StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 24, 2024, 09:24:51 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Witam wszystkich, szczerze i wesoło
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Witam wszystkich, szczerze i wesoło  (Przeczytany 2552 razy)
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« dnia: Października 21, 2008, 10:04:50 pm »

Dawno, daaawno, baaardzo dawno już nie zaglądałem na SCA. Ale nadchodzi upragniona dwójeczka Starcrafta więc warto chyba będzie z reaktywować się na forum :)
Nie pamiętam czy na poprzedniej wersji forum zakładałem oficjalny wątek powitalny toteż, robię to teraz.

Nazywam się Dawid i w chwili obecnej, oprócz pracy [jako sprzedawca w RTVeuroAGD], staram się studiować z zapałem język angielski na Uniwersytecie Zielonogórskim w systemie zaocznym. Mieszkam w Głogowie ale mam nadzieję szybko uciec z tego miasta i z tej pracy [nie idźcie pracować do Euro, tu jest druga biedronka].

Interesuję się nowościami technologicznymi i rynkowymi, fotografią i sztukami walki [nie, nie uprawiam ich niestety]. W wolnych chwilach, kiedy nie gniję przed klawiaturą ani z nosem w materiałach z uczelni lubię poczytać sobie książki. Na szczycie prywatnej top-listy góruje bezapelacyjnie Terry Pratchett, którego książki o świecie dysku uwielbiam wprost kolekcjonować [straż miejska to zdecydowanie najciekawszy bohater], zaraz potem jest cykl Roberta Jordana - Koło Czasu, które rozpoczyna się powieścią "Oko Świata", szczerze mogę polecić te książki ponieważ wciągają jak porządny 2200 watowy odkurzacz :P

W Starcrafta przestałem grać już dawno temu ponieważ zwyczajnie mi się jednak znudził, kilka miesięcy tłukłem z zapałem w DotA'ę chętnie chłonąc taktyki i buildy ale to też jakoś mi przeszło. Teraz dla relaksu pogrywam w Counter Strike i we wszystko co się napatoczy [praca pozwoliła mi kupić nowego kompa o wypasionej specyfikacji więc W KOŃCU nie jestem ograniczony]. Jeśli chodzi o ulubione tytuły to od razu mówię, bez zastanowienia Planescape Torment PL! Koniecznie PL, oryginalna wersja jest tak uboga "fonetycznie" że aż uszy więdną jeśli miało się wcześniej do czynienia z wersją polską. Zaraz potem Baldur's Gate II i Starcraft. A jako ostatnią wspomnę serię Metal Gear która również jest bardzo udana, zwłaszcza pod względem fabularnym [jeśli przestaniemy grać w odpowiednim momencie, tj. skończymy Metal Gear Solid 3 i damy sobie spokój, czwórka to potężny niewypał]

Kiedy mam więcej wolnego czasu to lubię wyjść na dwór z moją dziewczyną i poćwiczyć fechtunek bokenami, spotkać się z przyjaciółmi i pograć w co ciekawsze gry planszowe, pojeździć na rowerze albo pograć w kosza.

I to by chyba było na tyle.
Witam wszystkich :)
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2008, 01:35:43 am wysłana przez Negro » Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #1 dnia: Października 22, 2008, 02:16:14 pm »

Cześć, tym razem trochę dłużej zostań i podyskutuj. :P

Cytat: Trydium
W Starcrafta przestałem grać już dawno temu ponieważ zwyczajnie mi się jednak znudził

Nie twoja wina, choć SC to właściwie jedyna słuszna gra która może się nie znudzić, nie zmienia to faktu że większości się wreszcie znudzi. :P
A jaki sobie sprawiłeś komputerek? :]
Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #2 dnia: Października 22, 2008, 06:22:57 pm »

Kompa złożyłem takiego:
Procesor: AMD Athlon 5000 X2 Dual Core socket am2 box. 
Płyta główna: Gigabyte MA69GM-S2H.
Pamięc RAM: 2x 2GB Black Dragon 800mhz DDR2.
Karta grafiki: ASUS 9600GT 512MB PCI-Express.
Myszka Razer Krait i klawiaturka Logitecha Wave. Całość pięknie śmiga i nawet Assassins Creed na full detalach nie ciął :)
A do StarCrafta obecnie gdzieś mi wcięło oryginalne CD-ki razem z kluczami, więc nie bardzo mam nawet jak pograć, a przyznam uczciwie, że kilka meczy 1v1 bym chętnie zagrał moimi ukochanymi robalkami.

Gotrek: to właśnie miałem na myśli, pisząc w regulaminie o względach estetycznych. Nazwy gier z dużej litery, ale firm to już nie? Poza tym brak kropek i ogólny bałagan.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2008, 06:31:25 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #3 dnia: Listopada 29, 2008, 01:00:09 pm »

Witam!

Też chcę takiego kompa ;(. Ale avek brr...(pachnie mi on EMO ~~).
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »