbed. Usunąłem go z powodów, że dużo jest podobnych avatarów zespołów metalowych.

Fajny kot  :D

No jasne że fajny. Tylko jest jedna wada - fajny kot, ale drapie.
 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2009, 05:33:55 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

Czy ten kot po lewo wygląda na zestresowanego? NIE! kitiket i wszystko jasne!
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #17 dnia: Stycznia 13, 2009, 11:25:56 pm »

Mój awatar przedstawia Boba Marley'a, Najbardziej dobrego człowieka w dziejach świata.

Trzymaj język za zębami, bo niektórzy tutaj ciągle pamiętają Karola Wojtyłę. I nie tylko jego.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Dawka
Level 4-4
*
Wiadomości: 88



« Odpowiedz #18 dnia: Stycznia 16, 2009, 12:28:28 am »

Mój avatar przedstawia Herberta (postać z kreskówki "Family Guy")
Zapisane

I to jest ochrona
Sprinter
Level 4-3
*
Wiadomości: 74



« Odpowiedz #19 dnia: Stycznia 28, 2009, 11:31:01 am »

Mój wcześniejszy avatar przedstawiał postać w pancerzu wspomaganym z gry Fallout Tactics.
Obecny przedstawia Lorda Eko z filmu Karas. Film ten opowiada historie podobną do "kruka" tyle tylko że w Japonii.
Zapisane

!!!!!!!!!!!!!!!!!!Odpowiecie na mój apel - http://forum.scarea.pl/index.php?topic=483.0   ??!!!!!!!!!!!!!!!!!
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #20 dnia: Stycznia 28, 2009, 09:17:14 pm »

Ja znów zmieniłem avatar i na dniach czeka mnie kolejna zmiana (można powiedzieć, że szukam czegoś, z czym zwiążę się na dłużej) - obecnie jest to Kamahl, Fist of Krosa: bohater z karcianki Magic the Gathering (którą uprawiałem namiętnie przez parę ładnych lat) i myślę, że kolejny avatar również będzie związany z tą grą.
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Glymbol
Level 3-1
*
Wiadomości: 26


How can you challenge a perfect, immortal machine?


« Odpowiedz #21 dnia: Stycznia 29, 2009, 02:37:20 am »

Twój awatar kojarzył mi się z MtG, zapewne rysunek Parente, są bardzo rozpoznawalne :) .
Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #22 dnia: Stycznia 29, 2009, 05:22:16 pm »

Przyznam, że nie pamiętam kim jest autor ilustracji, ale akurat ta forma moim zdaniem najlepiej oddawała wizerunek Kamahla. :) Jeśli chodzi o MtG ogólnie, zawsze najszybciej rozpoznawałem ilustracje autorstwa Johna Avona i Rebecci Guay, choć jeśli dobrze kojarzę, Parente również można zaliczyć do charakterystycznych ilustratorów.
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #23 dnia: Stycznia 29, 2009, 08:00:42 pm »

Cytuj
Przyznam, że nie pamiętam kim jest autor ilustracji, ale akurat ta forma moim zdaniem najlepiej oddawała wizerunek Kamahla.

Imo Pit Fighter był lepszy
A co do rysowników z MtG, to z tych najlepszych to najbardziej rozpoznawalny styl ma Ron Spencer, potem Avon (Rebecca Guay ma najbardziej charakterystycznie, ale nie przepadam za jej twórczością)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2009, 08:15:26 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #24 dnia: Stycznia 29, 2009, 09:45:16 pm »

Hmm pod względem graficznym - owszem, ale jako "użytkownik" zielonego (byłem raczej casualem, acz z zapędami :D) przywiązałem się do wersji z Onslaught. Co do pani Guay - ja także nie przepadałem za jej ilustracjami (choć Moaning Spirit i Moment's Peace utkwiły mi w pamięci). Ron Spencer owszem, choć w moim przypadku to po prostu kwestia przyzwyczajenia się do określonych autorów (czyt. Johna Avona).
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #25 dnia: Stycznia 30, 2009, 09:20:15 am »

A mój avek, to okładka z albumu rewelacyjnego, wychwalanego - przez każdego lubiącego BM - pod niebiosa/piekło (nie wiem czy mogę tak to napisać, proszę mnie pouczyć ;D), [cenzura] zespołu jakim jest MayheM ^^. Ten świetny, doskonały pod każdym względem album, zwie się "Chimera" a na tym zdjątku widać co, dzieci? Chimeeeeereeeee :D.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 04:17:05 pm wysłana przez Negro » Zapisane

Rumak
Level 2-4
*
Wiadomości: 17



« Odpowiedz #26 dnia: Stycznia 30, 2009, 05:09:45 pm »

Mój przedstawia moje marzenie, czyli Hondę CBR 1000RR Fireblade ;D
Zapisane

Trening czyni mistrza
MarkoRoz
Level 1-5
*
Wiadomości: 4


I wszystko jasne ;)


« Odpowiedz #27 dnia: Stycznia 30, 2009, 05:52:50 pm »

Mojego avatara znalazłem... w sumie już nie pamiętam, sporo czasu minęło od kiedy go znalazłem.
Wybrałem ten obrazek na swojego avka gdyż...  jest ładny xd
A przy okazji mówi co nie co o mnie :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2009, 04:17:52 pm wysłana przez Negro » Zapisane
Terror Drone
Level 3-2
*
Wiadomości: 34



« Odpowiedz #28 dnia: Lutego 15, 2009, 07:23:26 pm »

 :o
Mój avatar przedstawia ikonke do budowania Terror Drona...
Przez to że Imię w RA2 tej jednostki jest napisane wielkimi ja też postanowiłem swój nick tak pisać ;D
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #29 dnia: Marca 01, 2009, 06:07:28 pm »

Wreszcie znalazłem awatara, który zostanie na długo (o ile nie będzie poddany cenzurze :P), może nawet na zawsze. Przedstawia on moje poglądy i jest sprzeciwem przeciwko nastolatkom noszącym koszulki z sierpem i młotem lub obleśną mordą Che Guevery (często nie wiedząc, co to oznacza). "Gdy na drzewach zamiast liści, będą wisieć komuniści..."
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Drukuj 
« poprzedni następny »