StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 06:06:57 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Kosz
| | |-+  Odp: StarCraft Super War - The Introduction (Tomphson92)
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Odp: StarCraft Super War - The Introduction (Tomphson92)  (Przeczytany 4550 razy)
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« dnia: Stycznia 25, 2013, 08:51:21 am »

Mi tam się podoba nawet, ale grałem w zupełnie inne misje ;). Najrbardziej podobał mi się motyw ze znajdowaniem zapisków Młota i ukryta misja terran, pytanie przy ghoscie, czy jest jakiś uzdolniony. Takie smaczki są ok :). Chociaż finał, żeby zabić najemników Durana i póżniej chyba zergi Gehta i Terran kontrolowanego Ansteada ciągle mam do zaliczenia xd.

Jesten naprawdę pozytywnie zaskoczony poziomem i rozmachem Twojej kampanii, dobra robota.

Z poważniejszych błędów: w misji, gdzie z Raynorem niszczymy Zergi i przy okazji szukamy tych zapisków: Zergi tłuką się ze sobą, czy tak miało być?
Zapisane

And that's to say "thank you".
Tomphson92
Level 3-1
*
Wiadomości: 29


WWW
« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 04, 2013, 04:44:48 pm »

Witam ponownie!

Aż trudno uwierzyć, że minął prawie rok od momentu założenia tego wątku. Muszę przyznać, że nie wytrzymałem wewnętrznej presji i wziąłem się za poprawki do mojego projektu. Są one na ukończeniu i pragnę zapytać chętne osoby o ewentualną pomoc w testowaniu kilku nowych i poprawionych misji. Z góry dziękuję za pomoc i od razu zaznaczam iż chętnie wyślę zainteresowanym graczom płytkę ze swoim dodatkiem drogą pocztową, aby wyeliminować problem jego dużej wagi.

Pozdrawiam serdecznie!
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »