StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 26, 2024, 08:57:57 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Turnieje, mecze
| | |-+  Servery
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Servery  (Przeczytany 6454 razy)
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« dnia: Listopada 22, 2008, 02:29:26 pm »

Jakie znacie serwery poza Iccupem. Najlepiej łatwiejsze  ;D. Bo zarejestrowałem sie wczoraj na tym serwerze, i gra dość cienko mi idzie. W zasadzie tak co 5 trafia się taki z którym jeszcze można pograć, bo reszta ma tak opanowany schemat wydobycia i produkcji jednostek, że siadają wszystkie możliwe taktyki. Chyba, że jest jakiś mniejszy poziom niż D.  ::) I co się stanie jak ten licznik po lewej spadnie do 0 (na starcie był tysiąc)
Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #1 dnia: Listopada 22, 2008, 07:00:46 pm »

Cóż, najpewniej pójść jeszcze na podolsk. ICC to ryzykowne posunięcie na początku przygody z SC, choć trzeba przyznać, że przy odrobinie samozaparcia, można co nieco wyciągnąć z tych gier ;).
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #2 dnia: Listopada 22, 2008, 07:39:19 pm »

Devourer jak chcesz to mogę trochę z tobą pograć i nauczyć cię tego i owego, sam pykam Zergiem. Wyslij mi PM-a gdybyś był zainteresowany.
Zapisane

HiDie
Level 3-5
*
Wiadomości: 49


aka Av


« Odpowiedz #3 dnia: Listopada 22, 2008, 10:46:46 pm »

PM, jak także chcesz jakiś trening z początkującym terranem.
Zapisane

"Nie boję sie śmierci, byłem martwy przez miliardy, miliardy lat zanim się narodziłem i nie doznałem nawet najdrobniejszej niedogodności z tego powodu."
Mark Twain
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #4 dnia: Listopada 23, 2008, 09:28:17 am »

Taki początek przygody z SC to znowu nie jest. Jak wspominałem grałem jeszcze na Euronecie przez kilka tygodni, dopóki nie padł. To było jakoś we wrześniu i październiku. Tak wogóle to grałem w Starcrafta jeszcze w 1998, ale wtedy oczywiście nie miałem neta. 
Jak na razie to tylko 3 razy udało mi się wygrać 1x1 na tym serwerze (raz z Zergiem i 2 razy z Protossem).
Najgorzej, że większość ma 2 razy większe wydobycie i nawet Protossem produkuje więcej jednostek niż ja Zergiem.
Próbowałem też grać Protossem i Terranem, ale tu mi idzie jeszcze gorzej.

Trydium i HiDie moge z wami pograć, czemu nie.

P.S No nie mówcie, ze nie używa sie devourerów i guardianów, bo wczoraj gościu mnie tym atakował. Gra w sumie trwała godzinę, ostatecznie wygrał, bo zrobił więcej expów.
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #5 dnia: Listopada 23, 2008, 03:25:12 pm »
Modyfikuj wiadomość

Poza Icc jest jeszcze 1x1 noob na Europe, ale nawet na Icc zdarzają się lamki co mają 70 APM...
Ja się wychowałem na Europe ("1on1 noob"), na Icc nie szło aż tak tragicznie źle... byłem jeszcze potem na SC2GG, serwer zapowiadał się wyśmienicie, ale ludzie się szybko wykruszyli, po za tym większość graczy jest z USA, i różne strefy czasowe powodują dużo komplikacji...
Jak nie masz klucza SC:BW to zostaje tylko Icc: mecz, oglądnięcie repka, zerknięcie do notatek/na u2b, żeby zobaczyć pro w akcji i od nowa mecz, repek, vod... tak kilkaset razy i już będziesz "average". Ja gram protossem, jak będziesz chciał przećwiczyć jakiś build zerg vs. toss to jestem chętny do gry.
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2008, 04:45:54 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #6 dnia: Listopada 23, 2008, 05:50:04 pm »

Poza Icc jest jeszcze 1x1 noob na Europe, ale nawet na Icc zdarzają się lamki co mają 70 APM...
Ja się wychowałem na Europe ("1on1 noob"), na Icc nie szło aż tak tragicznie źle... byłem jeszcze potem na SC2GG, serwer zapowiadał się wyśmienicie, ale ludzie się szybko wykruszyli, po za tym większość graczy jest z USA, i różne strefy czasowe powodują dużo komplikacji...
Jak nie masz klucza SC:BW to zostaje tylko Icc: mecz, oglądnięcie repka, zerknięcie do notatek/na u2b, żeby zobaczyć pro w akcji i od nowa mecz, repek, vod... tak kilkaset razy i już będziesz "average". Ja gram protossem, jak będziesz chciał przećwiczyć jakiś build zerg vs. toss to jestem chętny do gry.

A ten Netcraft jeszcze działa? Chociaż na tym Iccupie też da się pograć, pewnie dlatego, że są te "Lamki co mają 70 APM". Z reguły to przed pojedynkiem jak widzę, ze ktoś ma poniżej 1000 pkt rankingowych to znaczy, że  jest szansa wygrać.  ;D
No repki to sobie oglądam jak wygram, chociaż niby powinienem odwrotnie. Jakoś zawsze przy porażkach zapominam. Aha co to są: u2b, vody i average?

PS. Do Trydium i HiDie doszły PW ?

Negro: Przed pytajnikiem (?) nie stawia się spacji!
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2008, 08:53:22 pm wysłana przez Negro » Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #7 dnia: Listopada 23, 2008, 07:31:55 pm »

Netcraft działa pod nazwą ProStarLeague ;). Na ICC łatwo można się rozeznać po samych rankach, już nawet nie chodzi o statsy :D. U2b = youtube, VOD = vide on demand, czyli filmiki z gier (z komentarzem lub w sumie bez), a average = z ang. "średniak" :D.
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #8 dnia: Listopada 24, 2008, 10:54:35 am »

W sumie to nie jest aż tak źle na tym serverze.  Pograłem troszkę wczoraj z Trydiumem i HiDie, dałem chłopakom parę razy wygrać, niech się cieszą  ;).
A tak na serio to sie biuild początkowy udało poprawić, wcześniej robiłem błąd, że po 9 dronie stawiałem Poola, zamiast Overlorda. Chociaż ten exp przed poolem jest trochę ryzykowny.


A to w takim razie wczoraj też jakiegoś vooda oglądałem (tam było z tym Overlordem).
Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #9 dnia: Listopada 24, 2008, 11:01:37 am »

Nie powiem ci na 100% ale jeżeli się nie mylę to w tej chwili ŻADEN Zerg nie robi Poola przed Overlordem. Nie opłaca się bo w drugą stronę jest po prostu szybciej.
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #10 dnia: Listopada 24, 2008, 02:34:13 pm »
Modyfikuj wiadomość

Czy ktoś jest zorientowany w tym, czy grając na serwerze "The Abyss" z Icc Launcher domyślnie jest ustawiona LAN Latency, czy trzeba coś kombinować z nazwą gry (...#LL) ?
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #11 dnia: Listopada 24, 2008, 04:27:25 pm »

Lan Latency jest ustawione domyślnie, jeśli nic nie zmieniałeś w ustawieniach. Ale obaj gracze muszą mieć włączonego Launchera.
PM, jak chcesz trening z Protossem :P.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2008, 04:37:17 pm wysłana przez tropheus » Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #12 dnia: Listopada 24, 2008, 05:31:46 pm »
Modyfikuj wiadomość

Ja mam sposobność grać dopiero po godzinie 23 lub 24, więc już dawno śpisz pewnie... tym niemniej dziękuję za odpowie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2008, 05:51:36 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #13 dnia: Listopada 24, 2008, 05:36:57 pm »

Jak człowiek ma szkołę następnego dnia o 8 rano to pewnie, że śpi o 23 :P. Ale w piątek lub sobotę mogę zagrać :P.
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #14 dnia: Listopada 24, 2008, 06:52:52 pm »
Modyfikuj wiadomość

O ile się nie mylę w tym turnieju nie ma sztywnych ram czasowych, zawodnicy dostają ~tydzień na umówienie się i rozegranie partii z wyznaczonymi przeciwnikami. Tylko dla D-/słabych D http://sc2gg.com/forum/index.php?showtopic=5032&st=0&#entry50600. A nuż kogoś to zainteresuje, wg mnie okazja, żeby miło spędzić czas...
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »