StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 12:02:37 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Problemy
| | |-+  Starcraft, sandboxie, gra samemu ze sobą
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Starcraft, sandboxie, gra samemu ze sobą  (Przeczytany 52684 razy)
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« dnia: Kwietnia 27, 2014, 11:42:38 am »

Tak jak w temacie. Mam neta z limitem, czego na razie nie zmienię. Jak mi się zabójczo nudziło to grałem w Diablo 2 przez tcp/ip sam ze sobą (nec+czarka ogień). Działo się to w następujący sposób.
Skopiowałem sobie folder z Diablosem i jedną kopię uruchamiałem normalnie, a drugą przez program Sandboxie. Dzięki temu działały obie jednocześnie, w oknach. Jeżeli miałem jakiekolwiek połączenie z tcp/ip aktywne (nawet z wyczerpanym netem) to mogłem jedną kopią gry założyć grę a drugą dołączyć do gry wpisując swój adres ip. Było śmiesznie.
Teraz robię rpg w Starcrafcie i chciałbym na bieżąco sprawdzać, czy skrypty działają tak jak mają działać (dzielenie expa jak się jest w drużynie i inne takie pierdółki).
Zrobiłem wszystko tak samo, jak to robiłem przy Diablo, no i niestety.
Jeżeli wejdę do gry multi i wejdę w LAN IPX to drugim kontem nie mogę bo wyskakuje błąd "cannot initialize network provider". Z UDP tak samo. Jeżeli najpierw wejdę kontem odpalonym przez Sanboxie to nie ma błędu, ale też nie wchodzi, po prostu klikam OK i nic się nie dzieję.

Błąd pojawia się przy wchodzeniu już w tryb multi, jeszcze przed założeniem gry.
Cable Connection i Modem też nie będą działać, żeby ktoś z tym nie wyskoczył xD.

Nie mogłem wygooglować tego problemu, więc może tutaj ktoś coś wymyśli :P.


Edit: Jeżeli ktoś wie też jak zrobić, żebym do tego Diablosa nie potrzebował żadnego neta, to też może napisać, bo nie umiem zrobić sieci samemu ze sobą, nawet tej wirtualnej :/.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2014, 04:24:56 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
Cristina
Level 1-2
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #1 dnia: Lutego 05, 2018, 11:59:29 am »

How much more can I recommend?
Zapisane

Bastronut
Level 1-2
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #2 dnia: Lutego 08, 2018, 10:54:49 am »

Czy mogę to zrobić? Jeszcze tego nie próbowałem. Spróbuję to trochę zagrać.
Zapisane

Nela90
Level 1-4
*
Wiadomości: 3



« Odpowiedz #3 dnia: Lutego 09, 2018, 10:10:51 am »

Jaką szybkość internetu powinnam mieć jeśli chcę grać w Diablo? Strasznie mi muli na moim kompie i obawiam sie, że to wina neta a nie komputera
Zapisane

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu
Constantinut
Level 1-2
*
Wiadomości: 1


WWW
« Odpowiedz #4 dnia: Kwietnia 02, 2018, 06:22:29 am »

Mam taki sam problem z tobą. Co muszę zrobić, żeby kichnąć?
Zapisane

OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #5 dnia: Kwietnia 09, 2018, 02:05:59 am »

Internet z limitem? Kiedy bylem maly, moja prababcia opowiadala mi jakie to kiedys zycie bylo ciezkie. Brak biezacej wody, malo jedzenia, no i oczywiscie internet z limitem. Ale bylem pewny, ze to problemy zeszej epoki. W tych czasach nikt nie powinien tak cierpiec, ani zyc jak zwierze bez nielimitowanego internetu. Solidne polaczenie powinno byc zagwarantowane przez Prawa Czlowieka!

Sam grywam w D2 na singlu, HC, untwinked. O wiele lepiej sie gra niz na BNET z botami. Dzieki temu ilosc przedmiotow i wyzwan w grze jakby sie zwiekszyla i stala bardziej zroznicowana. Bardzo serdecznie polecam gre w D2 bez zadnego polaczenia :).

Wlasnie sam sie zastanawialem jak to sie kiedys bawilo edytorem... Nie pomyslalbym, ze ktokolwiek tutaj jeszcze zajmuje sie czyms takim! Z checia pomoge ci testowac, jezeli kogos potrzebujesz.

Fajnie byloby zebrac jakas mala grupke i kiedys zagrac w Astrogearsy czy jakies inne wyzszej klasy UMSy.
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »