StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 30, 2024, 02:10:40 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Hobby
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Hobby  (Przeczytany 7089 razy)
R2D2
Level 2-5
*
Wiadomości: 22


Dam dada damm dam dadada damm dam dadada ;)


« Odpowiedz #15 dnia: Lutego 12, 2009, 09:47:52 pm »

Moje hobby? Przede wszystkim czytanie, książki czy komiksy. Najczęściej szeroko pojęta fantastyka, choć czasem lubię poczytać coś bardziej realistycznego (autorów nie wymieniam, bo trochę by mi z tym zeszło).

Uwielbiam też grać w gry fabularne (głównie zew Cthulhu). A od pewnego czasu poświęcam niemal każdą wolną chwilę na paćkanie farbą figurek do WH40k i Infinity (na grę póki co nie mam czasu). Czasem coś pobrzdąkam na gitarce, choć szczerze mówiąc choć gram całkiem nieźle, to zupełnie mnie to nie kręci, więc chyba nie mogę uznać gry na gitarze jako hobby.

Z filmów mogę chyba uznać się za fana wszelkiego rodzaju Star Warsów (cóż za zaskoczenie), Alienów czy Predatorów. Zasadniczo wolę pozycje lżejsze, choć kilka ambitniejszych tytułów również ma miejsce na liście moich ulubionych pozycji. Lubię też czasem obejrzeć jakieś anime (tu pozdrowienia dla Pythera, dzięki któremu mogłem zapoznać się z niektórymi świetnymi tytułami, na które z pewnością nie zwróciłbym uwagi ;)).
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2009, 11:05:10 pm wysłana przez Negro » Zapisane

ZelgadisGW
Level 2-2
*
Wiadomości: 10



WWW
« Odpowiedz #16 dnia: Lutego 18, 2009, 10:31:32 am »

Przyznam, że podczas czytania pierwszego postu minę miałem.... lekko zdziwioną :p (ale to do czasu oczywiście).

Jeżeli chodzi o moje hobby, to niewątpliwie będzie to wrzucanie moich filmów na YouTube. I nie tylko, bo jeszcze oglądanie cudzych prac i ocenianie ich, jak również korespondencja z paroma ciekawymi osobami ^^.

Mam też zamiar pisać różnorakie opowiadania, teraz akurat planuję opowiadanie fantasy.Po prostu lubię te klimaty.

Mogę jeszcze wspomnieć o tym, że planuje również nauczyć się dobrze korzystać z Photoshopa, ale nie przewiduję, iż stanie się to szybko ;).

Z filmów to stosunkowo mało oglądam. Oczywiście Star Wars czy Lord of The Rings to wiadomo że je sobie cenię, to w końcu klasyki, ale oprócz nich lubię serię Alien, Predator i AvP. Bardzo podobają mi się także filmy sztuk walki (jednak takie bez przegięć). No i nie mogę nie wspomnieć o mangach i anime takich jak Naruto, Bleach czy Slayers.

No to dochodzę do gier komputerowych. Generalnie słynne tytuły Blizzarda z Warcaft III na czele (choć nie gardzę innymi i z niecierpliwością czekam na SC2 i D3 [oraz na lepszy komp].

Natomiast mam jeszcze nie hobby, ale pasję. Mianowicie Sztuki Walki, które sam aktualnie ćwiczę.
Zapisane

Martial Arts, Philosophy
Anime, Manga, AMV.
Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »