StarCraft Area Forum

Miejsce dla was => Replaye => Wątek zaczęty przez: Mateusz w Czerwca 24, 2010, 08:52:56 am

Tytuł: [1v1 PvZ FS] D/D+ iCCup
Wiadomość wysłana przez: Mateusz w Czerwca 24, 2010, 08:52:56 am
Witajcie!

Tym razem już coś "normalnego". Dość przyzwoity win dla mnie - nieskromnie mówiąc :D. Oceńcie sami :).

P.S.
Wiem, wiem. Więcej expów.. :<
Tytuł: Odp: [1v1 PvZ FS] D/D+ iCCup
Wiadomość wysłana przez: sap w Czerwca 24, 2010, 06:19:19 pm
Przyjemna gra, ale nie wydarzyło się nic ciekawego. Widać strategie i odpowiednie kontry, niestety wkradło się wiele niedoskonałości w macro i micro, macro wyszło u ciebie (gdyby nie nadwyżki i pomyłki w Gatewayach, może wygrałbyś szybciej?), micro u niego - zarządzanie armią Zerga pozostawiało wiele do życzenia. Gdyby nie rzucał do walki po kilka jednostek, miałby dużo większe szanse, dał się sztormować jak miałeś ochotę, biegał sznureczkami. Przyznaję, po otwarciu air->Reaver spodziewałem się dropów i innego rodzaju pressingu z twojej strony przez resztę gry. :P Odpowiednie zrzuty na nieprzygotowane expy mogły poważnie zaburzyć mu produkcję. (tak myślę, ale co ja tam wiem?)
Ogólny gameplay PvZ wyszedł nienajgorzej, trochę zabrakło Defilerów - oglądało się dosyć miło.  [5/10]
Lepiej, żeby już podobnych "standardowych" gier, w których nie ma nic ciekawego, ani poziom nie jest szczególnie wysoki, nie dodawać.
Tytuł: Odp: [1v1 PvZ FS] D/D+ iCCup
Wiadomość wysłana przez: Devourer w Czerwca 24, 2010, 08:26:50 pm
Większość gier Pro też jest dość standardowa, tylko lepsze mikro i makro.

A gra dość dobra była. W late game trudno się dosyć walczy z Ultraliskami i lingami na wszystkich ulepszeniach. Makro nie było złe (na D wystarczy), tylko pod koniec trzeba było Nexusa szybciej postawić, jak kończyły ci się surowce.
Tytuł: Odp: [1v1 PvZ FS] D/D+ iCCup
Wiadomość wysłana przez: Mateusz w Czerwca 24, 2010, 09:49:14 pm
Wiem, nie jest to jakiś powalający poziom, ale jakoś walczyło mi się w tym meczu. W końcu jakaś wygrana. Ciągle w 1v1 nie mogę wygrać tak porządnie. Tak, że po prostu zjadę kogoś tak bardzo, że popamięta to do końca życia xD.

Cytuj
Odpowiednie zrzuty na nieprzygotowane expy mogły poważnie zaburzyć mu produkcję. (tak myślę, ale co ja tam wiem?)

Wiesz Sapciu - i to dużo :). Ja po prostu nie wiem, co robić w middle i late game. Musi mnie ktoś nauczyć ogółem "łat de fak"(cytując Deimosa :P) w tych częściach gry :P. Jeszcze sporo nauki przede mną w SC :P. Poza tym, powinienem właśnie też bardziej dokuczyć moim oponentom, ale jak już wcześniej wspomniałem - nie wiem po prostu, jak! Boję się zaryzykować, że tak powiem...

Dzięki chociaż za te 5/10 :D.