StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 11:52:22 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Miejsce dla was
| |-+  Mapki, kampanie
| | |-+  Terrańska Kontrofensywa
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Terrańska Kontrofensywa  (Przeczytany 11964 razy)
dekiro
Level 1-4
*
Wiadomości: 3


« dnia: Marca 12, 2013, 05:15:56 pm »

Witam

Postanowiłem się zarejestrować specjalnie po to, aby móc zadać pytanie odnośnie wyżej wymienionej kampanii. Niestety na forum nie znalazłem na jej temat żadnej informacji.
 
Wiem że StarCraft jest już reliktem przeszłości i większość z forumowiczów skupia się już na SC2 zwłaszcza, że dzisiaj przypada premiera Heart of the Swarm, jednakże może ktoś pomoże ;-) Mianowicie pobrałem ową kampanie ze strony SCA i ją przeszedłem, historia przedstawiona przez autora R-Chee bardzo mi się spodobała i chciałbym zapytać czy wyszła do niej kontynuacja (informacja o kontynuacji wyświetliła się na końcu ostatniej misji)? Na stronie w miejscu kampanii użytkowników niestety nic nie ma.

Spytał bym się autora, ale na stronie nie ma podanego maila do niego, więc nie bardzo wiem skąd wziąć kontakt (o ile sam autor w ogóle jeszcze o tej kampanii pamięta).
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2013, 02:15:19 pm wysłana przez nAiL » Zapisane
nAiL
Administrator
*****
Wiadomości: 41



WWW
« Odpowiedz #1 dnia: Marca 16, 2013, 02:10:59 pm »

To raczej pytanie bezpośrednio do naszego Der_SpeeDer'a bądź Lukin'a. Z tego co pamiętam, to któryś z nich miał kontakt z R-Chee.

Der_SpeeDer - masz może z nim jakiś kontakt? Wiesz coś na temat kontynuacji? Będziemy Ci wdzięczni za odpowiedź :)

Lukin - jak żyjesz, a raczej będziesz na forum, to proszę odpowiedz na to samo pytanie ;P
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2013, 02:19:13 pm wysłana przez nAiL » Zapisane

Once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can.
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #2 dnia: Marca 16, 2013, 05:08:42 pm »

Owszem, miałem kontakt z R-Chee, ale ostatni raz mailowałem z nim już dawno temu i nie wiem nawet, czy adres, jaki mam, jest jeszcze aktualny.

Wiem natomiast, że kontynuacji nie ma i niestety nie będzie. R-Chee planował kolejne dwie kampanie - Zergów i Protossów - ale w późniejszej rozmowie powiedział, że z nich zrezygnował. A zatem nie powstaną.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
dekiro
Level 1-4
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #3 dnia: Marca 17, 2013, 06:00:39 pm »

Szkoda, bo pomysł był naprawdę zacny... Na szczęście trochę tych kampanii zostało przez Polaków zrobionych i jest w czym wybierać... Chociaż poziom wykonania bił na głowę te, które już udało mi się przejść.

Teraz gram w "Czas zapłaty" i mimo poziomu trudności 7/10 idzie jak po maśle ;-). Historia jest naprawdę ciekawie zrobiona i śmiem twierdzić że nawet lepsza od "Terrańskiej Kontrofensywy" ;-). No i duży plus, że autorowi udało się stworzyć kampanie dla każdej z klas. Po jej ukończeniu planuje powalczyć z 4-częściową kampanią Der_SpeeDer'a i mam nadzieję, że również się nie zawiodę i podołam z jej przejściem ;-).
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2013, 06:55:57 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Tomphson92
Level 3-1
*
Wiadomości: 29


WWW
« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 04, 2013, 04:46:55 pm »

Dzięki graczom takim jak Ty, StarCraft nigdy nie będzie grą - "reliktem". Odważę się nawet stwierdzić, że w przyszłości wielu gracz powróci do tej klasyki, dlatego że nowoczesne gry komputerowe obrały zupełnie inny tor.
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #5 dnia: Grudnia 04, 2013, 05:30:01 pm »

Jak to dzięki takim ludziom? Przecież BW to była gra, która żyła dzięki rewelacyjnemu MP, a nie dzięki SP. I nie bój nic, Blizzard tyle kasy w SC2 zainwestował, że już zrobi wszystko, by 90% sceny grało w SC2.
Zapisane

Tomphson92
Level 3-1
*
Wiadomości: 29


WWW
« Odpowiedz #6 dnia: Grudnia 05, 2013, 01:01:13 am »

Oczywiście StarCraft był popularny głównie dzięki grze w tryb Multi Player, ale za równo miłośnicy trybu Multi jak i Single nigdy nie zapomną o tej grze (w tym również ja) i będą do niej wracać, w przeciwieństwie do większości starych i zapomnianych tytułów. A im więcej czasu będzie mijało, tym chętniej. Nie mam na myśli katowania gry od nowa, ale raczej sentymentalną podróż w przeszłość.
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »