StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 18, 2024, 06:15:53 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft Area
| |-+  Forum - pytania i sugestie
| | |-+  Ranga
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Ranga  (Przeczytany 10943 razy)
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« dnia: Grudnia 02, 2008, 08:19:48 am »

Mam pytanie. Dlaczego, mimo iż wybrałem ulubioną rasę tossa, to moja ranga jest z Terranów? (chodzi mi o te ludziki pod nickiem ^^). U innych też to zauważyłem. Na dawnym forum było normalnie... Nie żebym o takie szczegóły się czepiał, ale fajne tamto było xd.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2008, 12:13:50 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 02, 2008, 11:23:15 am »

Bo jeszcze nie pomyślałem jakby to zrobić, żeby po wybraniu rasy zmieniały się rangi. Na starym forum wszystko tak naprawdę było trochę oszukane, bo rangi były różne w zależności od wybranego języka, a że pole język zmieniłem na Rasa i utworzyłem 3 języki polskie z nazwami Terran, Zerg i Protoss, to jakoś to było. Na razie zaimplementowałem na stałe tylko Terran i myślę jak zrobić resztę. Trzeba będzie tylko pogrzebać trochę w kodzie forum.
Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 02, 2008, 11:32:24 am »

Aha. Dzięki za odp ;).
Zapisane

Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 02, 2008, 12:16:08 pm »

Trzeba będzie tylko pogrzebać trochę w kodzie forum.

[sarkazm]Napisz kiedy to zrobisz, my do tego dodamy jeden rok i będziemy mieli przybliżoną datę[/sarkazm]. Z tobą to jak z Blizzardem (nie, to nie był komplement).

A tak by the way: Cześć Lukin! To ty jeszcze żyjesz? Zdrowyś aby?
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 02, 2008, 02:31:31 pm »
Modyfikuj wiadomość

Ehhh spójrz na to z innej strony: nowe rangi dostaniemy wtedy, kiedy "będą ukończone", nie dostaniemy czegoś, co "będzie niedopracowane" - jakieś "zbyt jaskrawa kolorystyka", "niezbalansowane obrazki", żeby nie było zawodu; nie chciałbyś chyba, żeby Lukin pracował  "pod presją terminów" i nie zdążył zoptymalizować kodu pod względem szybkości działania...

« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2008, 05:43:30 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #5 dnia: Grudnia 02, 2008, 05:02:46 pm »

Rafikozor, ja nie chcę Ci nic mówić, ale te obrazki rang są identyczne jak na poprzednim fourm, więc jak już będą rangi protossiańskie i zergowe, to na pewno będą dobre ;D.
Zapisane

Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #6 dnia: Grudnia 02, 2008, 05:46:06 pm »

Tak po pierwsze, to NIE cytujemy całych postów, które zostały napisane bezpośrednio wcześniej. Poważnie mówię.

A po drugie:

Ehhh spójrz na to z innej strony: nowe rangi dostaniemy wtedy, kiedy "będą ukończone", nie dostaniemy czegoś, co "będzie niedopracowane"

Męczyłeś może Lukina, żeby łaskawie dodał coś co od 10 (słownie dziesięciu) miesięcy było gotowe (czyt. dostał to, co miałem mu wysłać)? Nie?

To może lepiej zostaw kwestie na linii Lukin - dotrzymywania terminów mnie (choć lojalnie ostrzegam, że to nie będzie bezzwłocznie - bez zwłok się nie obejdzie).
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #7 dnia: Grudnia 03, 2008, 01:42:53 pm »

Nie zauważyliście jeszcze, że ja już nie zajmuję się tą stronką? Wszystko robię raczej w przymusu. Jestem już na to za stary. Przydaliby się nowi, którzy by rozkręcili stronę lub forum. Jeśli ktoś uważa, że ma odpowiednie kompetencje w danej dziedzinie to może mi napisać PM.

Żeby dokończyć SCA tak jak chciałem, aby wyglądało musiałbym spędzić przynajmniej miesiąc przed komputerem bez spania itp. W tym raczej nikt mi nie pomaga, bo mało kto tutaj zna PHP na wystarczającym poziomie albo mało kto wie w jaki sposób działają fora i na czym polega ich modyfikacja. Inna sprawa - uczelnia, życie prywatne i inne własne zmartwienia raczej mnie nie zachęcają do wznowienia prac nad SCA. Raczej się cieszcie, że dodaję newsy, które inni przetłumaczą, bo inne osoby z uprawnieniami do tego jakoś czekają na mnie. Ja po prostu odchodzę z tego sektora (area? SC Area?). Obiecuję, że serwer będzie opłacany i SCA będzie dostępne dokiedy ktokolwiek będzie tutaj zaglądał.

Chciałbym, aby ktoś się tym wszystkim zaopiekował, ale chciałbym, aby to była osoba kompetentna, która utrzyma dawny styl itp. Gotrek, z tego co wiem, Ty nie chcesz pisać newsów, zajmować się utrzymaniem stronki, a to, że jesteś Adminem na forum to raczej dlatego, że taki miałem kaprys.

Mimo wszystko zaglądam tutaj od czasu do czasu, żeby zobaczyć, czy to jeszcze żyje, czy można dodać jakiegoś newsa, którego ktoś przygotował... pomóżcie, sam nie dam rady.
Zapisane
Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #8 dnia: Grudnia 03, 2008, 08:01:43 pm »

Ja się nie nadaję do php, html i tym podobnych (chociaż powinienem, trzeba nadrobić zaległości).

Sęk w tym, że jak ja mówię, że będę moderował, to moderuję. Jak nie chcę już moderować, to kontaktuje się z tobą i składam rezygnację. That's all that is to it.

Po prostu twoja, przyjmowana miejscami, postawa "tak, tak, zrobię to, a po 10 miesiącach ani widu, ani słychu" zajmuje dość wysokie miejsce na liście rzeczy, których nie lubię. Tak było. Nie wiem jak jest. Wiem jakie są efekty tego co jest. A są marne.

Rozumiem, że nie chcesz / nie możesz siedzieć nad stronką, bo sprawy prywatne itp. Tak między nami, to jakbym miał twoje życie prywatne, to mógłbym mieć równie mało czasu. Z tym, że ja wtedy zacząłbym panikować ("a co ze stronką?") i jawnie powiedziałbym, że nie zrobię tego, bo coś tam. That's what I believe.

 Mój charakter i sposób patrzenia na świat powierzchownie znasz, powinieneś więc wiedzieć, że moja rola ogranicza się do prostowania i poprawiania na rzecz wspólnego dobra. Patrząc na dzisiejsze cywilizacje, to mam coraz mniejszą chęć zwracania uwagi, poprawiania czy moderacji.

Ale wciąż tu jestem. Można oczywiście powiedzieć, że to dlatego, iż nie mam co innego do roboty, ale fakt pozostaje faktem.
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #9 dnia: Grudnia 03, 2008, 09:28:06 pm »

Bo to wygląda tak, że jak coś robię to jakoś się za to biorę i jadę z koksem, a dopóki mam coś innego, to zawsze będę to odkładał. Raczej dopiero we wakacje mogę coś porobić.
Zapisane
Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #10 dnia: Grudnia 03, 2008, 11:06:53 pm »

Hm... skoro zrobiłeś się taki rozmowny, to może zapytam. Gdzie ty bywasz w poniedziałki o 13:00? Bo oprócz tego jednego razu, to cię w C-7 nie widziałem...

A była by okazja rozmówić się (tak, wiem że zapraszasz mnie do siebie anytime)...
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #11 dnia: Grudnia 03, 2008, 11:14:34 pm »

W poniedziałki o 13.00 mam na zmianę Zamojskiego i Kurzyńskiego (Diagnostyka i Statystyka). W C7 bywam, gdy przynoszę jedzonko Jarząbkowi ;) czyli dosyć często, ale tylko na kilka minut.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »