StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 02:59:13 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Problemy
| | |-+  Problemy na Windows 7
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Problemy na Windows 7  (Przeczytany 10957 razy)
leon2585
Level 1-2
*
Wiadomości: 1


« dnia: Sierpnia 26, 2012, 09:18:00 pm »

Witam. Ostatnio kupiłem sobie Starcrafta z dodatkiem i bardzo sobie chwalę, bo jest świetna gra.
Ale do rzeczy, mam następujące problemy z SC:
- Ten problem jest rozwiązany póki co, ponieważ odpalam SC przez .bat, a to dlatego że pasek jest zawsze na wierzchu, dlatego robię tzw. task killa, czyli jak odpalam SC przez bat, to najpierw wyłącza mi explorer.exe, później włącza mi SC, a jak go wyłączę, to z powrotem explorer jest włączony.

- Przez drugi problem nie mogę za bardzo grać, ale nie wiem, czemu. Otóż gdy gram na singlu lub na Battle.net, gra po paru minutach zawiesza całego kompa, w ten sposób że muzyka leci dalej, lub gdy gadam na Skypie, to kolegów dalej słyszę. Muszę wtedy resetować komputer. Problem bodajże pojawia się tylko wtedy, gdy rozmawiam przez Skype'a. Można coś na to poradzić?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2012, 01:05:42 am wysłana przez Gotrek » Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #1 dnia: Sierpnia 26, 2012, 09:58:03 pm »

Spróbuj odpalić SC w windowed mode przez Chaos Launchera (nie pamiętam, czy Iccup Launcher ma tę funkcję z Chaos Launchera wbudowaną). Z tego, co widzę, to dość częsty problem na Win7. Inna sprawa - jeśli możesz, przetestuj też uruchomienie gry na "Windows XP mode" w Win7 (o ile to wersja pro) i dalej będziemy myśleć.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2012, 01:05:18 am wysłana przez Gotrek » Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
pikeros
Level 1-2
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #2 dnia: Sierpnia 26, 2012, 10:51:35 pm »

Możesz też spróbować pobrać grę prosto z serwerów Battle.net.
O
statnio postanowiłem zagrać w SC po raz n-ty i zamiast użerać się z jakimiś patchami itp. dodałem swój klucz do gier na Battle.net i pobrałem stamtąd. ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2012, 01:05:08 am wysłana przez Gotrek » Zapisane
next53
Gość
« Odpowiedz #3 dnia: Marca 04, 2014, 01:51:12 pm »

Zainstalowałem SC na Windows 7 Ultimate. Instalacja przebiegła bez przeszkód. Po odpaleniu jest tylko dźwięk - ekran czarny. ???
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2014, 05:05:11 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #4 dnia: Marca 05, 2014, 07:42:45 am »

Nie wiem, na ile to może pomóc, ale może ten temat coś ci podpowie:
http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=374126

Zgaduję, że tryb zgodności z jakimkolwiek systemem nie dał dobrych rezultatów?

Instalowałeś oryginalną grę czy jakieś hybrydowe stworzenie?
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »