StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 10:03:47 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Problemy
| | |-+  Netcraft i Iccup
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Netcraft i Iccup  (Przeczytany 7759 razy)
wrobl
Gość
« dnia: Grudnia 10, 2008, 01:53:06 am »

Hej, to mój pierwszy post na nowym forum więc witam wszystkich.
Mam problem, mianowicie wczoraj pierwszy raz grałem na Netcrafcie i nie miałem włączonego tego psl-owskiego replay uploadera, w związku z czym replay nie został chyba wysłany na serwer. Jak można wgrać go inaczej? To jest chyba noobowskie pytanie, ale naprawde nie mam pojęcia jak to zrobić :P I czy na Iccupie też jest taki jakiś system wgrywania tych replayów?
Zapisane
IMP
Level 1-3
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 10, 2008, 10:52:21 am »

To twój acc?
http://prostarleague.com/player-view.php?ur_id=12382
Zapisane
wrobl
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 10, 2008, 12:45:30 pm »

Tak, właśnie na forum Netcrafta ktoś podpowiedział, że mam to zrobić w rubryce "complaints". Nie byłem pewien czy to rubryka także do zwyczajnego wgrywania repków, myślałem że tylko do skarg :P Czyli rozumiem, że na przyszłość wystarczy mieć włączonego repuploadera ;> A co do Iccupa, to są jakieś specjalne zasady a propos replayów?

Kurde, nie mam żadnych punktów, i jest jakiś komentarz pod grą, że to nie mapa PSL, a graliśmy na Blue Storm 1.2, który znajduje się w mappacku PSL :( ktoś miał taki problem?

EDIT
Ok, sprawa została rozwiązana, to mam tylko pytanie o tego ICCUP, mógłby mnie ktoś oświecić jak tam sprawa z repkami wygląda, czy trzeba je zapisywać??
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2008, 01:12:00 pm wysłana przez wrobl » Zapisane
HiDie
Level 3-5
*
Wiadomości: 49


aka Av


« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 10, 2008, 02:41:13 pm »

Trzeba się tylko zarejestrować na stronie, ściągnąć ich launchera (program anty-cheaterski) i grać. Replayów nie trzeba wysyłać, mieć itp.
Zapisane

"Nie boję sie śmierci, byłem martwy przez miliardy, miliardy lat zanim się narodziłem i nie doznałem nawet najdrobniejszej niedogodności z tego powodu."
Mark Twain
wrobl
Gość
« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 10, 2008, 02:56:03 pm »

Wielki podzięks.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »