StarCraft Area Forum

StarCraft Area => SCA - newsy, nowości => Wątek zaczęty przez: Lukin w Listopada 14, 2008, 04:01:57 pm

Tytuł: Materiały na newsy
Wiadomość wysłana przez: Lukin w Listopada 14, 2008, 04:01:57 pm
W tym dziale będę umieszczał co jakiś czas materiały, z których można zrobić newsy. Wystarczy je przetłumaczyć lub po prostu przeczytać i opisać wszystko swoimi słowami. Osoby które się wykażą będą miały okazję zostać newsmanami. Newsy będę umieszczał ja lub ktoś z reszty newsmanów na SCA, gdy tylko będziemy mieć czas.

Ważność materiałów jak wiadomo jest ograniczona. Możemy założyć, że po 2 tygodniach opublikowanie ich raczej nie będzie sensacją, dlatego też będę usuwał przestarzałe wpisy, których przetłumaczenia lub opisania nikt się nie podjął.

To jak pisać newsy opisane jest tutaj: http://forum.scarea.website.pl/index.php?topic=72.0.
Jeśli się nudzicie to zawsze możecie sobie coś z poniższego asortymentu wybrać i skrobnąć o tym na forum. Poćwiczycie przy tym angielski i używanie słownika :).

Gdy wybierzecie sobie materiał, opracowujecie go i zamieszczacie w tym dziale, ale w osobnym wątku, zgodnie z regulaminem działu. W tym temacie natomiast jedynie piszecie, że napisaliście newsa na podstawie materiału nr XX. Linki do materiałów już wykorzystanych będę usuwał. W razie niejasności pytajcie.

I jeszcze jedna uwaga. Jeśli wy znajdziecie jakiś materiał godny opisania na SCA, po prostu wrzućcie link do niego w tym temacie. Najpierw oczywiście sprawdźcie, czy już nikt go nie dodał wcześniej. Linki wrzucone przez was będę wklejał do głównego posta z materiałami.MATERIAŁY - 14.11.2008:


MATERIAŁY - 20.11.2008: