StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 18, 2024, 08:23:07 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Turnieje, mecze
| | |-+  Turniej II
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11 Drukuj
Autor Wątek: Turniej II  (Przeczytany 59512 razy)
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #15 dnia: Grudnia 27, 2008, 10:20:54 pm »

Jak to nie? Biorąc udział w turnieju wyrażasz zgodę na upublicznienie swoich gier. oO Zwłaszcza, że obecność VODów została zapowiedziana.
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #16 dnia: Grudnia 27, 2008, 11:08:51 pm »

Jak to nie? Biorąc udział w turnieju wyrażasz zgodę na upublicznienie swoich gier. oO Zwłaszcza, że obecność VODów została zapowiedziana.

Może zależy jaka gra była. Vody to raczej z ciekawszych gier mozna robić. Jeżeli skończy się po 5 minutach po jakimś obciachowym rushu, to raczej nie warto tego pokazywać.
Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #17 dnia: Grudnia 27, 2008, 11:12:39 pm »

Czemu? To też ciekawe. Z kolei do nieciekawych gier należą te zagrane na... nieco niższym poziomie. Wiesz - gracze kampiący, mający nadwychy 2k i tym podobne. Moja propozycja: VODy z ostatnich gier turnieju (aka półfinały etc.).
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #18 dnia: Grudnia 27, 2008, 11:30:00 pm »

Czemu vody z gier 5 minutowych są nieciekawe? Moje 2 gry z sapciem z turnieju, z poprzedniego sca. Obie po 5 minut, a ciekawe xD.
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #19 dnia: Grudnia 27, 2008, 11:38:45 pm »
Modyfikuj wiadomość

Jak to nie? Biorąc udział w turnieju wyrażasz zgodę na upublicznienie swoich gier. oO Zwłaszcza, że obecność VODów została zapowiedziana.

To musiało być bardzo drobnym druczkiem zapisane, skoro nie zauważyłem. Z resztą poczekam co powie MJ, Twoja wypowiedź nie jest chyba aż tak wiążąca jak jego.
Takie gry po 5 minut są oczywiście ciekawe. Jak gram PvT z terrańskim noobem co robi dwuekspową puszkę to sam nawet grając nudzę się - ot ćwiczenie makro przez 30 minut i obserwowanie bazy wroga w poszukiwaniu wylatujących DropShipów. A tak kiedy ktoś rushuje jest przez 2-3 minuty "scouting" oraz "denying scout" i liczy się każdy najmniejszy szczegół, "mind game" i takie tam. I komentatorom łatwiej:D

edit: deimos0 napisał posta parę linijek niżej, więc kwestia wyjaśniona.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2008, 12:47:13 am wysłana przez rafikozor » Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #20 dnia: Grudnia 27, 2008, 11:55:50 pm »

Człowieku! Jeśli organizator mówi, że będą VODy z gier turniejowych, a ty się do takiego turnieju zapisujesz, to AUTOMATYCZNIE wyrażasz zgodę na umieszczenie VODów ze swoich gier. A nawet, jakby to było wbrew twojej woli, to co zrobisz? Podasz Deimosa do sądu? Jak MIStrZZZ czy inny NonY robią FPVODy grając na kogoś, to nie mają oni (ich przeciwnicy) nic do gadania w tej kwestii. oO
Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #21 dnia: Grudnia 28, 2008, 12:11:58 am »

Ok, ja nie wnikam co, kto, jak i kiedy. Jeśli dany gracz nie chce - PM albo message na gg i po sprawie. Ja niespotykanie spokojny człowiek jestem i zwady nie szukam. ;)
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #22 dnia: Grudnia 28, 2008, 12:46:11 am »

Czemu? To też ciekawe. Z kolei do nieciekawych gier należą te zagrane na... nieco niższym poziomie. Wiesz - gracze kampiący, mający nadwychy 2k i tym podobne. Moja propozycja: VODy z ostatnich gier turnieju (aka półfinały etc.).

Co to znaczy kampiący ? No nadwychy się czasem zdarząją, przy długich przestojach to rzeczywiście nie są ciekawe do oglądania. Zresztą jeżeli gra toczy sie cały czas na przy użyciu 1 buildu z 2-3 rodzajami jednostek to też jakieś tam super do oglądania nie jest (chociaż może być wysoki poziom gry). Nawet repy pro moga lekko przynudzać. Raz jakiś na Youtube widziałem Jeadong vs jakiś Terran, przez pół godziny chyba widziałem tylko ciagle naparzające się mariny i vessele (o dziow nawet tanków nie było) z ultraliskami, lingami, scourgami i defilerami.  Wiadomo poziom był wysoki, ale widowisko średnie.

Takie gry po 5 minut są oczywiście ciekawe. Jak gram PvT z terrańskim noobem co robi dwuekspową puszkę to sam nawet grając nudzę się - ot ćwiczenie makro przez 30 minut i obserwowanie bazy wroga w poszukiwaniu wylatujących DropShipów. A tak kiedy ktoś rushuje jest przez 2-3 minuty "scouting" oraz "denying scout" i liczy się każdy najmniejszy szczegół, "mind game" i takie tam. I komentatorom łatwiej:D

Wiadomo, ze jak masz słabszego znacznie rywala, to gra nie będzie zbyt ciekawa. W sumie mnie też się zdarzają znacznie słabsi przeciwnicy (co mają ok 30 APM) i wtedy gra jest mało emocjonująca. Często najpierw zapuszkują maina, a szczególnie wejście. Wystarczy tylko przetoczyć muty, poprawic raz czy 2 guardianami i gg. W sumie jak gram Zergiem to staram sie już grać z tymi co mają powyżej 1000 pkt, jak się zgłasza słabszy to próbuję grać Protossem (chociaż z marnym na razie skutkiem).
Zapisane
MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #23 dnia: Grudnia 28, 2008, 09:19:54 am »

Deimos0 sie wypowiedział i już raczej wszysko jasne;]. Lepiej się zapisujcie.
Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #24 dnia: Grudnia 28, 2008, 11:01:15 am »

Cytat: tropheus
Moje 2 gry z sapciem z turnieju, z poprzedniego sca. Obie po 5 minut, a ciekawe xD.

No chyba nie. Albo masz na myśli innego sapcia. Moje gry nie mogą być ciekawe, zwłaszcza te w których dałem się zlamić rushem. :P

Ja nie wiem czy się tu zapisywać... I tak wszystko przegram do zera, mecze będą lamerskie i w ogóle nie ma co oglądać. ;D Nie wiem też, czy mi się komputer znowu nie popsuje.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #25 dnia: Grudnia 28, 2008, 11:35:24 am »

http://pl.youtube.com/watch?v=MuzgS1U92CI
Tu masz pierwszą część pierwszej gry. Reszte znajdziesz xD.
I sapciu, zapisuj się natychmiast! Zawsze będzie więcej graczy i szybciej się turniej zacznie :P.
Zapisane

A]B[S
Level 1-2
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #26 dnia: Grudnia 28, 2008, 12:26:31 pm »

nick: A]B[S
race: Prottos
Mam nadzieję na dobrą zabawę ... pozdro for all ...
Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #27 dnia: Grudnia 28, 2008, 12:47:02 pm »

Cytuj
Raz jakiś na Youtube widziałem Jeadong vs jakiś Terran, przez pół godziny chyba widziałem tylko ciagle naparzające się mariny i vessele (o dziow nawet tanków nie było) z ultraliskami, lingami, scourgami i defilerami.

Bo grał SK Terran. To styl gry TvZ, który jest nieco słabszy w początkowych fazach, a zaje***** w dalszych. Przez pominięcie tanków mamy więcej gazu, który można przeznaczyć na szybsze upgrady i Science Vessele z 2 Starportów. A gra ta dla wielu osób była bardzo ciekawa - długie i zacięte gry takie są.
Zapisane
SCreligjons
Level 2-2
*
Wiadomości: 10


« Odpowiedz #28 dnia: Grudnia 28, 2008, 12:52:08 pm »

A kiedy rozpoczyna się turniej? Szczerze chciałbym w nim wziąść udział jużż w następnym tygodniu, gdy mamy jeszcze trochę wolnego[przynajmniej część ma :P], najlepiej w poniedziałek/wtorek, bo później jest nowy rok... :)
Zapisane
MagiczneJadro
Level 5-5
*
Wiadomości: 189


Jeżeli chcesz do klanu SCA napisz na GG 10069945 !


WWW
« Odpowiedz #29 dnia: Grudnia 28, 2008, 12:55:16 pm »

A odrazu proszę o zostawienie numerów gg, będę pisał kiedy i co się zacznie:).

A zacznie się gdy będzie przynajmniej 16 graczy, jest 8.

Devourer i Sap proponuję wam wziąć udział w turnieju, będzie fajnie:).
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2008, 03:18:05 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

Chcesz do klanu SCA? zgłoś się;)
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11 Drukuj 
« poprzedni następny »