StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 11:31:00 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Heart of the Swarm
| | |-+  Oddamy klucze w dobre ręce :)
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Oddamy klucze w dobre ręce :)  (Przeczytany 11250 razy)
nAiL
Administrator
*****
Wiadomości: 41



WWW
« dnia: Stycznia 06, 2013, 12:28:38 am »

Jeżeli chcecie sprawdzić przed 12 marca jak wygląda Heart of the Swarm, to damy Wam taką możliwość :) Co prawda nielicznym, ale zawsze :)

Zasady są proste. Klucze do bety otrzymają dwie osoby.  Wystarczy, że zalogujecie się na forum - dokładnie w TYM wątku - i umieścicie coś co kojarzy się Wam ze StarCraft'em. Może być to opis przygody z SC, zdjęcie tortu z Hatchery, grafika, piosenka... Zapraszamy :)

Szczęśliwcy zostaną wytypowani w piątek 11go stycznia - godziny (późno) wieczorne.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2013, 01:49:13 am wysłana przez nAiL » Zapisane

Once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can.
LololeK23
Level 1-3
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #1 dnia: Stycznia 07, 2013, 06:34:02 pm »

Kiedyś natknąłem się na takie coś:
http://a-t-o-m.pl/gra/slodki-starcraft-ii/
Nexus, mam nadzieję, też może być.  :)

« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2013, 10:49:26 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
nAiL
Administrator
*****
Wiadomości: 41



WWW
« Odpowiedz #2 dnia: Stycznia 07, 2013, 06:54:45 pm »

Nie do końca o to mi chodziło, ale może być. Zwłaszcza, że wszyscy rzucili się na ten konkurs jak stado szalonych Zerglingów po speedzie :)
Zapisane

Once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can.
OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #3 dnia: Stycznia 07, 2013, 09:56:51 pm »

Chciałbym bojkotować HOTS, ale i tak pewnie kupię tę grę... Ile mamy czasu do końca konkursu ;D?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2013, 10:49:52 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

nAiL
Administrator
*****
Wiadomości: 41



WWW
« Odpowiedz #4 dnia: Stycznia 07, 2013, 10:00:22 pm »

Szczęśliwcy zostaną wytypowani w piątek 11go stycznia - godziny (późno) wieczorne.

Jak widać :)
Zapisane

Once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can.
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #5 dnia: Stycznia 07, 2013, 11:17:00 pm »

Film "Starship Troopers" zawsze kojarzył mi się ze StarCraftem :).

Tak BTW, filmik, który kiedyś znalazłem: Starcraft Troopers
Zapisane

And that's to say "thank you".
OldmansHQ
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #6 dnia: Stycznia 08, 2013, 01:32:39 am »

A nie trzeba czasem zrobić coś swojego? Coś narysować? Coś własnego napisać?
Zapisane

Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #7 dnia: Stycznia 08, 2013, 11:47:28 am »

Tak BTW, filmik, który kiedyś znalazłem: Starcraft Troopers

Trzeba przyznać, że zrobione ciekawie.

A nie trzeba czasem zrobić coś swojego? Coś narysować? Coś własnego napisać?

No właśnie tak byłoby lepiej.
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #8 dnia: Stycznia 08, 2013, 01:46:47 pm »

Ok, przyjąłem. Niestety nie mam nic własnego jeśli chodzi o takie bajery^^. Ale zobaczymy, może coś przez te dni wyczaruję^^
Zapisane

And that's to say "thank you".
nAiL
Administrator
*****
Wiadomości: 41



WWW
« Odpowiedz #9 dnia: Stycznia 08, 2013, 06:03:44 pm »

Niestety nie mam nic własnego jeśli chodzi o takie bajery^^.
Masz, masz... Zawsze możesz opisać swoją historię z SC - jak zaczynałeś, czym jest dla Ciebie ta gra itp. Każdy może coś przedstawić.

Generalnie lepiej żeby była to własna praca, a nie link do obrazka czyjegoś tortu. Oczywiście wszystkie rzeczy zostaną ocenione, ale logicznym jest, że pierwszeństwo ma twórczość własna.
Zapisane

Once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can.
dunio1
VIP
*
Wiadomości: 37


« Odpowiedz #10 dnia: Stycznia 09, 2013, 05:54:07 pm »

Witam wszystkich. Mam na imię Maciej. Moja historia ze Starcraft'em zaczęła się dużo, dużo wcześniej. Od zawsze lubiłem RTS. Gdy byłem młodszy, dużo grałem, w tym w RTS. O Starcraft'cie dowiedziałem się, gdy już grałem trochę w Warcraft'a 3. Ta gra mnie urzekła. Ładna grafika, 4 wspaniałe nacje, mapy zróżnicowane. Na początku grałem głównie w kampanie. Historia WC 3 zachwyciła mnie, potem The Frozen Throne zacząłem przechodzić. Właśnie dzięki Warcraft'owi 3 dowiedziałem się, który wydawca stworzył tą grę. Zacząłem szperać na necie jakie gry Blizzard wydał. I właśnie wtedy dowiedziałem się o Starcraft'cie, jednym z najlepszych RTS jakie widziałem w życiu. Trzy osobne, zróżnicowane nacje, każda różniąca się oryginalnym stylem gry i budowy, mnóstwo jednostek i casterów, dzięki temu gra nie była nigdy nudna. Gdy odpaliłem Starcraft'a zacząłem grać w kampanię ORG i BW. Po przejściu kampanii postanowiłem zagrać w multi. I tu zaczęły się schody. Wchodząc na ICCUP dostawałem ciągle ostry łomot. Dałem sobie spokój ze Starcraft'em. Później kolega zachęcił mnie do grania w FPS, zaczęliśmy grać w Counter Strike 1.6. Podczas gdy jemu dobrze szło, ciężko mi było coś ugrać, ponieważ w młodości nie grałem dużo w FPS, a mój kolega wręcz przeciwnie. Po 1,5 roku grania postanowiłem znów pograć w jakiś dobry RTS. I wtedy szukając w internecie znalazłem Starcraft'a 2. Od razu postanowiłem kupić go, jednak nie miałem pieniędzy, więc ściągnąłem Starcraft'a 2 Starter. Po kilkunastu graniach Terranami znudziło mi się granie tą rasą i chciałem przerzucić się na inną rasę. Oglądając filmy o rasach zdecydowałem kim chce grać. Starożytna rasa Protoss'ów spodobała mi się od razu. Grając w SC 1 też podobała mi się ta rasa. Okazje do kupienia gry znalazłem, gdy moja chrzestna dała mi 100 zł. Moi rodzice nigdy nie byli za grami komputerowymi, a już szczególnie kupowaniem, jednak gdy jakaś gra mi się spodobała musiałem ją kupić. Postanowiłem kupić SC WoL. Po przejściu kampanii postanowiłem zagrać w multi. Na początku dostawałem baty nie wiedząc dlaczego, nie byłem jakimś totalnym newbie w RTS. W końcu dowiedziałem się gdzie tkwił problem. Moje Macro i Micro, multitasking i mechanika gry były dalekie do ideału. W końcu zacząłem opanowywać macro i multitasking, jednak z micro wciąż mam problem  i moje APM do wybitnie dużego nie należy. Gram już pół roku w SC 2 i mam gold, który nabiłem ciężką pracą bez żadnych all in'ów. Mam zamiar osiągnąć w tej grze coś, jednak czy się uda nie mam pojęcia, zobaczymy. Na koniec powiem, że gdyby nie ta strona, która posiada ogromną wiedzę o jednostkach Stracraft'a 1, nie zacząłbym grać w SC 1. Mam nadzieję, że będę częstym
forumowiczem Starcraft Area. Mam nadzieję, że ktoś przeczyta do końca moje wypociny.  Dziękuję.


nAiL: Ja też mam nadzieję, że będziesz częstym gościem na tym forum. Tylko proszę zapoznaj się z regulaminem, bo byłem zmuszony trochę pokolorować Twoją wypowiedź.

edit: Sorry za błędy. Nie zauważyłem ich. Następnym razem sprawdzę dokładnie.

nAiL: ZABRANIAM przenoszenia tej wiadomości do innych działów. Dunio1 przesłał to na konkurs.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2013, 09:59:15 pm wysłana przez nAiL » Zapisane
LololeK23
Level 1-3
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #11 dnia: Stycznia 11, 2013, 02:11:54 pm »

Witam. Nazywam się Jakub. Przygodę ze Starcraft'em rozpoczęłem gdy miałem 9 lat. Kupiłem sobie wtedy antologie Blizzard, która zawierała: Diablo, Warcraft 2 Battle.net Edition, Starcraft oraz Starcraft Brood War. Kupiłem ją sobie, ponieważ chciałem pograć w Diablo z racji na to, że miałem Diablo II i chciałem zobaczyć pierwszą część tej gry. Gdy już przeszedłem Diablo postanowiłem zagrać w pozostałe gry. Wtedy pierwszy raz grałem w Starcraft'a. Na początku przechodziłem kampanię. Gdy przeszedłem już kampanię zdecydowałem się przejść na multi. Byłem totalnym newbie i dostawałem niezłe baty. Po wielu przegranych grach zdecydowałem się aby zobaczyć Warcraft'a 2. Jakiś czas potem usłyszałem, że wychodzi Starcraft 2 Wings of Liberty. Od razu postanowiłem go sobie kupić. Jak w pierwszej części gry, rozpocząłem grę od kampanii. Gdy już ją przeszedłem zacząłem grać w gry dowolne, ponieważ bałem się grać gry ligowe. Gdy w końcu odważyłem się zagrać kilka gier ligowych dostałem się do brązu. Teraz jestem w wysokim diamencie i jestem dumny ze swoich osiągnięć.

nAiL: Proszę zwróć uwagę na błędy, które zaznaczyłem.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2013, 12:24:19 am wysłana przez nAiL » Zapisane
nAiL
Administrator
*****
Wiadomości: 41



WWW
« Odpowiedz #12 dnia: Stycznia 12, 2013, 12:36:53 am »

Ogłaszam wyniki!

Wygrane w kolejności:

I miejsce: Dunio1 - napisałeś coś od siebie, widać że jest to szczere, więc zdecydowanie zasługujesz na nagrodę. Mam tylko wielką nadzieję, że będziesz nas odwiedzać i udzielać się na forum. Czekamy na Twoje relacje z testowania bety HotS. W nagrodę dostajesz dodatkowo status VIP - tak na zachętę :) Zaznaczam, że odbiorę Ci ten przywilej jeżeli nie będziesz się udzielać na forum  :P

II miejsce: SirRaspberry - fajny filmik, co prawda nie Twój ale... Gotrekowi się podobał, mi tak samo. Gratuluję. Dodatkowo masz sporo wiadomości na forum, więc mam nadzieję, że potraktujesz wygraną jako zachętę do dalszej aktywności w naszych skromnych progach :) Status VIP... zdecydowanie go dostajesz :)

Wygranych proszę o przesłanie do mnie wiadomości prv z adresem e-mail, na który mam wysłać klucz do bety. Nie odpowiadam za wasze pomyłki w pisowni adresu, więc proszę sprawdźcie dwa razy. Proszę też o informację zwrotną czy klucz działa. Wysyłka w sobotę, zapewne wieczorem, aczkolwiek może dam radę wcześniej.

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie :)

WYSYŁKA KODÓW:
1) Dunio1 - kod wysłany w sobotę ok. godziny 14:25 (potwierdzono otrzymanie).

2) SirRaspberry - kod wysłany w niedzielę ok. godziny 10:30 (potwierdzono otrzymanie).


WĄTEK ZAMKNIĘTY.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2013, 07:44:26 pm wysłana przez nAiL » Zapisane

Once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can.
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »