StarCraft Area Forum

StarCraft 2 => Dyskusje ogólne => Wątek zaczęty przez: tomass w Lipca 09, 2009, 08:46:22 pm

Tytuł: Starcraft Frontline
Wiadomość wysłana przez: tomass w Lipca 09, 2009, 08:46:22 pm
Hej,
mam pytanie. Buszując dziś po allegro znalazłem taką oto aukcje (http://allegro.pl/item684161988_starcraft_frontline_przed_premiera_starcraft_ii.html).
Co prawda nie jest to sama gra - ale jakiś komiks - czy ktoś wie coś na ten temat? Warto kupić? W aukcji widnieje logo BattleNetNetwork - niemniej jednak na samej stronie nie znalazłem żadnych wiadomości - czy ktoś wie coś więcej? Sprzedający jest z Warszawy więc w najgorszym wypadku podjadę i przejże u niego - ale zanim się zdecyduje chciałbym wiedzieć coś więcej.

Pomóżcie bo jestem napalony na SCII jak diabli a tutaj jeszcze tak się łechta moje oczekiwanie...
Tytuł: Odp: Starcraft Frontline
Wiadomość wysłana przez: SirRaspberry w Lipca 10, 2009, 01:55:13 am
O samym produkcie wypowiedzieć się nie moge, ale autorem tomu drugiego jest Richard A.Knaak. Pisze świetne książki w uniwersum Diablo 2 i Stacrafta 1. Bardzo polecam nie tylko jego prace. Uważam, że jeżeli on pisze tom drugi to jedynka może być bardzo dobra. Cóż jeśli o mnie chodzi - to może być warte grzechu ;]
Tytuł: Odp: Starcraft Frontline
Wiadomość wysłana przez: Negro w Lipca 10, 2009, 12:44:04 pm
Knaak nie jest autorem drugiego tomu Frontline, ale drugiej historii z pierwszego tomu.
Co do samej pozycji - są to 4 opowieści w formie komiksu. Całość utrzymana jest w klimatach mangowych (oryginał wyszedł a Japonii) ale może się podobać. Chcesz wiedzieć więcej - poczytaj recenzje w internecie - wystarczy poszukać na google.
Co do Battlenet.pl - serwis jest patronem medialnym wydania.