StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:18:38 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  ZelgadisGW
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: ZelgadisGW  (Przeczytany 3049 razy)
ZelgadisGW
Level 2-2
*
Wiadomości: 10



WWW
« dnia: Października 17, 2008, 06:24:53 pm »

Dawniej byłem tu znany jako po prostu Zelgadis, ale teraz dodałem symboliczne literki GW, do których się w pewien sposób  przywiązałem.

Mam obecnie 16 lat i jest uczniem LO. Bardzo się zmieniłem od chwili, gdy napisałem pierwszy post na starym forum, sam nie mogę się nadziwić co za głupoty pisałem. Moje główne zainteresowania to: sztuki walki, filozofia wschodu (zen), manga, anime i twórczość z nią związana (o ile można to nazwać twórczością). Co do gier to saga Baldur's Gate, Diablo, Warcraft no i StarCraft, chociaż od dłuższego czasu nie grałem. No, ale to się jeszcze może zmienić, bo i na D3 i SC2 czekam z niecierpliwością.

Oczywiście mam nadzieję że będę się bardziej udzielał, niż ostatnio. To chyba tyle, nie mam potrzeby, która nakazywałaby mi pisać  więcej.
Zapisane

Martial Arts, Philosophy
Anime, Manga, AMV.
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #1 dnia: Października 17, 2008, 06:49:48 pm »

Hej! Przyjemnego postowania życzę.

Niech moc będzie z tobą. :)
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #2 dnia: Października 17, 2008, 06:56:04 pm »

Ta. Oprócz tego wysyłam Ci trzy szóstki na nową drogę forum :P
Zapisane

Lord_Pyther
Level 3-3
*
Wiadomości: 37


Naczadzony Pikacz


« Odpowiedz #3 dnia: Października 18, 2008, 10:03:07 pm »

Ale oczywiście Dobrze wspominasz stare dobre czasy dzieciństwa, kiedy to Slayersów oglądało się na RTL7, co? :D (nie, nie jesteś na to za młody!)
Zapisane
ZelgadisGW
Level 2-2
*
Wiadomości: 10



WWW
« Odpowiedz #4 dnia: Października 19, 2008, 09:39:20 am »

I tak, i nie. Ksywa ze Slayers, naturalnie literki też, ale przywiązanie się do nich to już zupełnie inna historia.
Kiedyś się tam oglądało na RTL7 (ze zdziwieniem stwierdzam że nie ma aż tylu wpadek językowych jak np. na tłumaczeniach z Jetixa). Jak już o Slayers mowa, to wyszła następna seria, ale to każdy lubiący te anime chyba już wie.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2008, 10:29:11 am wysłana przez Pojotr » Zapisane

Martial Arts, Philosophy
Anime, Manga, AMV.
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #5 dnia: Listopada 29, 2008, 01:12:10 am »

Witam, witam :).

Slayers'ów miałem przyjemność czytać nie dawno, i gdy przeczytałem "żel-gadis" - nic, ale już "zelgadis" mi mówiło skąd ty masz ten nick, i avka ;D. Anime nie oglądałem ale przeczytałem wszystkie tomy ^^.
HF!
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »