StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 08:17:36 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft Area
| |-+  SCA - newsy, nowości
| | |-+  Dodane newsy
| | | |-+  Brak dodatkowych jednostek w edytorze, nowe screenshoty i artworki hi-res
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Brak dodatkowych jednostek w edytorze, nowe screenshoty i artworki hi-res  (Przeczytany 5786 razy)
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« dnia: Grudnia 13, 2008, 05:38:26 pm »

Niedawno Karune wypowiedział się na temat dostępnych modeli jednostek w edytorze. Na pytanie:

"Ponieważ SCUMedit w założeniach ma bić na głowę edytor znany z War3, czy planujecie dodać jednostki niezależne jako dostępne w programie? Nawet włączając jednostki z SC1 i kilka specjalnych, nie ma mowy żebyście dali do wyboru tyle jednostek, ile było w Warcraft'owej wersji, chyba że zaprojektujecie je specjalnie dla 'custom maps'. Czy w takim razie pojawi się więcej jednostek w klimacie sci-fi, czy też przeniesiecie niektóre z Warcrafta, by wzbogacić edytor?


Pojawiła się odpowiedź następującej treści:

Nie będzie żadnych 'nadprogramowych' jednostek, poza tymi użytymi w grze. Nie oznacza to, że nie pojawią się
specjalne, 'easter egg'owe' unity. Ale jeszcze raz zaznaczam - nie będzie niczego, co nie zostanie użyte w samej grze.'



Serwis StarCraft Wire zaznacza, że wypowiedź mogła dotyczyć wspomnianego przeniesienia modeli związanych z Warcraftem.
Więcej szczegółów w tej kwestii ma pojawić się niebawem.


A teraz weselsza wiadomość - znane (bądź niekoniecznie) artworki zostały udostępnione w wysokiej rozdzielczości, więc "jakościowi" maniacy powinni to sprawdzić ;).
 
Galeria znajduje się TUTAJ, a screenshoty TUTAJ.

Źródło: StarCraft Wire

Tłumaczenie: Deimos0
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
HiDie
Level 3-5
*
Wiadomości: 49


aka Av


« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 13, 2008, 08:42:57 pm »

Sprawdzone, linki przerobione na Starcraft2.com. Dodany news.
Zapisane

"Nie boję sie śmierci, byłem martwy przez miliardy, miliardy lat zanim się narodziłem i nie doznałem nawet najdrobniejszej niedogodności z tego powodu."
Mark Twain
Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 13, 2008, 09:54:28 pm »

Dobrze, wystarczy jeszcze tylko przenieść temat do poddziału Dodane.

PS. Przy wpisywaniu tytułu newsa nie dawaj znacznika pogrubienia - <b>. Pogrubienie pojawia się automatycznie.
Zapisane
HiDie
Level 3-5
*
Wiadomości: 49


aka Av


« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 13, 2008, 09:57:19 pm »

A racja, myślałem, że nie mogę przenosić.

Co do znacznika to dodałem bo myślałem, że nie robi automatycznie (był punkt w temacie dla newsmenów odnośnie tytułu).
Zapisane

"Nie boję sie śmierci, byłem martwy przez miliardy, miliardy lat zanim się narodziłem i nie doznałem nawet najdrobniejszej niedogodności z tego powodu."
Mark Twain
Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 16, 2008, 08:30:06 am »

No tak, jest taki punkt w regulaminie, ale ten regulamin dotyczy forum :). Stronka to trochę inna bajka.

Jeśli więc chcesz napisać/poprawić newsa na forum to stosujesz się do tamtych wymogów. Stronka rządzi się swoimi własnymi prawami.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »