StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 18, 2024, 08:21:11 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Hell, it's about time!
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Hell, it's about time!  (Przeczytany 2244 razy)
R2D2
Level 2-5
*
Wiadomości: 22


Dam dada damm dam dadada damm dam dadada ;)


« dnia: Grudnia 16, 2008, 12:43:12 am »

Witam wszystkich ponownie! Widzę że stronka odżyła w nowej, lepszej formie :). Starsi użytkownicy zapewnie mnie pamiętają (pamiętacie, prawda?), z tego też powodu przypomnę jedynie najważniejsze fakty dotyczące mej osoby:

Imię me Tomek, lat mam osiemnaście, interesuję się Starcraftem, bitewniakami, mitologią Cthulhu, mangą i anime oraz ogólnie pojętą fantastyką. Miejsca zamieszkania nie mam zamiaru podawać a na zdobycie wszelkich dodatkowych informacji o mnie mieliście kilka lat działania starego forum :P.

Tyle o mnie.

Mam nadzieję że obecny serwer sprawuje się lepiej niż poprzedni, bo nie chciałbym kolejnych kilku miesięcy posuchy (Jezu... jak ja to mogłem wytrzymać, sam się sobie dziwię ;)).
Zapisane

Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 16, 2008, 01:02:05 am »

Hm... Jakbym skądś kojarzył... Czy nie jesteś przypadkiem taką śmieszną beczką na kółkach, z dużym fartem? Jeżeli nie to nie kojarzę... a jeżeli tak to czy nie pomyliłeś bajki? ;P

Heh - pamiętam, pamiętam. Nawet na liście gg Cię mam nawet.
(Widzę, że nadrabiasz zaległości we wszystkich tematach...?)
Zapisane

Glymbol
Level 3-1
*
Wiadomości: 26


How can you challenge a perfect, immortal machine?


« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 16, 2008, 01:25:10 am »

Cześć. Pewnie, że Cię pamiętam :) . Na starym forum byłeś stałym bywalcem zanim na nie trafiłem.  Co za zbieg okoliczności, że zarejestrowaliśmy się jednego dnia :) .
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »