StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 06:54:16 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Kto żyw daj znać!
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Kto żyw daj znać!  (Przeczytany 28234 razy)
OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« dnia: Lipca 27, 2015, 04:06:19 pm »

Witajcie Nieumarli! (bo jak inaczej nazwać ludzi, którzy postują na martwym forum martwego wortalu :P?)

Może tydzień temu przekopywałem moją kolekcję ścieżek dźwiękowych w poszukiwaniu czegoś na co mógłbym mieć ochotę. Rzecz jasna, padło na StarCrafta, być może dlatego, że już od miesiąca, jak nie dłużej zbierało mi się, żeby ponownie bingeować kampanię dziadzia StarCrafta. Dzisiaj stwierdziłem, że nadszedł czas dać upust "dzikiej" zachciance :P. Nawet nie muszę nic instalować, SC to pierwsza gra którą zawsze instaluję po formacie, razem z Diablo II i WarCraftem III, więc wszystko jest gotowe do akcji. Pomyślałem jednak, że zanim zanurzę się w nostalgii, sprawdzę stan rozkładu SCA. Widzę, że jeszcze jakieś cienie tu i tam przemykają.

Kto żyw daj znać! Kto jest nowy? Kto jest ze starej gwardii? Co się z wami stało po upadku SCA? Co się z wami stało przed i po wyjściu SC2? Poza tym to jak leci 8)?
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #1 dnia: Lipca 27, 2015, 04:48:00 pm »

Jak wracasz do kampanii to polecam Ci potem "dodatek" Thompsona :).
Zapisane

And that's to say "thank you".
OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #2 dnia: Lipca 27, 2015, 05:41:51 pm »

Jak wracasz do kampanii to polecam Ci potem "dodatek" Thompsona :).
Offtopic! Offtopic! :D.

Cytat: OldmansHQ
Od jakiegoś czasu miałem ochotę przejść od początku całą kampanie, może wtedy też przejdę i Twoją. Tylko kiedy to będzie ^_^?
To napisałem dawno temu w wątku Thompsona w którym opublikował swoją kampanię, właściwie to nawet byłem pierwszą osobą która odpowiedziała, szpan 8). Cały czas o niej pamiętam, bo mnie zaciekawiła (te pamiętne 2GB).

Zobaczymy, może sam zacznę znowu się bawić edytorem, chociaż to wątpliwe.
Zapisane

dunio1
VIP
*
Wiadomości: 37


« Odpowiedz #3 dnia: Lipca 28, 2015, 11:26:04 am »

Zobaczymy, może sam zacznę znowu się bawić edytorem, chociaż to wątpliwe.
Bawienie się edytorem do sc1 mija się z celem.
Zapisane
OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #4 dnia: Lipca 28, 2015, 02:02:16 pm »

Zobaczymy, może sam zacznę znowu się bawić edytorem, chociaż to wątpliwe.
Bawienie się edytorem do sc1 mija się z celem.
Masz na myśli to, że już prawie nikt nie gra w SCBW? Ewidentnie ktoś tam jeszcze gra. No i można się bawić dla własnej satysfakcji.
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #5 dnia: Lipca 28, 2015, 04:23:13 pm »

Jak się nie lubi kombinować tylko trzeba mieć podane na tacy to rzeczywiście mija się z celem. Ale moim zdaniem mapy z jedynki są dużo bardziej klimatyczne. Uroki 2D ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2015, 08:32:04 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #6 dnia: Lipca 28, 2015, 04:36:29 pm »

Jak się nie lubi kombinować tylko trzeba mieć podane na tacy to rzeczywiście mija się z celem. Ale moim zdaniem mapy z 1 są dużo bardziej klimatyczne. Uroki 2D ;)
Ahh... Te Helmowe Jary z Ghostami-Łucznikami :D.
Zapisane

dunio1
VIP
*
Wiadomości: 37


« Odpowiedz #7 dnia: Lipca 28, 2015, 10:40:27 pm »

Jak się nie lubi kombinować tylko trzeba mieć podane na tacy to rzeczywiście mija się z celem. Ale moim zdaniem mapy z jedynki są dużo bardziej klimatyczne. Uroki 2D ;)
Po prostu edytor SC2 oferuje dużo, dużo więcej możliwości, a i ludzi grających w umsy do SC2 jest pewnie znacznie więcej ;)

P.S Obsługiwanie edytora SC2 też nie jest, jak to nazwałeś, podane na tacy. :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2015, 08:31:50 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #8 dnia: Lipca 29, 2015, 08:58:38 pm »

Starzy żyją, żyją :D tylko SC2 trochę #dedgaem, jak to mówią.
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #9 dnia: Lipca 31, 2015, 10:33:02 am »

Starzy żyją, żyją :D tylko SC2 trochę #dedgaem, jak to mówią.
Przeszedlem kampanię, nic poza tym więc to nie wiele wiem co się dzieje, aż tak źle jest? Czy Galaxy Editor nie powinien zagwarantować nieskończonej żywotności tej gry?
Zapisane

Sprinter
Level 4-3
*
Wiadomości: 74



« Odpowiedz #10 dnia: Lipca 31, 2015, 05:13:42 pm »

Kolejny "żywy" podnosi łapkę w górę.  :D
Zapisane

!!!!!!!!!!!!!!!!!!Odpowiecie na mój apel - http://forum.scarea.pl/index.php?topic=483.0   ??!!!!!!!!!!!!!!!!!
OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #11 dnia: Sierpnia 01, 2015, 12:41:16 am »

Kolejny "żywy" podnosi łapkę w górę.  :D
Ale nikt nie odpowiada na pytania :(. W sumie to sam zacząłem ten trend, pora to zmienić...

Jeszcze przed wyjściem SC2 byłem na maksa wciągnięty w oryginalną Dotę. Nie długo po wyjściu SC2 kupiłem komputer-bestię, żeby w nowego Stara pograć, ale długo nie grałem. Przeszedłem kampanie na każdym poziomie trudności a potem... dalej cisnąłem w WarCraftową Dotę, która się zepsuła przez DotA 2, która jest obiektywnie lepsiejsza, ale to już nie to samo. Po, a może przed Dotą 2, był Skyrim, tralala, co tu dużo mówić, potem wciągnąłem się w Chivalry, ale nie na długo, bo za kiepski byłem :P. Następnie Scrolly, które się niestety "zwijają". Civ5, rewelacyjna ścieżka dźwiękowa. Gdzieś tam na boku odkryłem na nowo Diablo II, zacząłem grać na singlu na hardcorze. Obecnie jestem w pierwszej separacji z Europą Universalis IV po ponad 1500 godzinach spędzonych razem.

Mogła mi się kolejność pomieszać. Napady na SC, D2 czy WC3 dolegają mi okresowo co kilka miesięcy. Jak ktoś ma ochotę jakoś kameralnie w Europe pograć na multi to możemy coś ukręcić. Polecam wszystkie wymienione gry, :< ja dużo gier kupuje, ale w mało się wciągam.

W międzyczasie konsumowałem serie anime. Potem masowo przerabiałem seriale (kilka ekranów i bezsenność robią swoje). Zachorowałem na obsesję na punkcie Gry o Tron. Ja od zawsze lubiłem powracać do filmów, seriali czy gier, które wywarły na mnie wrażenie, ale niczego nie widziałem tyle razy co pierwszy sezon GOTa, 30-50 razy jak nic. Mówię tak całkowicie poważnie. Mam obsesję -_-, przynajmniej mam ją na punkcie czegoś wartego uwagi :D, tak myślę? Teraz znowu siedzę animkach.

Od premiery SC2 minęło już pół dekady, czas zapieprza jak po niemieckich autostradach. O reszcie mojego życia nie opowiem, bo nie było tak ciekawe jak... no nie wiem, GOT? A obecna sytuacja jest skomplikowania o_O. Miałbym nadzieję kontynuować edukację... do końca życia hahaha.

Dobra, wypociłem się. Znaczy wywnętrzyłem! Kogo teraz kolej^_^?

PS: Są jakieś "żwawe", polskie czy anglojęzyczne społeczności promujące starego StarCrafta?

EDIT: Aha, dawniej byłem znany, lub nieznany jako Lord-Xman, zmora tutejszych moderatorów.



« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2015, 12:55:58 am wysłana przez OldmansHQ » Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #12 dnia: Sierpnia 04, 2015, 07:28:16 am »

Anglojęzyczne to głównie teamliquid.net - tam regularnie się coś dzieje, są linki to streamów, turnieje, etc. Na naszej scenie chyba nic specjalnego się nie dzieje.

A abstrahując od SC-SC2, to ogrywam teraz powoli bibliotekę na steamie (aktualnie Wolfenstein) i pogrywam w Magica :D
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
nAiL
Administrator
*****
Wiadomości: 41



WWW
« Odpowiedz #13 dnia: Sierpnia 24, 2015, 09:07:13 pm »

Hello World!  ???

Ja dla przykładu egzystuję, pracuję, ogólnie chodzę na smyczy rzeczywistości. W chwilach wolnych (jak już odepnę smycz etatu)... cóż... od niedawna Unity3D. Dojdźcie do końca: http://sleepycat.cba.pl - na zwycięzcę czeka nagroda  ;)

Do usłyszenia  8)
Zapisane

Once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can.
OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #14 dnia: Sierpnia 30, 2015, 01:41:26 am »

Hello World!  ???

Ja dla przykładu egzystuję, pracuję, ogólnie chodzę na smyczy rzeczywistości. W chwilach wolnych (jak już odepnę smycz etatu)... cóż... od niedawna Unity3D. Dojdźcie do końca: http://sleepycat.cba.pl - na zwycięzcę czeka nagroda  ;)

Do usłyszenia  8)
Łał. Kope lat.
Zapisane

Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »