StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 19, 2024, 07:21:24 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Przenieśmy SCA na Reddita, nawet takie martwe
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Przenieśmy SCA na Reddita, nawet takie martwe  (Przeczytany 65697 razy)
OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« dnia: Października 03, 2018, 04:49:35 pm »

Cześć!

Wiem, że w tych stronach ruch to przeżytek, nie mniej jednak chciałbym zaproponować wszystkim, którzy jak ja jeszcze tu zaglądają co jakiś nie koniecznie częsty czas, żebyśmy się przenieśli na Reddita. Obecne SCA nie jest przystosowane to współczesnych użądzeń i niekiedy boty postują tu dziwne rzeczy. Nie wiem co się dzieje za kulisami, być może SCA zostało najzwyczajniej zapomniane i tak sobie egzystuje w próżni, ale może jutro, albo nawet za rok ktoś sobie przypomni i ostatecznie zamknie forum. Reddit lepiej odpowiada obecnemu modelowi forum niż Discord, lepiej będzie widać co - jeżeli cokolwiek - się dzieje. Szczególnie kieruje to do starej gwardi, ale jestem przekonany, że nawet gdyby był ruch taki jak obecnie, ale w bardziej współczesnej oprawie to czasem ktoś nowy by się zapuścił, żeby pogadać o... triggerach?

Buźka dla pierwszego miejsca w internecie na które regularnie zaglądałem i gdzie pierwszy raz zapostowałem.
Zapisane

Tomphson92
Level 3-1
*
Wiadomości: 29


WWW
« Odpowiedz #1 dnia: Lutego 18, 2019, 05:22:11 pm »

Cześć,


Moim zdaniem jest to dobry pomysł i warto skrzyknąć wszystkie osoby, które wciąż są zainteresowane SC celem jego realizacji. Nie znam szczegółów, więc muszę zapytać co stanie się z całą zawartością dostępną na stronie w przypadku jej przenosin na Reddita? Zainteresował mnie szczególnie fragment, w którym wspominasz o triggerach, ponieważ nie ukrywam, że wciąż tworzę mapy i misję do SC, rozwijając swój projekt.


Pozdrawiam :)!
Zapisane

OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #2 dnia: Marca 18, 2019, 11:39:52 pm »

Oh sorki, że tak długo. Straciłem nadzieję, że kiedykolwiek ktoś odpowie! Cała zawartość zostanie tu gdzie jest. Nie bardzo jest co stąd przenosić. Ci ogólnie zainteresowani SCBW znajdą więcej szczęścia na anglojęzycznych witrynach. To jest bardziej pomysł adresowany do tutejszej starej gwardii. No i tego jednego nieszczęśnika co ani odrobinę nie rozumie angielskiego ani tłumacza Google. Chociaż wspomniałem triggery, bo jakiś czas temu trafił się ktoś chyba całkiem nowy z takim pytaniem i nie uzyskał odpowiedzi, a ja sam mialem pytania wtedy.

Co tam tworzysz obecnie?

Odpozdrawiam ;)!
Zapisane

Tomphson92
Level 3-1
*
Wiadomości: 29


WWW
« Odpowiedz #3 dnia: Marca 23, 2019, 10:31:26 pm »

Witam, witam!


Trzeba znaleźć sposób i zacząć działać. Dobrze byłoby skrzyknąć wszystkich polskich fanów SC i SC II w jednym miejscu, do którego warto byłoby stale zaglądać.

Zapraszam na stronę dedykowaną mojemu projektowi, na której znajdują się wszystkie aktualne informacje:

https://www.facebook.com/StarCraft.SuperWar.TheIntroduction


Polubienia i feedback mile widziany :)!

Zapisane

OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #4 dnia: Marca 24, 2019, 07:32:02 am »

Nie kożystam z Facebooka. Kiedyś po butelce opróżnionej w samotności zalożyłem konto, żeby - właściwie nie mam pojęcia po co. W każdym razie, nie pamiętam szczegółów konta. A więc kampania... Można gdzieś pobrać? Jak daleko do ukończenia projektu? Są aktorzy głosowi czy jest tylko tekst? Są jakieś złożone systemy triggerów i wymyślne systemy czy tworzysz coś bardziej na wzór oryginalnej kampanii?

Szczerze powiedziawszy, SCA to jedynka polska strefa internetu z jaką mam styczność od dziesięciu lat. Znaczy, jestem bardzo niedoinformowany. Zakładałem, że poza SCA są inne polskie fora związane z SC, które tętnią życiem. SC to coś do czego wracam regularnie, ale raz na rok i właśnie minęła moja faza. Z całego mojego czasu z tą grą, takie zwyczajne 1v1 stanowi najmniejszą część.

Nowego subreddita założyć można w parę minut. Myślę, żeby go nazwać po prostu "starcraftarea". Trzeba by też się skontaktować z kimś z przywilejami newsmanskimi, żeby na frontowej stronie ogłosił sytuację. Ale jeszcze przed tym wszystkim trzeba ocenić ilu jest zainteresowanych, bo jeżeli tylko nas dwoje to równie dobrze możemy do siebie emailować ;D.
Zapisane

Tomphson92
Level 3-1
*
Wiadomości: 29


WWW
« Odpowiedz #5 dnia: Kwietnia 04, 2019, 01:05:43 pm »

Cześć!


Przeczytałem Twoją wiadomość praktycznie od razu, ale nie wiedziałem co odpisać, ponieważ strona na Facebook'u zawiera mnóstwo informacji i ciężko je wszystkie po prostu skopiować. Generalnie mój główny dodatek został już ukończony dawno temu i jest grywalny również poprzez StarCraft: Remastered, podobnie jak mniejszy (młodszy dodatek) wymagający instalacji osobnego pliku. Ostatniego lata aktualizowałem swoje projekt, aby osiągnęły pełną kompatybilność z nową wersją gry. Moje dodatki zawierają wszystkie wymienione przez Ciebie elementy, oprócz nagrywanych dialogów, które zdecydowanie przerastają moje możliwości, jeśli chodzi o wolny czas. Tyle słowem wstępu, wicej info poniżej.


Dodatek "Super War - The Introduction" można pozyskać na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest plik torrent, który można pobrać poniżej, aby następnie ściągnąć grę na swój komputer. Druga opcja to pobranie gry bezpośrednio z Dysku Google w formacie RAR. Trzecim rozwiązaniem jest płyta DVD, którą można otrzymać drogą pocztową, po wysłaniu wiadomości e-mail z adresem do korespondencji. Serdecznie zapraszam do gry!

1) Plik torrent:
https://drive.google.com/open?id=18VCxc6Zrtx_xssB9QJHRfzTTMUNulasS

2) Dysk Google:
https://drive.google.com/open?id=1Qlr19Rt3RwcyffguuE3IR_Cg3NUo3ALD

3) Płyta DVD:
a) imię, nazwisko
b) dokładny adres zamieszkania, kod pocztowy
Dane proszę wysłać na adres e-mail:
starcraft.superwar2015@gmail.com

Dodatek "Super War - Legacy of Blackness" można pobrać analogicznie - poprzez plik torrent lub bezpośrednio z Dysku Google w formacie RAR. Linki znajdują się poniżej!

1) Plik torrent:
https://drive.google.com/open?id=11GyTW2Pbcx7kuhoIWxiq5CXI2VLZ8sNZ

2) Dysk Google:
https://drive.google.com/open?id=1RPv_C8uYeL4DqERW_R5KflybgIJJtvVw


P.S.  Płyty DVD zostały chwilowo wstrzymane, ponieważ planuję wydanie ostatecznej wersji i zaprojektowanie nowej płyty :)


Pozdrawiam!
Zapisane

OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #6 dnia: Kwietnia 04, 2019, 09:32:37 pm »

Ja jestem prawie pewny, że grałem w twoją kampanię lata temu... Może to jednak była kampania Der_SpeeDera? Jak finansowo wychodzisz na tym rozsyłaniu plyt? Musisz być bardzo oddany temu pojektowi. Ponad dwa i pół giga?! Poza tym "The Introduction" nie brzmi jak coś ukończone dawno temu. Chociaż nie przepadam za kampaniami które trzeba instalować, to jak będę miał fazę SC to zobaczę co uwędziłeś. Przyznam, że mnie zaciekawiłeś, ale skoro kampanie są po polsku to czemu mają angielskie tytuły?
Zapisane

Tomphson92
Level 3-1
*
Wiadomości: 29


WWW
« Odpowiedz #7 dnia: Kwietnia 23, 2019, 07:53:47 pm »

Cześć,


Kampania była już dostępna kilka lat temu, ale przeszła metamorfozę po raz kolejny po wydaniu StarCraft: Remastered.

Wysłanie płyty kosztuje bodajże 6zł, więc nie kosztuje praktycznie nic. Szczególnie, że póki co popyt nie jest zbyt duży :).

Jeśli chodzi o wielkość, to jest ona z powodowana wbudowanym soundtrackiem. Myślę, że w dzisiejszych czasach nie jest to jakaś zatrważająca wielkość, ani do magazynowania na dysku, ani nawet do pobrania.

Tytuły są angielskie, ponieważ i gra nie doczekała się profesjonalnego tłumaczenia. Z takiego wyszedłem założenia. Instalacja to tak na prawdę tworzenie folderu z dodatkiem w folderze z grą (maps).


Pozdrawiam!
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »