StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 08:17:20 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Kosz
| | |-+  Odp: StarCraft : Super War - The Introduction
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Odp: StarCraft : Super War - The Introduction  (Przeczytany 6320 razy)
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« dnia: Lutego 03, 2015, 01:12:20 pm »

Właśnie te Zerglingi teraz bolą, gdy walczy się DT...
Troche racji masz, ale zwróć uwagę, że medyk ma tarczę. No i co z Firebatem, którego kombinezon jest większy i duuużo cięższy, powinien zatem mieć więcej hp niż Marine.
A jeżeli tak się czepiasz balansu, to moim zdaniem, medyki leczą 3x za szybko ;).
Dlatego się nie bawię w swoich mapach w takie rzeczy, bo zawsze jest dla mnie jakieś "ale".
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2015, 08:47:35 pm wysłana przez SirRaspberry » Zapisane

And that's to say "thank you".
Tomphson92
Level 3-1
*
Wiadomości: 29


WWW
« Odpowiedz #1 dnia: Lutego 03, 2015, 04:17:28 pm »

A jeżeli tak się czepiasz balansu, to moim zdaniem, medyki leczą 3x za szybko ;).

Zdecydowanie zgadzam się z tym zdaniem, gdyż racjonalnie nie da się wytłumaczyć jak można szybciej wyleczyć ranę ciętą, niż została ona w ogóle zadana  :-[ . Niestety nie wszystko możemy zmienić, a balans trybu multiplayer jest z wiadomych względów najistotniejszy. W każdym razie mój dodatek został nieco "rozbalansowany" :) .
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #2 dnia: Lutego 26, 2015, 01:39:11 pm »

Po przejściu pierwszej kampanii mogę napisać wreszcie parę słów o całości jako takiej (bez spoilerów):
Fabuła jest spójna, potrafi wciągnąć i zaskoczyć, chociaż autor zrywa z kanonem w pewnych kwestiach (przy czym konsekwentnie się tego trzyma) i wprowadza do fabuły jedną rzecz, będącą zupełnie bez sensu z taktycznego punktu widzenia, ale zręcznie spajającą wszystkie misje w jedną kampanię.
Dialogi są w większości dobre, ale zdarza się jeden, jak dla mnie, beznadziejny i kilka nie pasujących do końca do postaci.
Teren jest bardzo ładny, po prostu i zwyczajnie. Całe mapy są zagospodarowane i zbudowane z pomysłem. Autor jest perfekcjonistą. Przykłady?

Lampki na ścianach są tylko przy wejściach



Rampa

Takie detale można znaleźć niemal wszędzie...
Chociaż misja w instalacji jest wyjątkiem od tej reguły (pokrzywiony korytarz i dziura przy drzwiach).

Można śmiało stwierdzić, że im więcej się gra w tę kampanię tym większą frajdę sprawia.
We wszystkie misje gra się przyjemnie, nawet w oderwaniu od fabuły, a to, moim zdaniem, duży sukces.
Trzeba też wspomnieć iż jest dość trudno... oraz, że autor wprowadził swój balans jednostek (nawet z większością się zgadzam).
Na koniec poświęcę trochę uwagi soundtrackowi. Są tutaj 3 nowe utwory, które mogą się podobać.  Na początku niby pasowały... ale nie były 'Starcraftowe'...
Po osłuchaniu bardzo przypadły do gustu, wszystkie 3 (a kążdy ma jakby inny motyw przewodni), chociaż myślę, że pasują bardziej do Protossów niż do Terran.
Bardzo wysoko oceniam tę kampanię, spędziłem przy niej fajnie dużo czasu.
Co nie zmienia faktu, że nie jest doskonała i kilka drobiazgów (drobiazgów, bo wielkich błędów jako takich tu nie ma) można by poprawić.
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2015, 02:12:03 pm wysłana przez SirRaspberry » Zapisane

And that's to say "thank you".
Tomphson92
Level 3-1
*
Wiadomości: 29


WWW
« Odpowiedz #3 dnia: Września 16, 2015, 06:19:51 pm »

Dodatek "Super War - The Introduction" można pozyskać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest plik torrent, który można pobrać poniżej, aby następnie ściągnąć grę na swój komputer. Drugim rozwiązaniem jest płyta DVD, którą można otrzymać drogą pocztową, po wysłaniu wiadomości e-mail z adresem do korespondencji. Zapraszam do gry!

1) Plik torrent:

https://drive.google.com/open?id=0B-pk4tkAOgOZX1hfWk9CWVpkRm8


2) Płyta DVD:

a) imię, nazwisko
b) dokładny adres zamieszkania, kod pocztowy

Dane proszę wysłać na adres e-mail:

starcraft.superwar2015@gmail.com
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #4 dnia: Września 17, 2015, 12:31:50 pm »

Yyyyh!? Doubleposting? Jak Der_SpeeDer zobaczy to powyrywa nogi z d*** i powsadza w rzyć tak głęboko, że wyjdą ustami.
A co dopiero zrobi mi za offtop... :)
Zapisane

And that's to say "thank you".
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »