StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 12:08:00 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Turnieje, mecze
| | |-+  Oszustwo
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Oszustwo  (Przeczytany 3090 razy)
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« dnia: Listopada 29, 2008, 02:53:58 pm »

Dzisiaj grałem na Iccupie z jakimś gościem, miał range C-. W sumie aż 3 razy z min grałem ja zergiem, on 2 razy protossem i raz terranem. 2 pierwsze wygrał, w ostatniej przegrał, robił samą piechotę, wygrałem Lurkerami. Tylko, że zamiast wyjść z gry, wyświetliło się jakieś dropped players czy jakoś tak (czasami takie coś widziałem, ale zawsze znikało), teraz pojawiło się pod koniec gry, jak  jemu zostało tylko kilka podniesionych struktur. Na początku zlatywał jakiś czas, później czas się skończył, a ta tablica stała cały czas. I był tylko 1 przycisk "dropped game" czy "dropped players". Po paru minutach kliknąłem ten klawisz, w końcu nie beę czekać w nieskończoność, chociaż czułem, że to jakiś wałek jest. No i rzeczywiście gra sie skończyła, ale zapisało jako "draw game"  ::) czyli remis co w efekcie nie wpływa, ani na bilans, ani na punkty rankingowe.
Mieliście kiedyś cos takiego ? Powinni takiego zbanować od razu z takie zagrywki.
Zapisane
Executor
Level 2-2
*
Wiadomości: 12


Open your mind...


« Odpowiedz #1 dnia: Listopada 29, 2008, 04:27:33 pm »

Każdy miał doczynienia z "takimi asami", cóż niektórzy nie mogą wybaczyć sobie przegranej. Takich ludzi na BN jest pełno, niestety. Unikaj gry z takimi ludźmi. A no powinni zbanować...
Zapisane

Daj mi dokonać egzekucji...
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #2 dnia: Listopada 29, 2008, 04:48:35 pm »

W każdym razie unikajcie gry z "19MORPHEUS95".
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #3 dnia: Listopada 29, 2008, 05:59:57 pm »
Modyfikuj wiadomość

Na www.iccup.com jest obszernie po angielsku napisane jak takie disconnecty zgłaszać. Przypuszczam, że Tobie i tak wszystko jedno, czy dostaniesz pkt, czy nie, ale wiedz, że admini iccup radzą sobie z takimi pacjentami.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »