StarCraft Area Forum

Miejsce dla was => Mapki, kampanie => Wątek zaczęty przez: radanat w Września 25, 2011, 08:25:00 am

Tytuł: Kampanie - Insurrection oraz Retribution.
Wiadomość wysłana przez: radanat w Września 25, 2011, 08:25:00 am
Od razu mówię, nie są to kampanie mojego autorstwa. Są to kampanie autoryzowane przez Blizzard, dzięki czemu dwie różne firmy, które stworzyły te dodatki-kampanie ("Insurrection" - Aztec New Media i "Retribution" - WizardsWork Software), mogły je sprzedawać. Oczywiście po tylu latach te kampanie odeszły w zapomnienie i nikt prawie ich nie pamięta, zostały one stworzone, aby gracze mieli w co grać, czekając na Brood Wara. Na szczęście dziś można pobierać je legalnie.

Kampanie nie wprowadzają nowych jednostek, tylko fabułę i bohaterów (do których dają głos prawdziwi aktorzy). Blizzard nie podjął ostatecznej decyzji, czy należą one do kanonu Starcrafta, jednak powiedzieli, że są to bardzo interesujące projekty... (więc osobiście uważam, że można je traktować jako kanon) jednak mówię, ostatecznej decyzji nie podjęli...

Oprócz tego, wprowadzają one 120 map do gry multiplayer.

Jeśli chce ktoś więcej informacji na temat tych oficjalnych-autoryzowanych dodatków, proszę się udać na wikipedię Starcrafta (po angielsku):

http://starcraft.wikia.com/wiki/Retribution
http://starcraft.wikia.com/wiki/Insurrection


A na dzień dzisiejszy, macie tu link do ściągnięcia tych dwóch kampanii (będę się także starał, aby znalazły się one na stronie SCArea - kampanie):