StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 02:30:01 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Kosz
| | |-+  StarCraft Super War - The Introduction (Tomphson92)
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: StarCraft Super War - The Introduction (Tomphson92)  (Przeczytany 13226 razy)
Tomphson92
Level 3-1
*
Wiadomości: 29


WWW
« Odpowiedz #15 dnia: Stycznia 26, 2013, 12:17:48 am »

Taka prawda - po błędach do celu. Szkoda tylko, że nie ma sensu zabierać się z powrotem do tych kampanii, a jeśli miałbym dalej się w to bawić to na podstawie fabuły, która została tutaj zawarta. Nie wiążę żadnych większych planów z tworzeniem dodatków czy czegokolwiek w tym temacie, ale na pewno jest to moje hobby, któremu potrafię poświęcić dużo czasu. Jestem perfekcjonistą i dlatego jestem zły, ale ogólnie prawdą jest, że to dzięki temu dodatkowi mogłem osiągnąć jakiś wyższy poziom i kto wie co będzie się działo w przyszłości. A co do opowiadań to faktycznie myślałem o tym, ale chyba nie jestem jeszcze gotowy, gdyż władanie edytorem wydaje mi się przyjemniejsze niż władanie słowem. Tym bardziej, że edytor SC II oferuje nieskończenie wielkie możliwości. Kto wie, może udałoby mi się w przyszłości znaleźć parę chętnych osób i zrealizować coś ciekawego ;)   ...ale póki co również mam sesję, treningi i inne pierdoły w związku z czym nie myślę o tym.
Zapisane

Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »