StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 04:19:15 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Kto żyw daj znać!
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Kto żyw daj znać!  (Przeczytany 28228 razy)
nAiL
Administrator
*****
Wiadomości: 41



WWW
« Odpowiedz #15 dnia: Września 12, 2015, 06:56:16 pm »

Hehehe siemasz Xman :) Właściwie Twój post gdzieś tam wyżej sprawił, że się odezwałem :) Miło wiedzieć, że u Ciebie wszystko dobrze :) Pozdro
Zapisane

Once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can.
OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #16 dnia: Września 23, 2015, 11:51:46 pm »

Hehehe siemasz Xman :) Właściwie Twój post gdzieś tam wyżej sprawił, że się odezwałem :) Miło wiedzieć, że u Ciebie wszystko dobrze :) Pozdro
You "nailed" it! ;)

Hmm... Dobrze wiedzieć, że jeszcze kilku z was żyje. Sekundę się zastanawiałem czy się zapytać o jakieś odnowienie SCA, ale szybko sam sobie odpowiedziałem :(. Hmm...
Zapisane

Rico
Level 3-3
*
Wiadomości: 37



« Odpowiedz #17 dnia: Grudnia 11, 2015, 10:06:01 pm »

Witam!

Pamięta mnie ktoś? :) W ogóle co słychać? Zastanawiam się, czy ktoś tutaj jeszcze zagląda? Czy ktoś ze starych znajomych miałby ochotę pogadać i odświeżyć kontakt a może i nawet pyknąć gierkę w BW, SC2 albo w oba?
Zapisane
OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #18 dnia: Grudnia 21, 2015, 10:56:02 pm »

Ema.

Coś mi się obiło o uszy, ze Blizz planuje zaktualizować swoje starsze gry, tak żeby na nowszych systemach lepiej (albo w ogóle) działały. O ile SC:BW na Windowsie 7 działa, to na 10 już jest problem.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2015, 04:20:58 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #19 dnia: Stycznia 08, 2016, 10:58:01 am »

To ja powiem tak: Wszystkie weekendy mam wolne w tym miesiącu, piszcie do mnie, zorganizuje się większą konwersację na fb. Szukajcie mnie na fejsie: Marcin Matwiejczuk (o ile nie macie mnie w znajomych). Bo zbieramy się do tego grania jak nie wiadomo kto, a samo się przecież nie zagra :D.

EDIT. Poprawka, w najbliższą niedzielę pracuję na nocną zmianę i w ostatnia niedzielę stycznia pracuję na drugą zmianę.
Zapisane

Dawka
Level 4-4
*
Wiadomości: 88



« Odpowiedz #20 dnia: Stycznia 31, 2016, 09:42:55 pm »

Ostatnimi czasy sporo gram 2v2 na ICCupie. Zazwyczaj jestem na kanale SCA, więc jeśli ktoś ma ochotę zagrać, to z mojej strony nie ma większych problemów.
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2016, 12:45:40 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

I to jest ochrona
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #21 dnia: Czerwca 29, 2016, 05:23:46 pm »

Cześć. Pisałem tutaj pod przynajmniej kilkunastoma ksywkami, ale chyba najbardziej znany byłem jako „Xeron” (cóż za idiotyczne imię).

Być może niektórzy z Was mnie jeszcze pamiętają. Byłem bodaj jedną z najbardziej aktywnych osób na tym forum. Nie z całej mojej aktywności jestem dumny. Był ze mnie kawał aroganta i chama. Na swoją obronę mogę jedynie powiedzieć, że miałem wtedy zaledwie kilkanaście lat, byłem więc w dość burzliwym wieku. Mam nadzieję, że nikt nie będzie mnie oceniał przez pryzmat tego, jaki byłem 7 lat temu.

Przez długi czas kompletnie zapomniałem o SCA. Niedługo przed premierą drugiej części Starcrafta, przestałem niemal całkowicie grać w gry komputerowe i zwróciłem się ku innym rzeczom. Stopniowo zatarły się dawne kontakty, a ja zmieniłem się nie do poznania. Pewnie w ogóle bym sobie o tym wszystkim nie przypomniał, gdyby nie sen o tematyce starkraftowej, który mi się dzisiaj przyśnił. Gdy zakładałem tu konto, chodziłem jeszcze do gimnazjum. Teraz kończę studia. Tak wiele się u mnie zmieniło - zapewne u Was zmiany były nie mniejsze!

Ludzie... Nawet nie wiem, jak to powiedzieć. Pomimo wszystkich dziecinnych, głupich czy obraźliwych postów, które napisałem tu jako dzieciak... łezka mi się (dosłownie) zakręciła w oku. To forum, ta społeczność i ta gra – to wszystko było dla mnie swego czasu naprawdę wiele warte. I nadal jest. Nie jestem w stanie tego w pełni wyrazić internetowym postem – mam nadzieję, że zrozumiecie, co mam na myśli.

Najlepszą częścią SCA byli oczywiście ludzie, którzy tę społeczność tworzyli. Nawet nie wiecie, jak poczułem się widząc po raz kolejny Wasze ksywki. Tropheus, Rico, Dawka, Sprinter – ile partii razem rozegraliśmy. Deimos0 – właśnie odnalazłem na YouTubie nasze dawne mecze z Twoim komentarzem. KOSMOS! No i do tego jeszcze widok tych postów poprawianych na czerwono przez adminów – nie znam drugiego forum internetowego, które miałoby taki klimat. Mam nadzieję, że chociaż część z Was mnie pamięta. Mam nadzieję, że nikt spośród Was nie chowa wobec mnie żadnej urazy. Jestem strasznie ciekaw, co u Was słychać.

Co tu dużo mówić – jeśli ktokolwiek chciałby odnowić ze mną kontakt, proszę o kontakt PW. Najlepiej podajcie jakieś namiary na Facebooka lub coś w tym rodzaju. Będę od czasu do czasu sprawdzał to konto. Mieszkam teraz w Warszawie, jakby ktoś pytał. Jestem zainteresowany zarówno rozmową jak i partią w Starcrafta. Ostrzegam jednak, że przez ten cały czas nie odpaliłem SC ani razu.

Jeszcze raz przepraszam za formę tego posta – piszę pod wpływem silnych emocji! ^^



EDIT:

https://www.facebook.com/groups/1751756658442664/

Założyłem grupę na Facebooku zrzeszającą "starą gwardię" SCArea. Jeśli ktokolwiek z Was odczyta tę wiadomość, prosiłbym o dołączenie do grupy i zaproszenie do niej wszystkich znanych Wam użytkowników SCArea. Nie jestem fanem Facebooka, ale w ten sposób będzie dużo łatwiej się "złapać" niż na tym (niestety) wymarłym forum.
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2016, 07:01:18 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #22 dnia: Lipca 18, 2016, 02:58:28 pm »

Widzę, Euro, że szczere wyznanie. Osobiście nie pamiętam, abyś był chamski, mogłeś się [CIACH!] na mnie, jak próbowałeś mnie uczyć grać, a ja zacząłem filozofować.

Ja już byłem stary, miałem z 25 lat, jak zaczynałem grać w SC na necie. Rzeczywistość mnie wyprzedziła o kilka lat - twierdziłem, że w przyszłości będą igrzyska gier komputerowych, one już wówczas były od kilku lat.

Od razu może przeproszę za słynne "taktyki Devourera :D"  pisane, gdy człowiek nie miał zielonego pojęcia o grze na necie, a całą wiedzę opierał na statystykach jednostek i grze z kompem. Pierwsza obejrzana potyczka Koreańczyków ZvT wydawała mi się bezsensowna i dziwna, no ale wiadomo, że oni mieli racje. Nie zdawałem sobie sprawy, że oni już dawno musieli wypróbować wszystkie sposoby i dojść do optymalnego zestawienia w grze.
Późniejsze problemy w grze były spowodowane słabym makro, którego nigdy nie miałem na poziomie, a bez tego wszelkie pytania można odłożyć na dalszy plan.
W niewielkim stopniu nauczyłem się grać, doczłapałem kilka razy do D+ (na którym już nie umiałem grać) i tyle. Myślę, że byłem za stary i za bardzo nerwowy - najlepsze wyniki osiągały małolaty z 17 lat.

SC2 - w sumie dobrze, że wyszło, bo potrzeba była kontynuacja - chociaż nigdy nie wciągnęła mnie jak BW. Większy jest nacisk na taktykę i jednostki, ale ciężej o długie bitwy. Jeszcze ten system lig słaby - potrafi rzucić po kwalifikacjach na platynę, gdzie nie wiadomo co się dzieje, a w kolejnych sezonach rzucić do brązu, gdzie przeciwnicy są zbyt łatwi, a jednocześnie trzeba sporo rozegrać ,aby awansowało wyżej. System z ICCupu był o wiele lepszy. Kampania była spoko w WoL, ale HoTS zrobili po macoszemu. Trzeciej części nadal nie kupiłem (ciągle drogie - 140 zł w Empiku), ale kiedyś kupię, aby zobaczyć, jak się historia skończyła. Jestem w sumie w klanie SCA w SC2 :D, ktoś z tego forum zakładał - nawet z nim grałem, ale mało pamiętam, który to był ;).

Z SCA pamiętam oczywiście Xerona/Euronymusa (uchodził jako guru, miał B- chyba a ja jaki D- próbowałem się przeciwstawić), Tropheusa (te rozmowy na gg, nawet zgodność poglądowa i muzyczna), Dawkę (kolejne guru, grał Terranami), Sprintera (też grał Terranami) Rafikozora (dużo filozofowania na forum odnośnie APM itp), Wintha (pamiętam, że mnie gówniarz wkurzał, chciałem kopa zasadzić, teraz już chyba za stary, jeszcze by oddał ;)), Trydium (teraz chyba rodzinę ma), Deimosa (trudnił się komentowaniem), Muziego (w końcu z kimś mogłem wygrać czasem, kiedyś wygrałem 2:0 to Muzi ćwiczył z 2 tygodnie na rewanż :D) i Der_SpeeDera (żył w swoim świecie, zawsze poprawiał błędy w postach ;)).

Co do FB, mam jakieś konto prawie puste, szkoda, że nie ma innego komunikatora na topie, jak gg padło.
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2016, 07:07:10 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #23 dnia: Września 30, 2016, 10:27:15 am »

No ja ostatnio miałem chęć zajrzeć obejrzeć stare filmiki Draco w zakładce Highlights Videos ale nic nie działa. Smutek wielki ;/
Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »