StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maja 08, 2024, 11:58:47 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Problemy
| | |-+  Problem z zakladaniem serverow na bnet
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Problem z zakladaniem serverow na bnet  (Przeczytany 2689 razy)
sath
Level 1-2
*
Wiadomości: 1


« dnia: Sierpnia 21, 2009, 08:44:38 pm »

Witam. W SC gram od jakiegoś czasu, lecz nie mogę zakladać serwera - gdy ktoś próbuje dołączać pokazuje mu, że mam too high latency, lecz w grze lagów nie mam, gdy dołączam.

Czytałem trochę o tym i postanowiłem odblokować port 6112, lecz niestety nie pomoglo.

Czy powodem może być prędkość mojego Internetu (22..4kb/s)? Mimo tego, iż jak mówiłem nie mam w grze lagów.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź.


Der_SpeeDer: następne napisane w ten sposób posty będę kasował bez czytania. Na tym forum używa się polskich znaków. Polecam przeczytać regulamin.

EDIT: poniższy post skasowałem, wedle ostrzeżenia. To jest forum, a nie czat.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 02:42:28 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #1 dnia: Sierpnia 21, 2009, 09:35:00 pm »

Skoro prosisz o pomoc, to najpierw przeczytaj regulamin. Nie zauważyłem u Ciebie żadnego polskiego znaku, a tutaj akurat pisanie polskich znaków jest wymagane.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #2 dnia: Sierpnia 22, 2009, 11:16:40 am »

Również żegnamy. Nie ważne, jaki masz problem, byleś pisał po polsku. I co - myślisz, że strzeliłeś focha, to będziemy cię przepraszać na kolanach i prosić, żebyś wrócił?  :D
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #3 dnia: Sierpnia 22, 2009, 11:30:26 am »

Nie wiem czy wiesz, ale rejestrowanie się na tym forum jest równoznaczne z akceptowaniem regulaminu forum. Nie przestrzegasz regulaminu, masz bana lub kasowanie konta.
Zapisane

Dawka
Level 4-4
*
Wiadomości: 88



« Odpowiedz #4 dnia: Sierpnia 22, 2009, 01:41:37 pm »

Jeśli masz routera, to odblokój porty 6112-6119 UDP, i żeby to przekierowywało na Twój adres IP kompa.
Zapisane

I to jest ochrona
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »