StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 04:20:45 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Mati[ToSS](przez dwa S cholera...)
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Mati[ToSS](przez dwa S cholera...)  (Przeczytany 4796 razy)
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« dnia: Listopada 28, 2008, 12:33:53 pm »

Witam.

Nazywam się Mateusz, mam 13 lat, w SC gram dobre 2 lata i te dobre 2 lata nic się nie uczę na błędach -.-'.
Jestem nieszczęśliwym posiadaczem Visty(ANGIELSKIEJ!!), i jakoś się trzymam(dzięki DeathAdder'owi xD)...

Co by tu jesz... A, muzyka ^^. To przede wszystkim Burzum(jego nie da się nie słuchać, prawda Xer... tzn. Euronymous?:P), po za tym to Katatonia, Venom, Marduk, Gorgoroth... Znajdzie się tutaj też klasyczny rock, czyli: Hendrix, Gn'R, Led Zeppelin, Deep Purple, Happysad, Kult  no, i to wszystko z muzyki.

Gram na gitarze(klasyk) uczęszczam do gimnazjum, nie piję, nie palę i dlatego mnie nie lubią w szkole oO'. No, to wszystko. :)
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #1 dnia: Listopada 28, 2008, 01:05:44 pm »
Modyfikuj wiadomość

Zamiast skupiać się na błędach staraj się wypaść (perform?) dobrze. Nie unikaj na siłę błędów, a naśladuj najlepszych...
No nieważne, nastolatek z DeathAdderem - brzmi obiecująco, choć ważniejsze jest to, jakiej klawiatury używasz (mój 11 letni brat gra w SC jedną ręką - tylko myszką).
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #2 dnia: Listopada 28, 2008, 04:50:38 pm »

Zamiast skupiać się na błędach staraj się wypaść (perform?) dobrze. Nie unikaj na siłę błędów, a naśladuj najlepszych...

Jeżeli to miało być w związku z regulaminem na forum, to chcę Ci powiedzieć, że Mati jest na tym forum od początku niemalże, a na poprzednim SCA też troche siedział :P.

No, ponieważ Mati dopiero napisałeś temat, w którym witasz się ze wszystkimi to mówię Ci: Witam :P. Gorgoroth <- to jest to \m/.
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #3 dnia: Listopada 28, 2008, 05:08:22 pm »

Hehehe, widze że
Nie unikaj na siłę błędów, a naśladuj najlepszych...
Tzn. Ciebie? xd (joke ;p). Dzięki za przypomnienie ;). Witam Tropheus ;).
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #4 dnia: Listopada 28, 2008, 05:14:41 pm »

Witaj Mati na forum. Myślałem, że w twoim wieku to się gra w nowe gry, a nie w stare dziadostwa  ;).

Zamiast skupiać się na błędach staraj się wypaść (perform?) dobrze. Nie unikaj na siłę błędów, a naśladuj najlepszych...
No nieważne, nastolatek z DeathAdderem - brzmi obiecująco, choć ważniejsze jest to, jakiej klawiatury używasz (mój 11 letni brat gra w SC jedną ręką - tylko myszką).

A ty cały czas klawiatury używasz ? Ja w zasadzie tylko oddziały zaznaczam i shiftu przy kilku poleceniach.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #5 dnia: Listopada 28, 2008, 05:18:06 pm »

Nie wiem jak inni, ale ja myszki używam tylko do zaznaczania jednostek i klikania, gdzie jednostki mają iść/budynki mają się morfować itp. :P.
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #6 dnia: Listopada 28, 2008, 05:23:20 pm »

To jak wy sobie APM nabijacie?? XD. A no tak myszką... Wy wszystko myszką xd.
Zapisane

svartee
Gość
« Odpowiedz #7 dnia: Listopada 29, 2008, 12:19:52 pm »
Modyfikuj wiadomość

Cześć i czołem, Mati. Fajnie, żeś na forum przybył. Musimy kiedyś jakąś partyjkę walnąć w SC. Ale to optymistycznie patrząc za parę miesięcy, teraz to ja zapadam w sen zimo...zimo...hrr...hrrr...hrrr...
Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #8 dnia: Listopada 29, 2008, 12:49:28 pm »

Z chęcią zagram ;]. Dobrych snów Ci życzę, jak mawia moja mamusia kładąc mnie do łóżeczka ;P.
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #9 dnia: Listopada 29, 2008, 01:10:04 pm »
Modyfikuj wiadomość

APM to wyrabia się przynajmniej połowę na klawiaturze, a przecież niektóre przyciski wcale się do APM nie liczą.... No nieważne, mysz to nie wszystko, tak samo APM nie jest aż tak ważny... w sumie zawsze sądziłem, że DeathAdder jest przeznaczony do FPP gier, chyba za twardo się klika do zręcznościowych.
Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #10 dnia: Listopada 29, 2008, 07:28:02 pm »

W sumie zawsze sądziłem, że DeathAdder jest przeznaczony do FPP gier, chyba za twardo się klika do zręcznościowych.

Tak, to prawda klika się dosyć... dziwnie ~~. Ale dla Razer'a, jestem gotów do takich poświęceń ;D.
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2008, 08:55:33 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »