StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 07:04:03 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Kosz
| | |-+  Odp: Zapraszamy na nasz mały serwer BattleNet BroodWar
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Odp: Zapraszamy na nasz mały serwer BattleNet BroodWar  (Przeczytany 5923 razy)
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« dnia: Listopada 29, 2012, 11:45:56 pm »

SpeeDer (przez brak szacunku do ciebie, zdanie zacząłem od małej; jeśli masz kompleksy, czy coś to popraw), WSZYSTKIE!!! turnieje na SCA, organizowane przez Magicznego, odbywały się na ICCup (serwer DARMOWY, KTÓRY NIE WYMAGAŁ ORYGINALNEGO KLUCZA DO BW!). Czemu wtedy nie usuwałeś tematów? Nie pisałeś, że nie wolno, bo to zło grać na darmowych serwerach? Czemu nie interweniowałeś na tl.net, jak eliminacje do tsl organizowali na ICCup?


Der_SpeeDer: podaj mi choć jeden powód, dla którego nie miałbym usunąć twojego posta. O moje kompleksy się nie martw - nie mam takowych, natomiast jako moderator powinienem usuwać posty agresywne, chamskie i prowokatorskie, nie wnoszące nic do tematu, za to zapraszające do kłótni.

Der_SpeeDer: nadal nie widzę, abyś mi rzeczony powód podał. Może mam cię do "warna" zarekomendować, żeby cię zmotywować do mniej chamskich zagrywek?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2012, 07:55:01 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #1 dnia: Listopada 30, 2012, 02:28:24 pm »

Tropheus (ja z małej litery zdania nie zaczynam, bo swój język szanuję, a okazywanie braku szacunku w ten sposób uważam za dziecinne), gdybyś się wykazał choćby odrobiną pomyślunku, zauważyłbyś, że kwestią był tu fakt, że gość zamieścił link do sajtu, gdzie można było pobrać za darmochę całą grę. Oczywiście to jest już oczywiste piractwo, ale ty - nie wiadomo nawet, skąd - wyskakujesz z jakimś bełkotem o serwerach. Ja o chlebie, ale ty o niebie?

Nie wspominając już o tym, że twoje zachowanie jest w tym momencie niedojrzałe i świadczy o tym, iż z nas dwóch to prawdopodobnie ty masz kompleksy. Inaczej nie potrzebowałbyś odświeżać tematu tylko po to, aby podjąć nieudolną próbę dowalenia mi w oparciu o wytwory twojej wyobraźni.
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2012, 05:57:40 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 01, 2012, 03:40:10 pm »

Blizzard sobie odbije te kilka ściągniętych kopii na HOTS i abonamencie do WOWa. Jesteś jaki jesteś (ogranicza mnie regulamin, żeby ubrać to w inne słowa), więc na tym temat zakończę.
Na ICCup gry pobrać nie można, ale jest to serwer czysto piracki, bo nie wymaga autoryzacji klucza. To jest takie porównanie do tego, co znalazło się tutaj w temacie. Oczywiście znowu usłyszę, że mówię o czymś innym (jak to było w kilkunastu innych przypadkach, chociażby temat o becie SC2, w którą GRAŁEM, a ty [tego nie jestem pewien] NIE, ale ty oglądałeś filmiki i wiesz lepiej, bo oh i ah), ale mniejsza.
Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 01, 2012, 07:04:34 pm »

Blizzard sobie odbije te kilka ściągniętych kopii na HOTS i abonamencie do WOWa

OMFG. Jeszcze jeden trywialny "argument" na usprawiedliwienie piractwa, a krew mnie zaleje. Skąd się wzięło u ludzi przeświadczenie, że jak zabrać komuś, kto ma dużo, to moralnie usprawiedliwione? To pewnie wpływ komunizmu - wtedy też chcieli zabierać innym tylko dlatego, że tamci mieli dużo.
Aż mi to przypomina inny idiotyczny "argument" - taki, że "nie będę płacił, żeby sobie pan producent mógł nowego porszaka kupić". Zmartwię ciebie i tobie podobnych - jeśli producent będzie chciał sobie kupić nowego porszaka, to sobie kupi. Zaopatrując się w piraty, sprawisz co najwyżej, że szeregowy grafik w firmie straci pracę, bo jego gra nie rozeszła się w takim nakładzie, jak przewidywano.

Jesteś jaki jesteś

Znaczy jaki? Praworządny?

Oczywiście znowu usłyszę, że mówię o czymś innym

Owszem, usłyszysz. Twórca tematu został potępiony za to, że udostępnił do ściągnięcia grę, ale ty bredzisz o serwerach, które ze sprawą nie mają KOMPLETNIE nic wspólnego.

(jak to było w kilkunastu innych przypadkach, chociażby temat o becie SC2, w którą GRAŁEM, a ty [tego nie jestem pewien] NIE, ale ty oglądałeś filmiki i wiesz lepiej, bo oh i ah), ale mniejsza.

A co tamten przypadek ma do obecnego?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2012, 07:49:30 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 02, 2012, 12:44:56 am »

A możecie do tematu wrócić czy posty mają polecieć?
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #5 dnia: Grudnia 02, 2012, 12:46:58 am »

Się opanujcie albo wątek do kosza pójdzie. Wyglądacie jak dwójka przedszkolaków.
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »