StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 18, 2024, 05:19:50 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  StarCraft: Brood War - kampanie w SC II
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: StarCraft: Brood War - kampanie w SC II  (Przeczytany 10101 razy)
nAiL
Administrator
*****
Wiadomości: 41



WWW
« dnia: Lutego 25, 2013, 04:29:52 pm »


Jakoś nie do końca wiem w jakim dziale umieścić tą informację, ale dajmy na to, że ten ma tak ogólny opis, że chyba będzie dobrze :)

Tak jak jakiś czas temu pisałem na SCArea.pl - dobra wiadomość dla wszystkich, którzy tęsknią oraz dla tych, którzy nie mieli okazji zapoznać się z kampanią StarCraft I i StarCraft: Brood War! Niedawno dokończono pracę nad ostatnią kampanią Brood War. Pozostaje nam włączyć ściąganie i GO GO GO! Przeżyjmy to jeszcze raz!


Jak ktoś przetestuje te kampanie, to niech da znać :) Ja jeszcze nie miałem okazji zagrać :(
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2013, 04:45:08 pm wysłana przez nAiL » Zapisane

Once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can.
dunio1
VIP
*
Wiadomości: 37


« Odpowiedz #1 dnia: Lutego 26, 2013, 03:09:55 pm »

Oglądając trailer wygląda nieźle. Sam muszę zagrać w tą kampanie. Jednak oryginału nigdy nie przebije :D
Zapisane
Zardon
Level 5-4
*
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #2 dnia: Marca 18, 2013, 11:38:19 pm »

Odpaliłem sobie na godzinkę pierwszą kampanię. Nie spodziewałem się tak dobrego wykonania. Zbyt mocno się nie zagłębiałem, ale ogólnie mamy krótkie przerywniki filmowe, wybór poziomu trudności oraz inne, ciekawe opcje. Przykładowo: w Instalacji wybieramy czy chcemy klasyczną rozgrywkę czy strzelankę z widokiem z trzeciej osoby. Solidna robota.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »