StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 06:20:21 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  Brood War Remaster
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Drukuj
Autor Wątek: Brood War Remaster  (Przeczytany 21386 razy)
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #15 dnia: Lipca 01, 2017, 12:26:13 pm »

Trochę się cenią za tego remastera
Zapisane

And that's to say "thank you".
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #16 dnia: Lipca 03, 2017, 01:18:41 am »

A co znasz cene już ?
Zapisane
dunio1
VIP
*
Wiadomości: 37


« Odpowiedz #17 dnia: Lipca 03, 2017, 06:08:12 pm »

Spiepszyli zerglinga, po całości najbardziej rozpoznawalną jednostkę  :'(
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #18 dnia: Lipca 07, 2017, 03:14:03 pm »

W preorderze 14,99 ojro.
Zapisane

OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #19 dnia: Lipca 18, 2017, 10:57:44 pm »

15 euro za swojego rodzaju skin packa to troche sporo.

Za pre-order dostaje sie jakies obskorne skorki CC, Nexusa i Hivea. Samo to jest dobrym powodem, zeby nie pre-orderowac.

Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowanie wole muzyke z oryginalu, ktora do dzis slucham stosunkowo czesto.
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2017, 11:13:07 pm wysłana przez OldmansHQ » Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #20 dnia: Lipca 20, 2017, 07:12:56 pm »

Po co się wygłupiać z preorderem, po premierze będzie taniej, a z czasem i z tego cena będzie spadać. Chociaż się naczekałem, aż LOTV zejdzie do jakiegoś optymalnego poziomu i dopiero niedawno kupiłem za 80zł w Empiku.
Zapisane
dunio1
VIP
*
Wiadomości: 37


« Odpowiedz #21 dnia: Lipca 22, 2017, 09:04:25 pm »

Cóż, tak szybko nie stanieje pewnie ;p
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #22 dnia: Sierpnia 16, 2017, 04:38:03 pm »

I co? Nie jest taniej. 14,99 ojro jak było, tak jest. Z tego co szukałem, to tylko na stronie Blizzarda można kupić. Ale jest o tyle fajnie, że nie musisz nic robić. Podajesz numer karty i automatycznie dodaje Ci remastera do konta.
Mój bank przeliczył to na 64,39 zł.
Zapisane

dunio1
VIP
*
Wiadomości: 37


« Odpowiedz #23 dnia: Sierpnia 21, 2017, 08:11:18 pm »

I jak pany, kupiliście remastera?

Ja tak i postaram sie moje wnioski napisać


Grafika odnowiona jest świetna, optymalizacja wyśmienita
Zmniejszyli poziom trudności w kampani T_T
Nie podobają mi się portety protossów

Nie można grac z dubbingiem ang i napisami polskimi

Dubbing jest bardzo nierówny, i nie podoba mi się

Grafikę nowa i starą można przełączać jednak jednym klawiszem
 :D

Po komentarzach ludzi którzy grają w Multi gra ma sporo niedoróbek wygląda na to xD
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2017, 08:15:09 pm wysłana przez dunio1 » Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #24 dnia: Sierpnia 23, 2017, 01:31:31 am »

Stukova dostaliście do SC II (do trybu CoOP)?

https://eu.battle.net/shop/pl/product/starcraft-remastered

Mają dawać z tego co widzę. Ciekawe do kiedy. W sumie to sam Stukow chyba z 30 dychy kosztuje jak reszta do trybu współpracy, a to już z połowa ceny remastera.
Ciekawe czy Remaster w ogóle pójdzie na którymś z moich 2 kalkulatorów jakie mam w UK.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #25 dnia: Sierpnia 23, 2017, 04:54:52 pm »

Możesz grać w SD. Kupno remastera odblokowuje chociażby możliwość grania laddera.
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #26 dnia: Sierpnia 24, 2017, 10:27:15 pm »

Jakby to chociaż działało, wczoraj sobie ściągnąłem, to się wysypuje grafika po wejściu w bitwę i opcje nie działają. Stara wersja SC mi działa normalnie. Na oficjalnym forum kupę ludzi narzeka na różne błędy, niech to najpierw wszystko ponaprawiają.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #27 dnia: Sierpnia 26, 2017, 08:32:18 pm »

Jakie błędy? Jaka grafika się wysypuje? Wszystko działa normalnie. Jedyne problemy jakie występowały (oby!!!), to problemy z zalogowanie się do serwera. Patrzyłeś na daty publikacji tych postów? Bo ostatnie problemy były tuż po premierze remastera.
Zapisane

dunio1
VIP
*
Wiadomości: 37


« Odpowiedz #28 dnia: Sierpnia 29, 2017, 09:22:11 pm »

Portrety protossów są takie sobie ;/
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #29 dnia: Sierpnia 30, 2017, 07:41:02 pm »

U mnie nie działa - po wejściu do bitwy mam tylko fioletowe i zielone kreski. Dodatkowo po wejściu w opcje ekran robi się ciemniejszy i jedyne co moża zrobić to wsicnąć alt+clrl+del aby grę wyłączyć.
Poza tym wyskakuje jakiś ekran logowania, chociaż zalogować się nie może. Mimo, że aby włączyć  SC , trzeba zalogować się na BN.

Może jakieś oprogramowanie koliduje, albo ta wersja jest niegrywalna na XP. Skoro przeczytałem, że Remaster nie działa na XP. To może się tyczyć całości, jako, że ta wersja SC z oficjalnych serwerów pobiera się od razu z Remasterem. WIęc może ta wersja jest optymalizowana pod tylko pod Remastera, kosztem starego oprogramowania.
W każdym razie i tak lepsza stara wersja SC (którą wziąłem ze sobą z PL), bo nie potrzebuję się łączyć z serwerem BN i mogę grać offline.

Remastera kupię jak będę miał lepszy sprzęt, nowej wersji SC też nie musze włączać. Może kupię szybciej ze względu na to, że dodają Stukova do trybu Coop w SC2, (SC2 mi od biedy działa, ale i tak nie wszystko, bo np. tryb CooP za długo sie wgrywa i mnie rozłącza), wtedy bym kupił na zapas.


                                                                                              ***

edit: zainstalowałem win 7, teraz ta nowa wersja SC się w ogóle nie uruchamia, bo na starcie wyskakuje jakiś komunikat o błędach. Kpina jakaś z tą grą, w ogóle nikt tego nie optymalizuje .
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2017, 08:58:59 pm wysłana przez Devourer » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Drukuj 
« poprzedni następny »