StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maja 07, 2024, 07:03:08 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Łamacz Kobiecych Serc Powraca
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Łamacz Kobiecych Serc Powraca  (Przeczytany 5323 razy)
Lord_Pyther
Level 3-3
*
Wiadomości: 37


Naczadzony Pikacz


« dnia: Października 18, 2008, 07:39:03 pm »

Witam drogich państwa, nie ma co się szczególnie przedstawiać, bo i tak wszyscy mnie znacie.

-> Zaskoczę was faktem iż na imię mi Piotr, Studiuje na Politechnice Szczecińskiej na kierunku Robotyka i Automatyka. Jestem po LO9, do którego ciągle wracam i podchodzę z WIELKIM sentymentem :3.

-> Bywałem nie raz oskarżany o Bycie Emo xD.

-> Potrafię przepierdzielić w ostatnim czasie mnóstwo czasu na Final Fantasy i oglądanie anime (jak na razie myślę, że najlepszym anime jakie widziałem to Code Geass, wciąż jestem też fanem D. Gray-Man, które jest o wiele bardziej na luzie i podchodzi pod Naruto, ale takie jak było na początku, aktualnie anime Naruto ssie na potęgę).

-> Wielokroć byłem opierniczany na publiczne Bluzganie Xerona, ale i tak się lubimy xD.

-> Lubię pokazywać foty z mojego życia xD. Mój Profil Na Naszej Klasie: http://nasza-klasa.pl/profile/5415493

-> Od Dawna nie grywam już w SC, aczkolwiek nie mogę się rozstać z tutejszym towarzychem, chętnie też bym zagrał w SC2 ! Gorzej, że nie ma takiej szansy, by mój aktualny PC uniósł tą gierkę xD

-> Pozdrawiam, w wolnej chwili skomentuję przywitania innych :P.

Gotrek: widzę, że Syndorm Darth Pythera ma się dobrze. Po co ja ci mówiłem o tym forum...
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2008, 07:49:11 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #1 dnia: Października 18, 2008, 07:43:45 pm »

Jak pierwszy raz spojrzałem na jego zdjęcie, to pierwsza rzecz, jaka mi przyszła do głowy, to "O kurde, to EMO!".
Zapisane
Pojotr
Global Moderator
*****
Wiadomości: 41



« Odpowiedz #2 dnia: Października 18, 2008, 08:33:07 pm »

"Łamacz"? Ty to chyba w takim razie jakiejś obusiecznej broni używasz  ;). Pragnę też raz na zawsze Pythera oczyścić z podejrzeń o bycie EMO. Ja jestem bardziej EMO niż on  :).
Zapisane

Executor
Level 2-2
*
Wiadomości: 12


Open your mind...


« Odpowiedz #3 dnia: Października 18, 2008, 08:41:18 pm »

Jak pierwszy raz spojrzałem na jego zdjęcie, to pierwsza rzecz, jaka mi przyszła do głowy, to "O kurde, to EMO!".
To samo i ja sobie pomyślałem, ale po obejrzeniu reszty zdjęc - fajne "wdzianko". Teraz wiesz kim jest Executor; chyba, że Twój profil przeglądało więcej osób po mnie - wtedy będziesz musiał wysłać smsa za 2.44 zł :D!
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2008, 09:07:58 pm wysłana przez nAiL » Zapisane

Daj mi dokonać egzekucji...
Rico
Gość
« Odpowiedz #4 dnia: Października 18, 2008, 08:59:56 pm »
Modyfikuj wiadomość

Ty jesteś łamaczem, ale praw gramatyki (chodzi mi głównie o interpunkcje, orty i duże litery "gdzie się da" ;D). A ponad to mistrzem wkurzania Gotrek'a (?) i XeroN'a (to pewne :)) ). ;D

Witam! =]
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2008, 09:08:51 pm wysłana przez nAiL » Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #5 dnia: Października 18, 2008, 09:09:52 pm »

Aż Cię zaprosiłem na naszej-klasie :P. Mam nadzieję, że przyjmiesz zaproszenie ode mnie ;D.

BTW. Patrząc na Twoje zdjęcia to nie podejrzewam Cię o bycie EMO, ale raczej o bycie fanatykiem FF xD.

EDIT. Dzięki za zaaceptowanie :P.
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2008, 09:40:28 pm wysłana przez tropheus » Zapisane

Barol
Level 4-4
*
Wiadomości: 86


« Odpowiedz #6 dnia: Października 18, 2008, 09:26:39 pm »

Z wyglądu EMO, ale dobrze że pozory mylą  :).
Zapisane

R2D2
Level 2-5
*
Wiadomości: 22


Dam dada damm dam dadada damm dam dadada ;)


« Odpowiedz #7 dnia: Grudnia 16, 2008, 01:01:45 am »

Widzę że udało ci się dostać na studia :). Raczej nie powiem nic szczególnie zabawnego (o tej godzinie u mnie trochę nie ten teges z myśleniem ;)), mam nadzieję że to wystarczy:

Witaj :P.
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #8 dnia: Grudnia 17, 2008, 09:13:01 am »

-> Bywałem nie raz oskarżany o Bycie Emo xD.

Hmmm... Mi to wygląda na fana anime, mangi. I to dużego fana :D.
Po za tym to Witamy :P.

Jak pierwszy raz spojrzałem na jego zdjęcie(...)

Czyżby XeroN miał profil na n-k :o?
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #9 dnia: Grudnia 17, 2008, 02:03:37 pm »

Jakby miał to i tak by nie powiedział :P.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #10 dnia: Grudnia 17, 2008, 02:20:32 pm »

Nie mam konta na n-k i nie zamierzam mieć, ponieważ nie widzę w tym nic ciekawego i nie jestem "trendowaty".*

* - Nie znaczy to, że nazywam każdego, kto ma konto na n-k trendie, jak jest to dla kogoś fajne i ciekawe, to OK. Dla mnie to nie jest i nie będę miał tam konta dla szpanu.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »