StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 03:25:34 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Nostalgia thread
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 7 Drukuj
Autor Wątek: Nostalgia thread  (Przeczytany 60184 razy)
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« dnia: Kwietnia 08, 2013, 06:46:13 pm »

Hej ludziska,

Wieki minęły, ostatnio wykopałem stare VOD-y Deimosa i za serce mnie ścisnęło :)
Zastanawiałem się, kto ze starych znajomych jeszcze tu zagląda?
Jak się macie?
I czy BroodWar dalej ma się dobrze?
Pozdrowienia z Krakowa dla całej ekipy z Wawy, z tego pamiętnego WCG (2009 bodajże) i grilla na niemiłosiernym zimnie.
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #1 dnia: Kwietnia 09, 2013, 03:38:34 pm »

No siema ;d

Zasadniczo to ostatnio (jakieś 2 miesiące temu) tak jak Ty, obejrzałem kilka Deimosa VOD-ków. Dokopałem się do naszego klanu stronki nawet. Reakcja ta sama.

Miło by było spotkać się na #sca ponownie w starą ekipę i porżnąć kilka meczyków, ale cóż.. Czas, czas, czas.
Po sobie nie sądziłem nigdy, że zostawię SC, a tu masz ;d Czasem na iCCup się pojawię, ale żeby się odprężyć na UMS-ie.

Ale na SCArea zaglądam codziennie w sumie. Mimo że nawet nie czytam newsów, po prostu przeglądam wzrokiem stronę, taki nawyk. :)

Pozdrawiam również, Mati :)
Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #2 dnia: Kwietnia 09, 2013, 03:50:15 pm »

Ja czytam newsy, bo nAiL się produkuje. :P A historię to mamy podobną, też tak te VODy odkopałem bez sensu. Chciałem nawet do BW trochę wrócić, ale SC2 na moim sprzęcie okazał się jeszcze ciekawszym doświadczeniem... 5 FPS i częste crashe. :D
Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #3 dnia: Kwietnia 09, 2013, 03:50:26 pm »

Cóż, czas to obecnie największy wróg. :D Szczególnie jeśli chodzi o nagrywanie, a i same mecze ciężko jest przetrwać (to może potwierdzić Sprinter ;) ) ze względu na brak motywacji. Szkoda, że nikt się nie zgłosił kiedy szukałem chętnych do pomocy przy ogarnięciu newsów i reszty contentu. ;)
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #4 dnia: Kwietnia 09, 2013, 03:58:51 pm »

Mówcie mi o czasie :)
Jestem ojcem 9-miesięcznego malucha. Na ogół wieczorami udaje mi się trochę pograć bo tak to obowiązki i obowiązki :)
Zacząłem trochę grać w SC2 WoL żeby zobaczyć czy się odnajdę w tych realiach ale w tym samym czasie postawiłem sobie Broodwara i zaaplikowałem o admina na iCCup-ie po raz kolejny.
Po prostu do tego nie da się nie wrócić.
Może uda się zorganizować nostalgia tour? A'la paraolimpiada starych dziadów z 40APM ^^
Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #5 dnia: Kwietnia 09, 2013, 04:00:35 pm »

W SC2 mam 120. :D BW byłoby miło, choć pamiętając przebieg naszych turniejów... Na nostalgii może się skończyć. :D
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #6 dnia: Kwietnia 09, 2013, 04:08:45 pm »

A żeby chociaż 8 osób zebrać to już byłoby fajnie :)
Można jakoś ustalić rozgrywki a reszta może obsić.
Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #7 dnia: Kwietnia 09, 2013, 08:56:22 pm »

8 osób pewnie by się zebrało. ;) Ba, może nawet vod-y dałoby się wskrzesić wtedy! :D
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #8 dnia: Kwietnia 09, 2013, 09:39:08 pm »

Ja chętnie zagram. Przynajmniej w BW mam więcej klatek, niż akcji na minutę. :) A że lamię, to nic.
Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #9 dnia: Kwietnia 12, 2013, 08:28:58 am »

Ja chętnie zagram również. Na mały turniej znajdę czas, lecz niestety nie w weekend - praca do północy przez 12 godzin. Ale w środku tygodnia z ogromną chęcią :) Może nawet mógłbym spróbować poVOD-ować z Deimosem jeśli będzie to ustawione wszystko już :)

P.S. Do zdania Trydiuma się podczepiam "do tego nie da się nie wrócić" :) Mimo braku czasu nawet na chwilę się czasem przysiada :) I gratuluję bycia ojcem :D
Zapisane

Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #10 dnia: Kwietnia 12, 2013, 06:43:32 pm »

Dzięki Mateusz :D
Czy ktoś ma bezpośredni namiar na ekipę z warszaway?
Podrzucę wątek kitejowi, zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Zapisane

nAiL
Administrator
*****
Wiadomości: 41



WWW
« Odpowiedz #11 dnia: Kwietnia 12, 2013, 09:25:23 pm »

Właściwie to też wziąłbym udział, ale problem leży w tym, że nie grałem w SC:BW... hmm... od wydania SC2? Kolejna sprawa, to fakt że mi bardziej pasuje weekend niż tydzień. Zobaczymy co stworzycie, może mi się uda :)

Swoją droga czemu SC a nie SC2?
Zapisane

Once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can.
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #12 dnia: Kwietnia 13, 2013, 05:30:39 am »

Bo nostalgia :)
W SC2 można też coś stworzyć, i nie martw się nAiL, wątpię czy ktokolwiek ciupał solidnie w Brood Wara od wydania SC2 :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2013, 01:39:39 pm wysłana przez nAiL » Zapisane

nAiL
Administrator
*****
Wiadomości: 41



WWW
« Odpowiedz #13 dnia: Kwietnia 13, 2013, 01:41:25 pm »

Nostalgia powiadasz... hmm... no to wywołałeś wilka z lasu: KLIK

OK, czekam w takim razie na więcej informacji odnośnie turnieju SC1 i mam nadzieję, że w późniejszym czasie spróbujemy też SC2 :)
Zapisane

Once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can.
inrain
Newsman
*
Wiadomości: 15


« Odpowiedz #14 dnia: Kwietnia 13, 2013, 04:47:54 pm »

Siema. Fakt, dawno tutaj nie zaglądałem. Cóż, kilka spraw w moim życiu poszło do przodu, skończyłem studia, znalazłem pracę w której się rozwijam. Nie mam za wiele czasu na rozrywkę, aczkolwiek odpalam czasami poczciwego staruszka SC:BW i ciupię sobie na ICCupie :). W SC2 też zdarza mi się pograć, ale to już nie jest ten klimat, nie Ci ludzie. Łezka sie kręci w oku na myśl o tym, co było, a czego nie ma, ale żyjąc przeszłością, człowiek popada właśnie w nostalgię.

Tak czy inaczej, gdyby ktoś chciał pogadać, napisać, spotkać się, jestem zawsze otwarty.

Moje namiary
gg: siedem cztery siedem sześć trzy cztery trzy
mail: inrain88 at gmail.com

P.S. Postaram się tutaj częściej zaglądać :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2013, 03:48:09 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 7 Drukuj 
« poprzedni następny »