StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 10:58:03 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Garland aka Winth
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Garland aka Winth  (Przeczytany 2515 razy)
Winth
Level 4-3
*
Wiadomości: 75


Commence nullification of data link.


« dnia: Grudnia 28, 2008, 06:07:39 pm »

Powróciłem ze zmianą imienia, bo to takie stylowe, zwłaszcza, że znają mnie pod wieloma imionami, np. "Ten, co lami w StarCrafta".
Ostatnio przywlokły mnie tutaj pocieszne dyskusje XeroNa i Inraina ;) Luzujcie panowie.
No i nie mógłbym sobie odmówić dyskusji z Devourerem. Jestem masochistą.
Mam 14 lat (w 2009 - 15), chodzę do gimnazjum i... zresztą większość mnie zna ze starego forum, z kilkoma mam zresztą kontakt, choć niekoniecznie dot. StarCrafta.

A oprócz StarCraftowania... w końcu przeszedłem BG, choć trzeba mnie trochę znać, by zrozumieć, czemu to straszna duma jest dla mnie. :P Ostatnio pogrywam w Final Fantasy - ale nie te "mangowe części" - i od czasu do czasu w ADOMa. W telewizji - The Office (dwa słowa - Dwight Schrute.), House (dwa słowa - Everybody lies.), przymierzam się do BSG (ale nie oglądam często seriali tak czy siak). Nie lubię Busha, ale wolałbym McCaina, Pyther to dla mnie emo. Lubię krówki. Ten tekst jest chaotyczny, bo ja jestem ostro, eufemistycznie mówiąc, walnięty. No i nie chce mi się składać literek, co jest niesamowicie czasochłonne.

Powód rejestracji? Trochę ostatnio przeglądam z uwagi na powrót do SC. Myślę też by zobaczyć, jak szybko mnie rozjadą w turnieju.

Aha, w RLu jestem bardziej zgorzkniały oraz konstruuję zdania nieco mniej chaotycznie.

Ulubione danie? Pizza, ew. Sushi, z czegoś normalnego to Schabowy.
Ulubiony kod w StarCrafcie? Ctrl+ Alt + Delete.
Ostatnio czytam? "Bogowie, Honor, Ankh-Morpork". Mam na półce za dużo Pratchettów do przeczytania, a także pół tony starych "Fantastyk".

Jeszcze jedno słowo na koniec - oglądajcie The Office i House'a. The Office to najśmieszniejszy serial jaki ostatnio widziałem (mówię o US series, bo UK nie oglądałem). House to po prostu plejada niesamowicie stworzonych postaci.

Chciałbym tylko wspomnieć, że mam ryj przerolowany przez rurkę od shake'a z McDonalda.
Zapisane

Yuki Nagato <3
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 28, 2008, 08:35:31 pm »

Hehehe witam, witam ;).
Do oglądania House'a nie musisz mnie przekonywać, bo oglądam go ciągle ;D. A z serialów jeszcze polecam Hoży Doktorzy(comedy central)^^'.

No to hf :).
Zapisane

svartee
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 29, 2008, 01:28:36 pm »
Modyfikuj wiadomość

Czołem Winth. ;)
Widzę, że jesteś kolejną osobą z nowym nickiem, to chyba jakaś epidemia. ^^
House rządzi, niestety nie mam czasu go oglądać. Ale ja też go polecam.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »